Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Аквапланинг не правят наистина. Внимавай на мокро при горе-долу остри завои с обратен наклон. Като предобря малко газта, задницата става игрива. С работещо LSD съм, та и то дава свойта дан по въпроса.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Абе някой може ли да каже реалния диаметър на 245/75R16 и 265/75R16? Вчера си премерих моите, които по веб калкулаторите излизат 774мм, а рулетката показа няма и 750?!?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Ето - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=182770
        Nissan Pathfinder 2.5 dci

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Първоначално публикуван от wolf70 Преглед на мнение
          Мерси за опита колега! Ама нали точно това казвам, че онлйн клкулаторите моите ги дават 774мм (30,5"), а реално едва имат 750 мм, та за това молбата ми е за реални измервания, ако има някой...
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Гумите монтирани ли са на джипа при измерването? Трябва да се отчита деформацията на гумата в долната част от тежестта на джипа, която в рамките на 24 мм. е нормална.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
              Гумите монтирани ли са на джипа при измерването? Трябва да се отчита деформацията на гумата в долната част от тежестта на джипа, която в рамките на 24 мм. е нормална.
              Че кой е казал че диаметъра трябва да се мери по вертикалата? Мерите по хоризонталата, и тогава и налягането няма значение.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
                Гумите монтирани ли са на джипа при измерването? Трябва да се отчита деформацията на гумата в долната част от тежестта на джипа, която в рамките на 24 мм. е нормална.
                То и ширината на джантите е от значение.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  При 31-та на 15 цола, разликата е 2см по- малко спрямо калкулатора (78 калкулатор - 76см реално измерено, на монтирани на джипа гуми, напомпани на 2 атмосфери). Като гледам винаги май са по- малки отколкото калкулатора ги смята. 245/75/16 по калкулатор трябва да са като моите 31-ци. Поздрави!
                  Mitsubishi Pajero 2.8 GLS Super Select 97г. Дълга База

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Никой не е казал да се мери по вертикалата, но обикновено така се мерят, защото е много по-лесно (не че е правилно).
                    Последно редактирано от kartechar; 29-10-15, 11:45.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Моите са монтирани на джанта 7J и разбира се, не съм ги мерил вертикално! Сега някой с Duratrac да тегли една рулетка...
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Благодарение на колегата bestbg, имаме това замерване:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:52yycg.jpg
Прегледи:1
Размер:46.2 КБ
ID:5690127
                        и резултат около 74-74.5 мм.
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Гумата е леко изпъкнала по височина в средната част - там трябва да се мери , не по ръба на протектора . Същото е и за ширината на гумата - на гума 235 мм реалната ширина , по коята протектора стъпва е към 200 мм.В момента съм с един р-р над стоковия - вместо 235/75/15 съм с 265/70/15 и километража е едно към едно с ГПС . Не са гумите от темата , но явно при всички производители е същото.

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                            Гумата е леко изпъкнала по височина в средната част - там трябва да се мери , не по ръба на протектора.
                            Goodyear Wrangler Duratrac 245X75X16 на един зимен сезон каране, върху джанта 7JХ16, 2,2 bar налягане, измерена по горния начин(хоризонтално) - 77,3, а по вертикала - 75,4. Не мога да преценя дали това е правилното налягане засега, още я разучавам, защото скоро ги поставих.Добре се балансираха - най-голямата тежест беше 60 гр. За сега съм доволен!
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-11-15, 08:55.

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Колеги, някой има ли достоверна информация ще има ли внос на Дуратрак тази зима? Където и ида погледна по сайтовете все няма наличност

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Продавачите, без да се ангажират, дават дати след 10ти януари. На мен не ми издържаха нервоте и поръчах новия BF Goodrich КО2, па ше видиме как е....
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X