Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Гумите са супер на сняг...като за АТ. Много са далеч от хубава зимна гума.Карайте разумно !
    Чак пък много...уникална гума е!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Мога да кажа че тези гуми се държат много добре на снега,имайки предвид че са по скоро ал-терейн,аз ги карам целогодишно,основно асфалт,ежедневно.Джипката си вървеше без проблеми в снега,налягането е около 2,2 не ми се слизаше да ги изпусна малко.........
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1016.jpg
Прегледи:2
Размер:95.2 КБ
ID:5697821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1017.jpg
Прегледи:2
Размер:100.8 КБ
ID:5697822Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1018.jpg
Прегледи:2
Размер:80.9 КБ
ID:5697823
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Втора зима, целогодишно, заключението ми е - няма такава кръстоска!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Добре де, къде ги има? Хвалят се хората в темата с новите си гуми, а никой не казва откъде.
          Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
          Мога да кажа че тези гуми се държат много добре на снега,имайки предвид че са по скоро ал-терейн,аз ги карам целогодишно,основно асфалт,ежедневно.Джипката си вървеше без проблеми в снега,налягането е около 2,2 не ми се слизаше да ги изпусна малко.........
          Витара на 2,2
          Пусни ги на 1,4-1,5 и ще видиш, че витарника може и да не друса(много).

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Вчера ги изпуснах на 1.8.Гумите ги купих още май месец,и от тогава ги карам.Сега май ги няма никъде.
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Спамим темата, но витарата със стандартните гуми се кара на 1,6, виж на колонката. С доста по-големи и широки, налягането трябва да е по-ниско. Дори 1,2 е добре на снега.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Добре де, къде ги има? Хвалят се хората в темата с новите си гуми, а никой не казва откъде.

                Витара на 2,2
                Пусни ги на 1,4-1,5 и ще видиш, че витарника може и да не друса(много).
                Моите ги взех от една гумаджийница до нас, ако искаш да хвърля едно око. Трета зима вече ги търкалям....уникална гума.
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                  ... Трета зима вече ги търкалям....уникална гума.
                  Целогодишно ли ги търкаляш или само зимно време?
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Целогодишно ли ги търкаляш или само зимно време?
                    Целогодишно
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      Целогодишно

                      Само гледам клипове как те дърпат нагоре надолу . То може и заради джипа да е . Майтапа на страна но гумите си ги бива ,яд ме е че неможах да обуя служебния с такива .Няма ги никъде и взех гудрич АТ ,и те стават вчера ги пробвах в снега и ми харесаха ,може и дето са нови още ............
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                        Само гледам клипове как те дърпат нагоре надолу . То може и заради джипа да е . Майтапа на страна но гумите си ги бива ,яд ме е че неможах да обуя служебния с такива .Няма ги никъде и взех гудрич АТ ,и те стават вчера ги пробвах в снега и ми харесаха ,може и дето са нови още ............
                        Сурна се в едно дере бре Тодоре. То на снимките на се вижда много много ама амен да се обърна.... За гумите ,сега минах покрай магазина но няма.Беше затворено но има на витрината доста джипови гуми а от тези нямаше.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          Сурна се в едно дере бре Тодоре. То на снимките на се вижда много много ама амен да се обърна.... ...................Беше затворено но има на витрината доста джипови гуми а от тези нямаше.
                          Туй на теб неможе да се случи ......... Ама никогъШ....

                          Няма бре ,аз пуснах запитване към доста фирми ,и почти всички ми отговориха ,,–Края на януари,, не можах да изчакам и взех гудрича . Тъй или инък минавам по около 60 хил. км на година и нагоре ,ще свърши и гудрича и се надявам за края на тази година да си взема дуратрак
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                            и се надявам за края на тази година да си взема дуратрак
                            Ама си ги вземи още лятото,че края на годината виж какво става.

                            Аз също чаках снега с нетърпение и съм много очарован от тези гуми.


                            Поздрави!!!
                            Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
                            лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Първоначално публикуван от piars Преглед на мнение
                              Ама си ги вземи още лятото,че края на годината виж какво става.

                              Аз също чаках снега с нетърпение и съм много очарован от тези гуми.


                              Поздрави!!!

                              Няма начин ,джипа е служебен и докато не свършат едните няма да ми одобрят заявката за нови .
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Това е кофти,
                                Аз цяло лято се кумих и края на октомври във всички големи гумаджийници бяха свършили,след третия опит в различни онлайн сайтове успях да ги намеря.
                                Поне ги взех пресни-пресни ДОТ 26/15.
                                Дано вносителите имат едно наум и тази година да се запасят с по-големи количества.

                                Поздрави!!!
                                Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
                                лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X