Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Аз съм с такива гуми от 3 години. Карам ги само зимата защото лятото се пързалят. Гумите започват да работят при минусови температури много добре. При дрифтене - като се стоплят за нищо не стават, но се паркирате в някоя пряспа за 2 минути и отново това са истинските зимни гуми.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Дуратрак за дрифтене?! Здрави миФки не останаха.

      Аз си ги карам целогодишно и съм със същите впечатления като 100letov. Зле са на мокър асфалт, когато е пръснало дъждец, но не е отмил прашоляка. За лед нямам спечатления, но във всички останали условия се справят добре, IMHO. И като шумност са доста по-прилични от други гуми със сравним грайфер и предназначение.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        "Дрифтенето" във Варна е много специфично упражнение, случва се веднъж годишно или на две години, когато падне сняг - т.е. бедствено положение. Обикновено се случва на паркинга на ..тро - чист лед с навявания от сняг. Идеята е да свикнеш с пързалянето на "бобслея"

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Въпросните гуми как се представят на при 100, 120, 140км/ч в топло и студено времe на асфалт? Налага ми се почти всеки ден да карам с толкова. На прибиране сега зимата е весело 2км преди вкъщи има кал, лед, сериозен наклон, и проблема е спускането...Иначе си вземах едни Куупъри и не се занимавах.

          Основно ме интересува как се държат спрямо Dynapro AT-m RF10??? Динапро-то на живо много ми допадна, мисля че това е моята гума. Обаче пък попаднах на няколко теми и прочетох преимуществата на Дуратрак и изпаднах в дилема. Имам много време, но ми ще да чуя две думи и за тях.

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Така като гледам DynaPro-то е доста по-шосейно насочена гума, евентуално по-тиха. Duratrac-а е доволно по-агресивен и по-кално насочен, въпреки че все още се брои за AT.

            Карам ги целогодишно и всеки ден, карам ги и лятото до морето, и зимата до кудето ми скимне, със скоростти до 150 (возилото ми толкова си може). Проблемите им са 2:
            1. Може да искат повечко тежести за баланс, може и да ти се наложи да се примириш с леки вибрации при дадена скорост
            2. Макар за вида си да се броят за тихи, все пак при скорости над 70-80км/ч започва да се усеща щум, а при по-високи си го има характерното за такива гуми жужене. На мен не ми пречи, но на друг може и да пречи.

            Та, реши си за какво ги искаш. Ако ти трябват повече за върху пътя, може и да не са оптималния вариант. Ако все пак искаш да стават за нещо и извън пътя, ми се виждат по-добрия вариант спрямо посочените от теб.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Ако всеки ден ще караш със 140 Дуратраците не са твоите гуми.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Аз съм на 500 км. с Дуратрака, споделям горното мнение на Спарки. Миналата седмица се качих на Мазалат, последните около 2 км. яко сняг, очарован съм, сравнено с предишните асфалтови всесезонки. Почти цялото изкачване го минах на задно. Шум чувам над 70-80, но в тоя трактор не е болка за умиране, повече от 100 не карам с него, за други скорости си имам кола.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Ако всеки ден ще караш със 140 Дуратраците не са твоите гуми.
                  Зависи с какво си готов да се примириш. Проблема им при тия скорости е единствено шума. Ама при мен е съизмерим с шума от мотора и от въздуха, а до морето стигам без изобщо да ме измори. Далеч повече ми е дерт колко ми е удобна седалката например.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Зависи с какво си готов да се примириш. ....
                    Когато става въпрос за ежедневие не искам да се примирявам с нищо, животът е кратък а здравето е много крехко.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Мерси за отделеното време колеги.

                      Не съм Шумахер, преди момента на закупуване на джипа съм на ясно че това не е бегачка. Сам се ограничавам на 140км/ч, но когато бързам едни постоянни 100-120 си гоня спокойно и постоянно. По-рошавите гуми ми допадат, не са ми затрябвали обезателно. Все пак си мисля че може Дуратрака да е това което търся? Сега карам стар Латитют Алпин който е смешен. Поведението му на ниски температури започва все повече да ме притеснява, на сняг не ми се и мисли!

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        На вакарелския мост и Дуратрак ще започне да те притеснява по това годишно време. Виж, ако ореш през заснеженото поле си е прфектен. Пробвано с Чероки 4.0.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Когато става въпрос за ежедневие не искам да се примирявам с нищо, животът е кратък а здравето е много крехко.
                          То идеални гуми няма, така или иначе. А приоритетите на всеки са различни.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            И все пак, в случая на колегата аз бих заложил на по шосейно ориентирани гуми, подкрепени с два чифта вериги за последните 2 километра офроуд. Естествено, мое лично мнение по въпроса.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Днес останах неприятно изненадан от Дуратрака.
                              На пресен девствен сняг, отвят но не замръзнал път, никакво сцепление. Нито тръгва, нито спира.
                              На предишният сняг в дълбокото беше добре, на утъпкан все още не съм имал късмет да пробвам, но не тая големи надежди.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Вчера се качвах на Бузлуджа с още два самурая и двата с блокажи Спартан Локер и гуми кумхо кл 71.Горе на върха имаше много сняг,дълбок и дуратрака се представи много добре,мина без проблем.За пореден път се убедих че гумата е от голямо значение,защото минахме покрай един Патрул който нямаше гуми(беше колега от форума) и не беше могъл да са качи до там където стигнахме с ние.Дуратрака за мен си е много добра гума,втора зима оставам доволен от нея,карам ги целогодишно,предимно асфалт.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X