Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Очите ми останаха в тези гуми. Четох, гледах клипове, убеден съм че това са гумите за мен. Ходя на лов, дотам е към 55 през Железница и Ковачевци, теренът е с доста коловози от дървената мафия и все по-зле става.
    Обаче от 2 седмици проверявам навсякъде и ми отговарят, че няма налични , даже повечето казват: ела догодина, януари-февруари. Все още проверявам дали в някое малко сервизче няма останали, ама не.
    Няма значение с колко може да се вземе един завой, важното е с колко не може.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      На този етап нямам снимки, защото гумите не са на джанти.Рано им е още.
      Преди около месец видях в един магазин дуратраци 235/75/15 ако някой е закъсал мога да мина да питам.

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Първоначално публикуван от metero Преглед на мнение
        Очите ми останаха в тези гуми. Четох, гледах клипове, убеден съм че това са гумите за мен. Ходя на лов, дотам е към 55 през Железница и Ковачевци, теренът е с доста коловози от дървената мафия и все по-зле става.
        Обаче от 2 седмици проверявам навсякъде и ми отговарят, че няма налични , даже повечето казват: ела догодина, януари-февруари. Все още проверявам дали в някое малко сервизче няма останали, ама не.
        Кажи размер! Примерно 245/75 R16 се срещат...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          235/75/15 е размера, за Терано.
          Нещата отиват към Кумхо КЛ71 или Максис 764. Обаче дуратракът ми харесва повече и сякаш по мокър асфалт ще е по добре, пък и по сух, съдейки по отзивите в руския нет.
          Няма значение с колко може да се вземе един завой, важното е с колко не може.

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от metero Преглед на мнение
            235/75/15 е размера, за Терано.
            Това е оригиналния размер на терано. Иначе се побира 31x10.5x15, 265/75/15, 265/70/16, ако с оригиналните джанти.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Това е оригиналния размер на терано. Иначе се побира 31x10.5x15, 265/75/15, 265/70/16, ако с оригиналните джанти.
              Единствения близък до тези размер в който намирам Duratrac е 245/75 R16, така че на колегата може да му излезе късмета....
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Нека пита колегата stoqn_ganev дали може да му намери 235/75/15 или 31x10.5x15.

                Range Rover Classic '94 300Tdi

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Единствения близък до тези размер в който намирам Duratrac е 245/75 R16, така че на колегата може да му излезе късмета....
                  Това е 30.5 инча. Ще влезе със сигурност. Ама пък трябва да се сдобие с джанти 16-ки.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    От 4 дена карам с такива гуми на Гранда благодарение на Стоян Ганев. Аз също отдавна ги гледах и се включих едва ли не на "последния влак". Наистина са кът. Няма внос и много трудно се намират. Звънях на всички големи "официални" вносители. Както и да е - вече ги имам.
                    Първите ми впечатления са, че самата гума е тежичка. Не знам колко кг е, но се изненадах като ги получавах. На Гранда до сега бях с обикновени шосейни на Пирели и спрямо тях Дуратрака се усеща на колата като по-тежък. Логично и разходът ще се повиши, но не ми пука. Но возията на джипа се подобри изключително. Сложих 245/75/R16, което го направи чувствително по-висок. Много меко влиза в дупките по пътя, а те в Шумен последно време са си доста. Чувам ги в купето, но предвид шарката на грайфера е логично. Не е дразнещо. И визията на джипа се подобри. Определено хваща повече окото. Виждам как го гледат. Хаххахха....
                    Чакам сега да завали и да ги вкарам през уикенда в нивата. Трябва малко да се поизкаляме я.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Това е 30.5 инча. Ще влезе със сигурност. Ама пък трябва да се сдобие с джанти 16-ки.
                      Ако държи на тези гуми, ще минава ... то тия гуми егати и апокрифните братче не бива в соц. времената да се върнахме, та такъф дефиците се заформи....

                      п.п. и пак да натъртя - 245/75 R16 си се намират!
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                        От 4 дена карам с такива гуми на Гранда благодарение на Стоян Ганев. Аз също отдавна ги гледах и се включих едва ли не на "последния влак". Наистина са кът. Няма внос и много трудно се намират. Звънях на всички големи "официални" вносители. Както и да е - вече ги имам.
                        Първите ми впечатления са, че самата гума е тежичка. Не знам колко кг е, но се изненадах като ги получавах. На Гранда до сега бях с обикновени шосейни на Пирели и спрямо тях Дуратрака се усеща на колата като по-тежък. Логично и разходът ще се повиши, но не ми пука. Но возията на джипа се подобри изключително. Сложих 245/75/R16, което го направи чувствително по-висок. Много меко влиза в дупките по пътя, а те в Шумен последно време са си доста. Чувам ги в купето, но предвид шарката на грайфера е логично. Не е дразнещо. И визията на джипа се подобри. Определено хваща повече окото. Виждам как го гледат. Хаххахха....
                        Чакам сега да завали и да ги вкарам през уикенда в нивата. Трябва малко да се поизкаляме я.
                        При положение че си сложил по-големи и по-агресивни гуми няма как да очакваш че ще са сравними като тегло с шосейките.

                        Съвсем нормални (дори по-леки от доста други) са си за размера. Усещат се тежки не толкова заради теглото, а заради размера, когато сваляйки по-малки слагаш по-големи.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Здравейте! Моля, посъветвайте ме откъде да закупя дуратрак размер около 255 / 60 / 18? Като че ли не могат да се намерят на българския пазар? Не мога да сменя и джантите с по малки. Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Такъв размер няма. Има 265/60/18. Но гума като тая ми се струва че изначално не е особено смислена при втори индекс "60". Отделно дето и да я намериш, цената ще е извратена.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              DURATRAC няма производство за Европа във 18 цола.Произвежда се в 15,16 17 и 19 цола.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                ... гума като тая ми се струва че изначално не е особено смислена при втори индекс "60". Отделно дето и да я намериш, цената ще е извратена.
                                Я питай тия с Кайените и темподобните дали е така.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X