Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любовници измамници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любовници измамници

    Вчера имах среща с приятели от войската.Беше интересно кой какъв път е поел.
    Заинтересува ни разказ на едно от момичетата-беше успяла да се изгори и то лошо.
    Тя е момиче от добро и богато семейство умна, хубава .Започва да следва
    архитектура и се запознава с млад лекар.Често го взима след работа от болница където той работи,облечен с лекарски дрехи и табела с името на гърдите.Любовта набира скорост и те решават да живеят заедно.Тя настоява за това той се съпротивлява защото в момента изплаща къща на свои родители ,с пари ще се оправи след две години.Нейни родители се намесват, поемат всички разноски на младите.Всичко е чудесно докато една вечер(той работи нощна смяна)по телефона се обажда жена която твърди че младият лекар живее с нея от доста време ,но при нея той не е лекар а работи в служби за сигурност, и e успял доста да намали спестявания на нейните родители които наемат детектив.Детектив установява че младият човек е просто измамник който живее от издръжка на жени.
    Говорихме доста за случката.Казани бяха много мнения за това могат ли да бъдат разпознати в началото любовниците-измамници?А любовници измамници жени дали достигат такъв размах или това явление е повече мъжка проява?
    Какво мислите?

  • #2
    От: Любовници измамници

    Мислим, че размаха на любовниците измамници, било то мъже или жени е строго ограничен от глупоста на наивниците стоящи срещу тях. Затова любовта не е само влажен поглед, а и равностойно партньорство между две личности.
    Последно редактирано от bejanski; 29-11-10, 17:56. Причина: допълнение
    Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

    Коментар


    • #3
      От: Любовници измамници

      Имам чувството,че и аз съм я чувал тази история...

      А колко жени-любовни измамнички има,не е истина
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #4
        От: Любовници измамници

        Щом има балъци ще има и тарикати
        Влади Въргала
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          От: Любовници измамници

          Почна се.............
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Любовници измамници

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Почна се.............
            Неизбежно беше.........
            Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

            Коментар


            • #7
              От: Любовници измамници

              Не е още.......

              Коментар


              • #8
                От: Любовници измамници

                Роман по нета ли ще пишем...Ако и това е поредното проучване на стотици мнения - основа за научен или "художествен труд" аз съм пас. Ако питаш чистосърдечно - да. Може да се отговори хилядократно във всички възможни нюанси на поведение, типажи психика, влияние на социална и религиозна среда, или норми на поведение в определена възраст, националност и общност. Но лично аз не знам, дали и изобщо да пиша тук. Макар да ме сърби...перото. КАКВОТО И ДА КАЖЕМ - ТО ЩЕ Е ВИНАГИ ЗАВИСИМО И ОТ СОБСТВЕНАТА НИ, И ОТ РАЗЛИЧНАТА ГЛЕДНА ТОЧКА, КОЯТО СМЕ НАУЧИЛИ ДА ОЦЕНЯМЕ С ГОДИНИТЕ. Казвам си честно - нямам вяра. Нито на питането, нито на относителната истина, която търсиш. Макар много пъти, много хора да са питали подобни неща. Дано ме разбираш vivee! Бих ти отговорила с кеф, ако те познавам, но НЕ TE! Бих ти казала много неща, според собствените си разбирания - както и всички останали ще го направят - само, ако някак си ме накараш да повярвам, че отново не сме част от университетски...или друг проучващ профайлър. Но все пак - с уважение към упоритостта ти, която все още се страхувам да нарека любознателност!

                Коментар


                • #9
                  От: Любовници измамници

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  Щом има балъци ще има и тарикати
                  Влади Въргала
                  Аз мисля че тези измамници са виртуози в тази професия, затова са трудно разпознавани.Ако не са виртуози няма да могат да измамят никого.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Любовници измамници

                    Е vivie, с тази тема вече "уби коча с мотиката"...както се казва в Северна България...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Любовници измамници

                      Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                      Роман по нета ли ще пишем...Ако и това е поредното проучване на стотици мнения - основа за научен или "художествен труд" аз съм пас. Ако питаш чистосърдечно - да. Може да се отговори хилядократно във всички възможни нюанси на поведение, типажи психика, влияние на социална и религиозна среда, или норми на поведение в определена възраст, националност и общност. Но лично аз не знам, дали и изобщо да пиша тук. Макар да ме сърби...перото. КАКВОТО И ДА КАЖЕМ - ТО ЩЕ Е ВИНАГИ ЗАВИСИМО и ОТ СОБСТВЕНАТА И от РАЗЛИЧНАТА ГЛЕДНА ТОЧКА, КОЯТО СМЕ НАУЧИЛИ ДА ОЦЕНЯМЕ С ГОДИНИТЕ. Казвам си честно - нямам вяра. Нито на питането, нито на относителната истина, която търсиш. Макар много пъти, много хора да са питали подобни неща. Дано ме разбираш vivee, бих ти отговорила с кеф, ако те познавам, но НЕ TE! Бих ти казала много неща, според собствените си разбирания - както и всички останали - само ако някак си ме накараш да повярвам, че отново не сме част от университетски...или друг профайлър. Но - с уважение към упоритостта ти, която все още се страхувам да нарека любознателност! Ако искаш - пиши на ЛС - няма само Макса да е с привилегии я!
                      Чшш, Макса какво-що не го мешай, нямаш достъп до кутията му.
                      Ти кажи виждала ли си булки-мушандии, не се гъни като върбова клонка в пет изречения и половина.
                      Когато сядаш накриво на стола/пречи ти портмонето/, винаги се намират нимфи ала торнадо, и двете идват с духане и заминават с къщата...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Любовници измамници

                        maxxx,
                        радвам се че се появи

                        Коментар


                        • #13
                          От: Любовници измамници

                          Няма виртуози-любовници-измамници... може би си мислят, че са такива горките! Има просто наивни и глупави жени...същото важи и за обратния пол. Един мъдър човек винаги би разпознал позата и театъра, дори и да не са в най- "кресчендото" им форма...Любовта е сляпа, но само в началото, после, ако си достатъчно умен - виждаш нещата 3D и няма начин да не усетиш филма...Друг е въпросът, ако си така шашардисан, че да го приемеш, въпреки предполагаемото фиаско. И...жалко за изгубеното време.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Любовници измамници

                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            Чшш, Макса какво-що не го мешай, нямаш достъп до кутията му.
                            Ти кажи виждала ли си булки-мушандии, не се гъни като върбова клонка в пет изречения и половина.
                            Когато сядаш накриво на стола/пречи ти портмонето/, винаги се намират нимфи ала торнадо, и двете идват с духане и заминават с къщата...
                            Хахаха, колко си прав! Намешах те, щот ревнувам...ми искам и на мен да ми пише Вивето в кутията. Интересна ми е!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Любовници измамници

                              Опааа,не си бъркаите в кутиите да не стане грешка-тук си е офф роуд,а не офффф....
                              Емил-00356 99872043-Малта
                              Defender-90

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X