Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
    Здравейте колеги,

    тези гуми се правят предимно за Американския пазад. От 1 година са по-популярни в Европа и тъсенето им е огромно. До миналата година ги правеха само в 3 размера, а сега разшириха гамата. Имам доста добро мнения за тях. Карал съм ги на един Hilux в размер 245/75/16 и гумата се държа доста добре. В кален терен има силна проходимост. На сняг също е доста проходима. Но не я сравнявайте с M/T. Тази гума е повече като A/T. На асфалт се държи горе долу добре, но при скорост над 100км/ч шуми (няма как да не шуми). Това е добър избор ако смятате да обувате вашия джип с гуми тип А/Т. Решите ли да правите яко Офф-роад си ви трябва М/Т.
    Отностно поръчката, какво вече казах, е доста тегаво. Сега за моето ТЛК-а съм си поръчал 4бр. в размер 265/75/16 и отнема около 3 седмици. При желания мога да направя поръчка за още бройки. Ако някой го интересува цената да ми каже размера и ще му кажа цена. Но трябва да имате впредвид максимум 1 месец ще се чака.
    Търся 4бр. 235/75/15, при разумна цена – поръчвам.
    Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
    “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

    Коментар


    • #32
      От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      И аз търся 4бр. 245/75/16

      Коментар


      • #33
        От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        245/75/16 - 370lv

        Коментар


        • #34
          От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
          245/75/16 - 370lv
          Откъде?

          Коментар


          • #35
            От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Пиши ми на лична да не кажат, че пратя реклама.

            Коментар


            • #36
              От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Много от дилърите в САЩ ги нямат на склад. Има и вътрешен шипинг в щатите.А за доставката на гуми 5-8 дни е невъзможно.За 5-8 дни ще пристигнат в Германия а от там ще тръгнат за БГ с камион.Обемни пратки така пътуват .Тук се таксуват с наказателно мито и еко такси.
              От тази седмица транспора от САЩ за Европа се вдигна с 0.20$ А и при големите размери плащаш и за обем,когато става дума за 6 броя гуми.
              Така че когато гледате колко ще е транспорта на килограм се смята на 7$-7.50$ за въздушното карго.
              Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 02-02-12, 23:46.

              Коментар


              • #37
                От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Затова си ги взимаш от БГ и не се занимаваш с глупости.

                Коментар


                • #38
                  От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Йордан Йорданов - колега колко пари ги плати гумите?
                  Обадих се на сайта гумиБГ и ми казаха че ако поръчам 265/75/16 Дуратрак от тях ще ми направят 20% отстъпка. След "отстъпката" цената им беше с 30лв по-скъпа от магазините за гуми в София хахаххА

                  Коментар


                  • #39
                    От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    388лв, но не съм ги плащал, така и не се обадиха. Казаха че до седмица ще ги доставят, а вече минаха 2 седмици. А аз междувременно си намерих други.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Има ли някакви актуални мнения от първо лице по темата - Goodyear Wrangler Duratrac?

                      В мен се образуват колебания м/у Гудиара и БФ Гудрич АТ в р-р 235/75/15 и трябва да се вземе някакво крайно решение.
                      Цената е в полза на Гудиара 205лв./бр. с/у Гудрич - 250-260лв./бр.

                      Ще съм благодарен на хората, които се включат с мнение.
                      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                      Mercedes w212 E350 4matic
                      Ducati Monster 600
                      O888795575

                      Коментар


                      • #41
                        От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        пичувиий, тези гуми ги заглеждам и аз (245/75 - R16), та гледам в момента цените вървят под 300 лв! какви са тия цени от по 370 лв?!? освен тази година ако не са ги намалили с 50%....
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #42
                          От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Цените варират и то доста, спрямо размера.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Преминах от БФ Гудрич АТ 225/75/16 на Duratrac 235/75/15 . Зимни условия - Duratrac-а е много по-добър, в кал също - малко отстъпва на МТ, на мокра трева и наклони - по-добър. За мен дилемата БФГ АТ - Duratrac не съществува. Еднозначно - Duratrac.
                            Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
                            “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Въпросът с Дуратрак-а е дали е толкова "универсален". Досега никой нищо съществено не казва за експлоатацията му през лятото и последствията от нея.

                              П.П. Цените за модела паднаха доста, понеже вече има производство в Европа. До миналата година се правеха само в Щатите.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Не! Никак не е универсален. Зимна гума е! И то най-добрата в категорията за извън пътя, особено при големите размери, където нямат алтернатива. Надявам се и никой нищо да не казва за лятна експлоатация на гума произведена от зимен материал. Аз между другото съм споманавал в няколко други поста, че започват да вият като койоти щом температурите превишат 20 градуса. Свирукат и на място при най-малкото завиване на предните колела. Държат са като типични зимни гуми, които вече е време да смениш, защото им е топло. Миналата година ги търкалях до м. Май, защото все нямах време да ги сменя с Тойото. За около месец ги пилнах забележимо и им заоблих ръбовете. Пък и изглеждат неадекватно през лятото с тия ламели за сняг и заготовки за шипове. Другото което забелязах, че колкото е по-топло, толкова по-шумни стават на асфалта. Чак си мислех, че и двата ми лагера са тръгнали докато не ги смених.
                                Последно редактирано от elbgt; 17-03-13, 14:14.
                                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X