Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гуми на Синхро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за гуми на Синхро

    Здравеите колеги,до скоро карах Голф 3,обикновен.Но от скоро съм на Голф 3 Синхро.Запазих си чисто новите зимни гуми от предишният голф,но са различен размер,от малкото което знам за 4х4 това ще мъчи муфата и дифа.За това ще се надявам да споделите мнения,размера на гумите е ,предни 175/70/14 и задни 185/65/14.на пръв поглед като височина са еднакви,разликата идва в широчината.Колата я ползвам по скоро като обикновена,без планински издевателства,и 2 пъти в месеца 100м 4ерен стръмен път до вилата

  • #2
    От: Въпрос за гуми на Синхро

    Купи си четири еднакви гуми, обезателно. Няма да мъчи муфата, ще я скапе.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за гуми на Синхро

      Морто го карах с 195/55/15.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за гуми на Синхро

        Размера не е важен, важното е да стават, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО 4 абсолютно еднакви гуми, иначе виско муфата се скапва за норматив!!!
        I want out !!!

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за гуми на Синхро

          Момчета, до скоро имах едно синхро МК2, на село беше захвърлено, поизгнило е вече и ще го давам на части, ако някой го интересува нещо да ми пише на личниКолегата от горният пост е много прав, не си правете експерименти, аз го търкалях с 185/60/14 и не съм имал грижи, до скоро

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за гуми на Синхро

            Има само едно правило големите гуми отпред малките отзад. Няма значение каква е разликата във височината.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за гуми на Синхро

              За джетката ми съм взел едни Вредщайн за зимата - перфектни с размер 195/65/15 и си взех и едни клеберки същият размер за лятото. Дано нямам проблем със събирането им.

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за гуми на Синхро

                Имаш разлика макар и минимална (0.1") - обезателно 4бр. еднакви гуми

                Първоначално публикуван от Mitaka R1 Преглед на мнение
                Здравеите колеги,до скоро карах Голф 3,обикновен.Но от скоро съм на Голф 3 Синхро.Запазих си чисто новите зимни гуми от предишният голф,но са различен размер,от малкото което знам за 4х4 това ще мъчи муфата и дифа.За това ще се надявам да споделите мнения,размера на гумите е ,предни 175/70/14 и задни 185/65/14.на пръв поглед като височина са еднакви,разликата идва в широчината.Колата я ползвам по скоро като обикновена,без планински издевателства,и 2 пъти в месеца 100м 4ерен стръмен път до вилата
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за гуми на Синхро

                  Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                  Размера не е важен, важното е да стават, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО 4 абсолютно еднакви гуми, иначе виско муфата се скапва за норматив!!!
                  Точно, 3 години карах пасат G60 syncro, задължително еднакви гуми!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за гуми на Синхро

                    Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
                    Има само едно правило големите гуми отпред малките отзад. Няма значение каква е разликата във височината.
                    И това е така,обаче...ако ти работи Синхрото и в двете посоки,когато включиш на задна ще затяга...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за гуми на Синхро

                      Аз съм направил включването на задния мост при заден ход с копче, така го използвам само в кал и при затрудненя.Това ми позволява да карам различни гуми.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X