Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от piars Преглед на мнение
    Дано вносителите имат едно наум и тази година да се запасят с по-големи количества.
    Очевидно нямат нищо на ум. Явно гумата или не се продава навсякъде както тук и няма производство, или вносителите по някаква причина имат далавера и внасят други. Аз друго обяснение нямам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Отговора е прост, аз питах директно във представителството на Гудиър - няма производство, гумата е в недостиг за цяла Европа. Вероятно другата или по-другата седмица ще има колко искаме като се завърти производството.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Да им имам планирането на Гудиър - да не са наели някой ръководен соцкадър от отдел планиране
        Аз за All terrain гумите (понеже ги карам целогодишно) си имам правило да ги сменям късната есен....
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Ха тази вечер както си гледам и в гумите бг виждам,че има налични Дуратраци-мисля,че доста пъти съм гледал и нямаше никъде налични.И бам поръчка.Системата не ме изхвърли.Утре ще видим като ми се обадят какво ще кажат.

          PS Най-вероятно това е било някаква грешка в системата,защото ми даде цена за 265/75/16 и имам потвърждение на поръчката,но сега като отворя само за 17ки има цена.
          Последно редактирано от Младен Стоянов; 18-01-16, 22:29. Причина: Добавяне на актуална информация
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Днес най-любезно ми се обадиха да ми съобщят,че нямат наличност на тези гуми и да ми се извинят.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Пак си добре,
              аз един от тия сайтове ги чаках четири дни,да се сетят да ми пуснат имейл,че ги нямат,но най-любезно ми препоръчаха други модели.


              Поздрави!!!
              Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
              лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Тая година няма да има Дуратраци за европа.

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  "Sparkybg" - Защо реши че нещо което се търси няма интерес да се продава?!?! Ебати логиката! Като си нямаш и идея защо ги няма не говори. Седи си кротко, чети си теми и не се обаждай.
                  Последно редактирано от i.ivanov01; 20-01-16, 23:24.

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Май колегата е прав.Днес и аз получих имейл ,че доставка на DURATRAC през 2016г. няма да има.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Честито.
                      Maxxis ли да купуваме?

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Гуми да искаш на днешно време.
                        Зависит какво търсиш.

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Същата приложимост на Дуратрака на подобна цена.

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Toyo Open Country A/T Plus
                            http://toyotires.eu/tire/pattern/open-country-at-plus

                            Добър А/Т вариянт. Малко по-твърда от Дуратрак. Една идея по-слабо представяне на сняг, но по-добра в летни условия. Нещото което ме дразни в Дуратрак, е че е много мека и лятото си заминава много бързо.
                            Не казвам, че Тойото е кокал ама издържа повече. На кал, и в лятни условия няма да намериш разлика. На асфалта е доста по-добра и по-тиха. Единстрвено на снега една идея както казах.
                            Аз съм с предишния модел вече 3-ти сезон. Слагах и Дуратрак, доста джипки около мен са с Дуратрак и все още няма място дето те да минат, а аз не.

                            БФ отново е добро решение, но е модел на милион години и аз лично не съм му фен.
                            http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...o/tire-details

                            Купър СТ Макс
                            http://www.coopertire.co.uk/tyres/of...verer-s-t-maxx

                            Изглежа ми добър. Не съм го пробвал обаче.

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                              Toyo Open Country A/T Plus
                              http://toyotires.eu/tire/pattern/open-country-at-plus

                              Добър А/Т вариянт. Малко по-твърда от Дуратрак. Една идея по-слабо представяне на сняг, но по-добра в летни условия. Нещото което ме дразни в Дуратрак, е че е много мека и лятото си заминава много бързо.
                              Не казвам, че Тойото е кокал ама издържа повече. На кал, и в лятни условия няма да намериш разлика. На асфалта е доста по-добра и по-тиха. Единстрвено на снега една идея както казах.
                              Аз съм с предишния модел вече 3-ти сезон. Слагах и Дуратрак, доста джипки около мен са с Дуратрак и все още няма място дето те да минат, а аз не.

                              БФ отново е добро решение, но е модел на милион години и аз лично не съм му фен.
                              http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...o/tire-details

                              Купър СТ Макс
                              http://www.coopertire.co.uk/tyres/of...verer-s-t-maxx

                              Изглежа ми добър. Не съм го пробвал обаче.
                              И колко да са меки Дурата??? Утре мога да ти ги измеря,ако искаш...Карам ги от април,благодарение на митовете и легендите ,че се държат като зимни не ги свалих,че всяка събота съм по гьоловете. Ми не е мръднал грайфера и с милиметър...не че това е мерило за супер качества...Имам меки гуми,зимни...на тях ако знаеш как им замина за 2 седмици 1/4 от грайфера...
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Те като абсолютна зимна гума няма как да се държат. Те са А/Т-та. Зимната ще е по-добра от тях зимата и съответно лятната лятото. Това, че не мръднал грайфера означава, че се возиш в гаража. Лятото ако си ги карал няма как да не е мръднал.
                                Зимната гума си е мека за да рабори както трябва и е нормално да заминава. За да се хаби бавно трябва само на сняг да се кара.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X