Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СПОНСОРИРАНЕ НА ИНИЦИАТИВИ НА ФОРУМА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: СПОНСОРИРАНЕ НА ИНИЦИАТИВИ НА ФОРУМА

    Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
    Ne razbiram kak tazi tema se povi pri polozenie che Bomargroup ne sme ya otvaryali. Kak taka stava da pishe che Bomargroup e otvorila temata sled kato nie ne sme???]
    Чисто техническо е обяснението, няма умисъл, просто ги подрежда системата по най-старо мнение !
    Ще се опитам да го поправя, че не съм много добър в тия системи още...за което се извинявам !

    Коментар


    • #32
      От: СПОНСОРИРАНЕ НА ИНИЦИАТИВИ НА ФОРУМА

      Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
      Ne razbiram kak tazi tema se povi pri polozenie che Bomargroup ne sme ya otvaryali. Kak taka stava da pishe che Bomargroup e otvorila temata sled kato nie ne sme???
      Tezi postove sa ot druga tema i koito e otvoril tazi tema ot nashe ime e nai malkoto postapil ne loyalno bez da ni pita. Az ne razbiram kak raboti foruma no shte se obarna kam Ventsi Petrov da spodeli kak stava tozi nomer ?

      Bomargroup nyama da poblikuva postove v tazi tema zashtoto e neligitimna i ne e otvorena ot nas!!!

      Eto kopie kakvo se vizda v foruma v momenta, daze e zapochnata na 20 Nov koeto sashto e dosta uchudvashto kak se e poluchilo pri polozenie che predi nyakolko h ya nyamashe !!!
      Yavno ima chovek v foruma s dostap do takova nivo che daze da smenya dati i to nazad v vremeto. A moze li napred v vremeto da se pravi che mi doide ideya za neshto

      Tova ne govori dobre za foruma kato administratsia nito ima prichina da ima takava optsia, a samo podronva aftoriteta koito veche e izgraden tuk i da se podlaga na vapros dali informatsiata poblikuvana tuk ne se manipolira !!!
      И аз мога да обясня. При разделяне на теми от модератор първото мнение (най старото) от избраните става 1-во в новата тема и изглежда все едно темата е отворена от този потребител. Няма как да е по друг начин или поне на мен не ми е известен такъв.

      Коментар


      • #33
        От: СПОНСОРИРАНЕ НА ИНИЦИАТИВИ НА ФОРУМА

        Бе човек, кажи нормално какво мога да направя. Това на маймуницата изобщо не го разбирам, не се правя. Имам си собствени ядове. Сухи пари нямам, кажи какво да свърша полезно. Не само да подскачам като ентусиазиарана от сексуален глад гимназистка. И да пиша насам-натам възноржени мнения.
        Те толко желязо, те такива обработки, те такива връзки ... Или там лекарства, приспособления, пищови за употребата им. Или начини за връзка, спътници, телефони, пак връзки по ретранслаторите ... Нещо, дето го мога. Не ми късайте джигера.

        Да, спътников телефон. Ще го изпрося отново, ще му проверя батериите, ще е длъжен да работи. В случай на не дай боже - полезна вещ.
        Последно редактирано от Стефан; 26-11-10, 00:21.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X