Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    ...и ся ми искат 200лв за ЯМР да потвърдят диагнозата...
    Онези които ти вземат 200 лв. от заплатата на месец не са тези които ти предлагат въпросната цена за изследването. Не забравяй за наличието на ,,регулаторна финансова бариера" между теб и колегите рентгенолози. За справка - новите правомощия на финансовото министерство да се разпорежда с парите от здравните вноски.
    p.s. цената от 200 лв предполага относително ниска разделителна способност на образната процедура. За качествено изследване сумата е около 300-350 лв.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #17
      От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

      тел. 0898 845 967

      Коментар


      • #18
        От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

        Не зная ЕМАНУИЛИС дали да отида до д-р Караджова. Като мина действието на инжекциите отново ме боли..

        Коментар


        • #19
          От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

          Привет колега,мен ме лекуваха от доказана дискова херния 3 месеца докато друг доктор ми откри проблем в ставите на кратака.Та ката съвет прскочи до болница Токуда д-р Яблански поне към мен се показа невероятен специалист.А доколкото зная операциите са много успешни.Няма смисъл от стискане на зъби .Личен опит е това 4г болки от изгнили ябълки на тазобдрената ства и година след смяната се чувствам чудесно.Успех и късмет.

          Коментар


          • #20
            От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

            Правя и упраж ненията от нея те също помагат но продължева да боли. И като че ли взе да ми изтръпва единия крак. След процедурите съм ОК но но на другия ден пак боли. ТЯ е много добра . Каза да и се обадя след месец след което да ми усложни упражненията.

            Коментар


            • #21
              От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

              До toush .Благодаря,! Засега ЕМАНУИЛИС ми помага той предлага всякакви варианти. И ти обяснява като човек не се надува като някои професори. Може би и той като стане професор .............................е пак ще е ЧОВЕК.

              Коментар


              • #22
                От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
                Правя и упраж ненията от нея те също помагат но продължева да боли. И като че ли взе да ми изтръпва единия крак. След процедурите съм ОК но но на другия ден пак боли. ТЯ е много добра . Каза да и се обадя след месец след което да ми усложни упражненията.
                Сподели за тези упражнения?
                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                Коментар


                • #23
                  От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                  Здрасти,Спас! Ще видя дали мога да ги снимам. Ако не ще помоля МОДЕРАТОРА да ми помогне.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                    До ЕМАНУИЛИС! Бях при др. Караджова. Посъветва ме да направя изследвания при уролог и на коремната кухина за да елиминираме вероятности от други болести . Ти какво ще кажеш????

                    Коментар


                    • #25
                      От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                      Доколкото разбирам положителния резултат от лечението е налице, но има съмнение за друго съпътстващо заболяване. Надявам се резутатите от изследванията да го отхвърлят...
                      p.s. въпреки, че сме поставени на конкурентна основа с колежката (в чисто професионален план) бих се доверил в преценката й на 100%. Ако въпреки всичко нещата при теб не вървят е възможно да се обсъди и оперативно лечение. Надявам се да не се стига до него, както е и при колегата Спас.
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #26
                        От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                        Здрасти ЕМАНУИЛИС. Ходих при уролог в ХИЛ КЛИНИК .Нямам никакви проблеми с пикочно-половите пътища . Направих и туморни маркери - няма проблем.А МЕ БОООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ. АМА МНОГО РАЗБИРАШ ЛИ. Не мога да се понасям. Разясни ми подробно какво предстявлявя тази операция. Всичко свързано с нея.И ако стана инвалид кой ще е отговорен.Мога ли да присъствам на такава операция за да видя за какво става на въпрос.Искам да знам какво режат имахат.А ако няма подобрение.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                          Искам да знам колко е въстановителния период и дали ще мога да върша тежка физическа работа.Аз не мога да седя на бюро.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                            Хм, миналата зима я изкарах почти изцяло в болки. Десет дни през декември бях само на легло - изпънат, като пирон - само нощем ставах да вия, че съм дърт и не мога да плача. Ходих два пъти до Павел Баня - понамалява болката, но не щеше да се оправи изцяло. Инжекциите изобщо може да се каже не ми действаха. Естествено имам космодиск и първо - преди инжекциите и Павел баня сложих него, но не ми помагаше. В крайна сметка обаче в края на март след второто ми ходене в Павел Баня пак сложих космодиска, но си загледах епикризата и го преместих малко по-надолу (където беше болезнената херния) и след седмица и половина се възстанових изцяло.
                            Естествено докторите искаха операция, но добре, че не ги послушах.
                            При силните болки е добре да се сложи колан с шини.
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                              Опаративното лечение в тези случаи е рутина. Резултатите са добри, когато се прави според правилните индикации. Ангажирам се да обсъдим максимално подробно случая с колежката и да решим всички заедно какво да се прави.
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • #30
                                От: Операция на дискова херния + имплант, моля за съвет?

                                ОК.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X