Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Не ги продавай! Пази ги за следващата зима!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Не е лош тоя размер. Почти 35 на почти 12,5. Ако ми предстоеше покупка на гуми, бих се възползвал...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Не е лош тоя размер. Почти 35 на почти 12,5. Ако ми предстоеше покупка на гуми, бих се възползвал...
        E за какво са ти тия скапани гуми? Виж че за нищо не стават!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Комшията до нас има автосервиз с огромен плац около декар. Оня ден след натрупването на големия сняг влезе с една Тойота с дуратраци и напред-назад го изгази без пребоксуване за час време, докато го заравни, за да паркират колите. Отделно е и ловджия и споделя само суперлативи за гумите..
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Така, има 8 бр 31'' на 15'' аз ще взема 4 другите са свободни, подробности ще знам утре! Ако някой има интерес ще споделя тук! Знам, че са нови и внесени от САЩ !
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Имам умерен интерес за 2бр, ако се намери някой да си направим партия и цената е прилична. Моля, пусни ми цената на лично ако е възможно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                Така, има 8 бр 31'' на 15'' аз ще взема 4 другите са свободни, подробности ще знам утре! Ако някой има интерес ще споделя тук! Знам, че са нови и внесени от САЩ !
                А 4бр 265/75/16 няма ли?
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Избихте се за тоя дуратрак. Има и други хубави гуми..

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Има и други, ама за сегашните нямам резервна. Ако не дай боже разпоря някоя, само ще си ги гледам в гаража.

                    ...ама то от де толкоз акъл да си купя навреме 6 вместо 4.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                      Избихте се за тоя дуратрак. Има и други хубави гуми..
                      Е кажи нещо подобно - да го кажем по-кално насочено АТ. Особено ако е на цената на Дуратрака. Може би единствено BFG AT и то КО2, защото е с повече страничен грайфер и малко ламели.

                      Последно Ганев за Дуратрак 235/75R15 искаше около 170 лв, срещу 250 за BFG AT, умножено по 4 ...
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Toyo Open Country A/T plus 190лв

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Cooper S/T MAXX приличен аналог конкурент ма дуратрака

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                            Така, има 8 бр 31'' на 15'' аз ще взема 4 другите са свободни, подробности ще знам утре! Ако някой има интерес ще споделя тук! Знам, че са нови и внесени от САЩ !
                            Подвеждаща информация, става въпрос за Гудиър Вранглер, но не са дуратрак, извинявам се!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              За Европа няма да ги има тая година на 100%. Евентуално някой от САЩ да влара нещо ама там кой ти кара 235/75/16 или 265/75/16.
                              33-ки, 35-ци, 37-ци такива гумета си търкалят момчетата.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                                Cooper S/T MAXX приличен аналог конкурент ма дуратрака
                                Без MAXX е по-агресивна и се представя много добре при всякакви условия. Не знам защо, но и тях не ги внасят, има ги в Германия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X