Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Пичове голям спор за и против, гуми бол така че избор има а всеки от нас които кара с дуратраци да споделя всеки детаил е важен, поне да не се набутват останалите колеги все пак цена от 300 лв на гума не е малко.Карам с дуратраци трета година около 20 хил, не съм забелязал или усетил съществени недостатъци, граифера приличен, сцепление доста добро, има лек шум но може би защото моя паркетник е много тих и затова. Карал съм ги навсякъде асвалт,кал,сняг,дъжд блата,не са ме предали засега.Като сме на състезание и в трасето кадето минават оф роуд състезателите минавам и аз,е верно без броня, спиилер Ролбар,или халоген но минавам,така че тая гума доста ме кефи с кеф бих си сложил отново вместо да експерименирам с други.А гумите са265/75/16 на Паджеро 4. 3.8 бензин и повярваите ми много тормоз отнасят.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Доколкото успях да разбера от чичко Гугъл, фирмите които внасят въпросните гуми са изчерпани, причината е, че не са очаквали такова голямо търсене, а от завода производител, бил изпълнил капацитета си и отказвал нови доставки за България , тези гуми златни ще се окажат, аз съм се настроил вече за догодина, живот и здраве да купя от тези гуми 31-ци, с предварителна заявка в края на тази година...

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Хора колко пъти да ви кажа! Не е причината в поръчките а в това че Дуратрак е американски модел, прави се в щатите и там си имат някакъв проблем. Няма да ги има за цяла Европа тая година!!!

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Ето и тук един линк за Дуратрак - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...ачества В него съм се постарал да събера всичко за тези гуми като обзор на качествата им.
          Аз съм малко пристрастен заради цитата по-горе, но като човек карал 5 години и зиме и лете BFG AT, след това 2 години Гудиър МТ, а сега и лятото други кални гуми, съвсем отговорно заявявам , че за момента по комплексна за всякакви условия( има един кален клип в линка, вижте го) и добра на сняг офроуд гума няма. В линка по-горе има мнения на хора, цитирани от тук, има и интересни ревюта на чужди ползватели, вижте ги. Но не приемам на сериозно да се твърди, че еди коя си АТ гума била по добре на сняг, особено плътен такъв, и съм готов на тестове, сега гумите ми са на джипа и който иска, да се организираме.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Другарю, Златев подобен сравнителен тест, трябва да е само с нови гуми, един и същ автомобил и шофер, инак е несеризно.
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Ако някой ми купи други гуми, само сменям. Но Гуудруча ми бяха чисто нови, Дуратрака също, така че имам отлична база поне за това сравнение
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Доколкото успях да разбера от чичко Гугъл, фирмите които внасят въпросните гуми са изчерпани, причината е, че не са очаквали такова голямо търсене, а от завода производител, бил изпълнил капацитета си и отказвал нови доставки за България , тези гуми златни ще се окажат, аз съм се настроил вече за догодина, живот и здраве да купя от тези гуми 31-ци, с предварителна заявка в края на тази година...
                Да и едим мармот завиваше шоколад - 1 година не могат да реагират на подцененото търсене?!!

                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                Хора колко пъти да ви кажа! Не е причината в поръчките а в това че Дуратрак е американски модел, прави се в щатите и там си имат някакъв проблем. Няма да ги има за цяла Европа тая година!!!
                Хм, а защо ги на нашенския сайт: http://www.goodyear.eu/bg_bg/tires/4...c/?from=browse ?!?

                Аз лично изгубих месеци в размотаване по разни "вносители" и ми писна - сигурно е най-добрата, но както и други колеги казаха има и други не лоши АТ гуми!
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  За Европа гумите се правят в Европа, за Щатите там с малко по различни размери и материали. Има кевлар там
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    На моите пише че са правени в USA. Сега, дали наистина е така или такъв им е бил калъпа, нямам идея.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Късметлия явно има внос и от там
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • Има ги защото определени размери покриват евро нормите и имат "Е" сертификат и се предлагаха тук. Те си стоят в сайта защото са за нашия пазар, но пак повтарям 2016 няма да се продават в Европа!

                        Всички Дуратраци се правят в щатите!!!
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-01-16, 12:41.

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Ще проверя от Гудиър ми казаха това
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            Без MAXX е по-агресивна и се представя много добре при всякакви условия. Не знам защо, но и тях не ги внасят, има ги в Германия.
                            STT си е кална, а S/T MAXX е АТ. Качих на Патрула преди време чисто нови 33'' такива, внос от Франфуркт, за 7 дни бяха тук на добра цена. Много приятна гума, мека , но износоустойчива, комфортна возия и добро поведение на кал , безшумна, добре се самопочиства. Ето това е, около 320 лева са:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_19279.jpg
Прегледи:3
Размер:76.0 КБ
ID:5699488
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              На моите пише че са правени в USA. ...
                              Моите пък са "щамповани" в Канада .
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                И на моите пише че са правени в щатско.Ама наистина малко скапана история,да няма внос,че и цяла година за Европа.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X