Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гарнитура за глава на фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гарнитура за глава на фероза

    Здравейте. Преди 6 месеца сменях гарнитура на главата. След изминати 7000 км. започна да пропуска антифриз в цилиндрите. Гарнитурата е купувана от евро 07. Къде мога да намеря читава гарнитура в Пловдив

  • #2
    От: Гарнитура за глава на фероза

    Първоначално публикуван от xirkon1 Преглед на мнение
    Здравейте. Преди 6 месеца сменях гарнитура на главата. След изминати 7000 км. започна да пропуска антифриз в цилиндрите. Гарнитурата е купувана от евро 07. Къде мога да намеря читава гарнитура в Пловдив
    Предполагам сте шлайфали главата. Ако всичко с нея е наред, проверете и блока за кривина, преди да продължите с опитите. Ако се налага - шлайфайте и него.

    Казвам това поради няколкото случки тук и с фероза, а и други автомобили, при които се сменят по 2-3 гарнитури от различни именити марки, които след 2000-10000км пак избиват, и така до безкрай.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Гарнитура за глава на фероза

      Темата наистина е дискутирана много пъти .Сложих гарнитура на Виктор Ренц след 3000 км.продуха отново ,главата е шлайфана. Сега сложих на Палео но смених и болтовете .Сега няма проблем ,констатирах че,гарнитурата на Палео е по-добра от на Виктор Ренц не само по цена .Провери в магаэините за японски авточасти .

      Коментар


      • #4
        От: Гарнитура за глава на фероза

        По важното е да си купиш гарнитура от КЛИНГИРИТ а не от намазан с графитна смазка кашон!!! Последната, която сложих беше BGA. Вариант втори е да си поръчаш от Горна Оряховица те също задържали от тях не съм ползвал.

        Коментар


        • #5
          От: Гарнитура за глава на фероза

          Първоначално публикуван от yzynov Преглед на мнение
          По важното е да си купиш гарнитура от КЛИНГИРИТ а не от намазан с графитна смазка кашон!!! Последната, която сложих беше BGA. Вариант втори е да си поръчаш от Горна Оряховица те също задържали от тях не съм ползвал.
          Вариант е да си поръчаш да ти направят от клингирит, обшита с меден лист.

          Коментар


          • #6
            От: Гарнитура за глава на фероза

            Като свалихме главата се оказа че гарнитурата е шупнала. Майстора започна да се чуди но за мене тази гарнитура си беше чист ментак доколкото аз разбирам. От друг майстор разбрах че от към цилиндрите гарнитурата трябва да е метална. Гледах една уж японска която в тясната част между цилиндрите имаше метална лента. Някой знае ли нещо по този въпрос.

            Коментар


            • #7
              От: Гарнитура за глава на фероза

              Добре дошъл в отбора на "Шупналите Гарнитури" по горе съм писал какво е лечението.

              Коментар


              • #8
                От: Гарнитура за глава на фероза

                Евро 07 -коментарите са излишни.

                Коментар


                • #9
                  От: Гарнитура за глава на фероза

                  Това казвам и аз ЕВРО 07-не купуваите отговорни части!Ментак!!!!
                  Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гарнитура за глава на фероза

                    Първоначално публикуван от overworld65 Преглед на мнение
                    Това казвам и аз ЕВРО 07-не купуваите отговорни части!Ментак!!!!
                    Термостатите им са добри.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гарнитура за глава на фероза

                      Според мен проблема не във вносителя а в производителя и материала на гарнитурата. На Ферозката кашонена гарнитура не и понася.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гарнитура за глава на фероза

                        То ,май всеки втори се е сблъсквал с тези гарнитури. Моята фероза се смълча на третия път,когато и сложих от фирмата "Елринг" , а иначе знам че на японски двг."Исузо" монтирани на опел докато не сложиш метална гарнитура , не вървят.
                        Jeep grand cherokee 4.0

                        Toyota 4rynner 2.4 td

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гарнитура за глава на фероза

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_207.jpg
Прегледи:2
Размер:64.3 КБ
ID:5236633Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_206.jpg
Прегледи:2
Размер:72.3 КБ
ID:5236632Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_205.jpg
Прегледи:2
Размер:68.3 КБ
ID:5236631Ето какво ми сътвориха в Г.Оряховица и е изпитано мисля че стуваше около 40лв.
                          Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                          тел. 0898327627
                          Радослав

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гарнитура за глава на фероза

                            колега както духаме гарнитурите , направо поръчвай двайсетина и давай кординати за поръчки , телефон адрес и др,
                            Jeep grand cherokee 4.0

                            Toyota 4rynner 2.4 td

                            Коментар


                            • #15
                              Другия вариант е оригинална гарнитура

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X