Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Аз лично, по тиха гума на джип не съм карал ,въпреки че размера е 315/75R16 .
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Засега намирам на този размер general grabber At 2 и At (3). Карах с ат3 субаруто - доволен съм! Но съм изкушен да пробвам АТ2, много я хвалят по форумите, дори била по -добра от Bfg At?

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
        От 4 дена карам с такива гуми на Гранда благодарение на Стоян Ганев. Аз също отдавна ги гледах и се включих едва ли не на "последния влак". Наистина са кът. Няма внос и много трудно се намират. Звънях на всички големи "официални" вносители. Както и да е - вече ги имам.
        Първите ми впечатления са, че самата гума е тежичка. Не знам колко кг е, но се изненадах като ги получавах. На Гранда до сега бях с обикновени шосейни на Пирели и спрямо тях Дуратрака се усеща на колата като по-тежък. Логично и разходът ще се повиши, но не ми пука. Но возията на джипа се подобри изключително. Сложих 245/75/R16, което го направи чувствително по-висок. Много меко влиза в дупките по пътя, а те в Шумен последно време са си доста. Чувам ги в купето, но предвид шарката на грайфера е логично. Не е дразнещо. И визията на джипа се подобри. Определено хваща повече окото. Виждам как го гледат. Хаххахха....
        Чакам сега да завали и да ги вкарам през уикенда в нивата. Трябва малко да се поизкаляме я.
        По тежки са с 1,5кг от мишелин синхрон,сравнявам 255.75.15 с 31-10.5-15.Дуратрака тежи 18.5 кг,според мен са доста леки за този размер.

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          От два месеца съм с такива гуми. Супер доволен съм! Сложих 31" на тераното, като возията се подобри, разхода не забелязвам да се е увеличил, а и колата изглежда много по добре визуално (не е като лагерна количка). Не намирам да е станала по тромава, но аз все пак не съм състезател и си карам по правилата. Смятам, че гумите като цена и качество нямат конкуренция.
          Nissan Terrano 2 2.4i

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
            Засега намирам на този размер general grabber At 2 и At (3). Карах с ат3 субаруто - доволен съм! Но съм изкушен да пробвам АТ2, много я хвалят по форумите, дори била по -добра от Bfg At?
            АТ2-то на General прогресивно става зле. На 3тата година на дъжд се кръстиш. София - Самоков на мокро съм го карал като на сняг. Бях ги взел началото на една зима. Та тая зима я изкараха добре. После лятото - пак добре. Следващата зима вече не беше много приятна. На следващото лято даже на дъжд бяха кошмар... И тъй - реално експолатационният им период за спокойно каране при мен беше под 2 години. След това се оправяха добре само на сухо.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
              АТ2-то на General прогресивно става зле. На 3тата година на дъжд се кръстиш. ...
              Често срещано с АТ гуми, не само на General.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Всъщност често срещано с всички гуми, които се карат целогодишно. На 3-тата зима се кръстиш...
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Всъщност често срещано с всички гуми, които се карат целогодишно. На 3-тата зима се кръстиш...
                  ... или си купуваш нови, за да не си образуваш бели косми по брадата.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Такъв размер няма. Има 265/60/18. Но гума като тая ми се струва че изначално не е особено смислена при втори индекс "60". Отделно дето и да я намериш, цената ще е извратена.
                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Я питай тия с Кайените и темподобните дали е така.
                    Не сте прави и двамата. Моите дори са на 55...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Не сте прави и двамата.
                      За кое?
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        За кое?
                        Че
                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Но гума като тая ми се струва че изначално не е особено смислена при втори индекс "60". Отделно дето и да я намериш, цената ще е извратена.
                        Моите Дуратраци 255/55/19 са абсолютно смислени а цената им е 60% от тази на зимните ми гуми.Даже бих добавил,че без тях колата ми е безсмислена
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          OK, явно ценото са смислени, а иначе?

                          Отстрани нископрофилни offroad насочени AT-та 30-ки върху джанти 19-ки определено не изглеждат смислени, ама това е отстрани. Нископрофилни гуми върху големи джанти, като изключим хептем негърските изгъзици по въпроса, се карат с цел добро пътно поведение. Ама дуатраците върху пътя нито зимата са добри колкото чито зимни, нито лятото колкото чисто летни, а са по-шумни и вдигат разхода. А нископрофилна гума за извън пътя пък нещо съвсем не ми мяза на смисленост. И върху росна полянка като трабва да ги караш твърди няма да те изкарат, и по неравен терен или няма да поемат неравностите или ако ги спуснеш на всеки втори камък ще хлопат по джантите.

                          ИМХО де. Ти караш автомобила - ти ще кажеш какво конкретно ти дават. Не държа да съм прав.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            OK, явно ценото са смислени, а иначе?

                            Отстрани нископрофилни offroad насочени AT-та 30-ки върху джанти 19-ки определено не изглеждат смислени, ама това е отстрани. Нископрофилни гуми върху големи джанти, като изключим хептем негърските изгъзици по въпроса, се карат с цел добро пътно поведение. Ама дуатраците върху пътя нито зимата са добри колкото чито зимни, нито лятото колкото чисто летни, а са по-шумни и вдигат разхода. А нископрофилна гума за извън пътя пък нещо съвсем не ми мяза на смисленост. И върху росна полянка като трабва да ги караш твърди няма да те изкарат, и по неравен терен или няма да поемат неравностите или ако ги спуснеш на всеки втори камък ще хлопат по джантите.

                            ИМХО де. Ти караш автомобила - ти ще кажеш какво конкретно ти дават. Не държа да съм прав.
                            Спарки,виж снимката няколко страници по-напред.Определено не изглеждат негърски,но това не е най-важното.Най-важното е ,че ходя често за риба.А на повечето гьолове, като превали леко, излизането със шосейни гуми става интересно . Точно преди да сложа Дуратрака (тази пролет ) едвам излязох от 3-4% наклонче на Суходолския гьол.Въпреки двата блокажа,супер-дупер програмата за кал и другите салтанати.Та без подобни гуми цялата кола става излишна.А не е лош автомобил за рибар-шаранджия .Иначе прав си за универсалните неща,затова за зимата имам зимни гуми.
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              OK.

                              За негърските изпълнения - мнооого далеч са от това. Там джантите ще трябва да са 27-ци а гумите с индекс 20. Имаше Хамър един такъв в София, знаеш. Няма такава смешка.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Вчера ги пробвах на наводнен път - със скорост 80км/ч се набих в голяма локва на шосето , аквапланинг нулев !
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X