Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от Ich0 Преглед на мнение
    Не мисля, че проблема е пряко в гумите. Асфалта тези дни в София е страшно лигав и много се пързаля. Сутринта точно това коментирахме с колегите на работа. Аз също често буксувам с колата, а съм с нови зимни гуми, купувани този сезон.
    Асфалта в момента е със сцепление малко по-голямо от на леда преди 2 седмици. Не е от гумите. Никоя гума няма да държи на това. Преди малко на 2 светофара пусках на 4х4, че да мога да дръпна настоятелно опитващите се да ме засекат и после да карат като баба ми. Не съм ли на 4х4, или тругвам като оФлюХ, или въртя гуми от половин идея повече газ.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #77
      От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Като компромисно АТ извън зимата да разбирам ли че БФГ е по-добър от Дуратрака, и без това в момента не мога да изнамеря 33 от вторите???
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #78
        От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        А на к'во се дължи т'ва с асвалта? Щото го гледам, че изсъхва и като тръгнат колите по него пак става лигав и 'лъзгав...

        Коментар


        • #79
          От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
          А на к'во се дължи т'ва с асвалта? Щото го гледам, че изсъхва и като тръгнат колите по него пак става лигав и 'лъзгав...
          Най-вероятно на химията къде я хвърлиха, в малките улички не е така. При минус 6-7 асфалта изсъхва и побелява. Един хубав дъжд и нещата ще се оправят.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #80
            От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
            А на к'во се дължи т'ва с асвалта? Щото го гледам, че изсъхва и като тръгнат колите по него пак става лигав и 'лъзгав...
            Навън е мъгла, гарнирана със студ. И да изсъхне, при тая влажност е само привидно - стои на капчици като слана. В малките улички където няма останал лед е абсолютно същото, нищо че не са пръскали гнус.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #81
              От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Като компромисно АТ извън зимата да разбирам ли че БФГ е по-добър от Дуратрака
              Според мен не е. По-трайно е обаче май.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #82
                От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Дуратрака е по-добрата гума на всякакъв терен, но е по-мека и по-бързо ще се износи. Карал съм сериозно на една и съща кола и с двата вида, впечатленията ми са лични.
                По тношение на мазните улици, тази сутрин при 5 градуса на голям булевард и леката кола със чисто зимни гуми пробуксува и леко поднесе, явно въпросните соли, които пръскат против леда са фактор. Не епроблема в гумите, а в образувания мазен филм.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #83
                  От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Вчера и аз се пързалях два пъти.И при нас асфалта е някакво мазало.
                  Иначе съм много доволен от гумите.Ако не ми беше опрял диференциала щях да изляза при положение,че десния коловоз си беше чист лед.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Добре а дали една и съща гума само че в различни размери се държи еднакво?
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Казвате че гумата е доста мека. И страничните бордове ли са така. Носи ли на каране из каменисти терени и евентуални срязвания от страни.
                      Land Rover Discovery
                      Където е текло пак ще тече ...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Здравей, самият колега Стоян Ганев ги предлага. Ето му я и темата http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=177555

                        П.С. Може ли и аз да попитам нещо? Понеже съм решил да купувам въпросните гуми в размер 31/10.5/15, каква им е реалната височина измерена в сантиметри, 78см или по- малко? Не можах да намеря отговор из никоя тема за тях. Благодаря!
                        Последно редактирано от lsimeonov; 10-03-15, 10:12.
                        Mitsubishi Pajero 2.8 GLS Super Select 97г. Дълга База

                        Коментар


                        • #87
                          От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от vas33 Преглед на мнение
                          Казвате че гумата е доста мека. И страничните бордове ли са така. Носи ли на каране из каменисти терени и евентуални срязвания от страни.
                          Тове е единствената сериозна слаба страна на тия гуми. Не са като твърди кални гуми, но при внимателно каране нямах никакъв проблем в супер агресивен и каменист терен във високата част на Стара Планина.
                          Вижте тук, втората част на статията за повече инфо - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...ачества
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #88
                            От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от lsimeonov Преглед на мнение
                            Здравей, самият колега Стоян Ганев ги предлага. Ето му я и темата http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=177555

                            П.С. Може ли и аз да попитам нещо? Понеже съм решил да купувам въпросните гуми в размер 31/10.5/15, каква им е реалната височина измерена в сантиметри, 78см или по- малко? Не можах да намеря отговор из никоя тема за тях. Благодаря!
                            Да си отговоря сам, може на други колеги да е полезно, гумите монтирани на джанти и поставени на дълго Паджеро 2, са високи 76см. на 2 атмосфери. Нямах време да ги премеря преди монтажа, че бързах много. Първо впечатление - просто са страхотни, шума е по- малък от предните с които бях (BF Goodrich Winter Slalom), мисля че всичко описано от zzlatev е вярно. Няма да сгрешите ако си вземете такива - препоръчвам.
                            Mitsubishi Pajero 2.8 GLS Super Select 97г. Дълга База

                            Коментар


                            • #89
                              От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              днес ги сложих едвам ги намерих 235/75/15 веднага на минутата ги пробвах на едно тепе (мугила) зверски наклон на ръба на преобръщането .наклон който с лекота на горе и с голяма сигурност и устоичивост на доло.между другото ако има колеги от пловдив могат да тестват ако не ги е шубе че ще се потрошат

                              Коментар


                              • #90
                                От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150325_185315.jpg
Прегледи:1
Размер:119.1 КБ
ID:5650336Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150325_122206.jpg
Прегледи:1
Размер:193.0 КБ
ID:5650337Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150325_121518.jpg
Прегледи:1
Размер:193.5 КБ
ID:5650338

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X