Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звярът на Коста проходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Звярът на Коста проходи

    Колега , мисля , че се влюбих в джипа ти
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: Звярът на Коста проходи

      Вчера новия вариант на звяра е тестван на Гниляне.Коста е много доволен.Имало е дребни проблеми.Не разбрах точно кой е снимал ,но снимки има и дано ги качат.
      0888 50 13 35

      Коментар


      • От: Звярът на Коста проходи

        Пропуснах да напиша,че звяра тежи 2540 кг. с пълна бутилка газ.
        0888 50 13 35

        Коментар


        • От: Звярът на Коста проходи

          Първоначално публикуван от luubo Преглед на мнение
          Пропуснах да напиша,че звяра тежи 2540 кг. с пълна бутилка газ.
          Много бре малииииии,аз колко се ядосвах на нисана че беше тежък и нямаше вадене като затъне във лепкавата кал ужасссс
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • От: Звярът на Коста проходи

            Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
            Много бре малииииии,аз колко се ядосвах на нисана че беше тежък и нямаше вадене като затъне във лепкавата кал ужасссс
            Да ама Нисана не е бил с гуми 39". Да не говорим, че рано или късно Коста ще ме послуша и ще сложи гуми от БТР 13х18, което отговаря на 42".
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • От: Звярът на Коста проходи

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Да ама Нисана не е бил с гуми 39". Да не говорим, че рано или късно Коста ще ме послуша и ще сложи гуми от БТР 13х18, което отговаря на 42".
              Как стои въпросът със състезанията при този размер гуми ? Или Коста ще го ползва за разходки само ?
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • От: Звярът на Коста проходи

                Ограничение на гумите има като долна граница ..............

                Някой няма ли да качи нещо снимки,клипчета ау-бау ?
                Лудак

                Коментар


                • От: Звярът на Коста проходи

                  Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                  Как стои въпросът със състезанията при този размер гуми ? Или Коста ще го ползва за разходки само ?
                  Единственото любителско състезание с някакви ограничения е Лазарово 4х4 Екстриим, където има ограничения за клас "Хоби". Коста кара в "Експерт".
                  Последно редактирано от Георги Василев; 21-04-12, 19:12.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • От: Звярът на Коста проходи

                    Тази събота Коста направи тестове на Звярът в новия му вид.

                    Разликата е очевидна - УАЗ-а на Любо е с блокажи









                    Коментар


                    • От: Звярът на Коста проходи

                      Ето малко снимки и клипове и от мен, Уникална машина, успех на Лазарово на Коста!

























                      Дано Коста няма нищо против!
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • От: Звярът на Коста проходи

                        Евала народе видях го вчера като се прибирах от бачкане със служебния бус до банята на Гниляне -тила ми се наежи егати и яката машина,нещо имаше проблеми май защото беше отворен капака, дано не са били сериозни!!Поздравления и Успех!Яка работа!Велико!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Звярът на Коста проходи

                          Имаше дребни проблеми- пробвахме лебедката и понеже алтернатора е силен(130А) запали ремъка(тънък ремък, малка шайба) и завари ключмасата(40А). Аз лично не съм особено очарован от автоматика. Не позволява да "подскочиш", не можеш да избереш на, коя предавка да катери(можеш само да ограничиш до коя най-много да включва). Пробите ще продължат. Бъдещето ще покаже....
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • От: Звярът на Коста проходи

                            Така като гледам и аз не съм много очарован не е така пъргав за да се засили по баира а и като чели отива да омалява като почне да върти на място по баира сравнението в калта не е много точно защото като гледам Уаза е с АТ .А между другото блокажи има ли и каква е тази ключмаса Уазовата ли ?
                            ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                            Коментар


                            • От: Звярът на Коста проходи

                              Имаше места на изкачване, където двигателя реве, а автоматикът не включва на по-висока предавка, гумите се въртят бавно, пробоксуват и джипът спира. Аз съм сигурен, че ако включи на по-висока предавка ще мине. На този двигател максималния въртящ момент е на ниски обороти и там трябва да превключва и автоматът. Не знам, как това може да се синхронизира. Да, завари се оригиналната ключ-маса.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Звярът на Коста проходи

                                Машината изглежда много добре, но сякаш страда от липса на сила, липсва и изстрелването от място. Не вярвам гумите и мостовете да са причината, по скоро както каза Жоро е от автоматика. Какви са варянтите за ръчна трансмисия? Какви са блокажите - самоблокираща касета или заварка ?
                                Газ 69 2.4i
                                Густо майна, пътят свърши !!!
                                GSM: О895 7О6О59

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X