Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купе за витара дълга база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купе за витара дълга база

    Здравейте колеги ,имам въпрос дали е съвместимо купето от Витара V6 дълга база с шасито на Витара 1,6 16V дълга база,абе общо взето дали са взаимозаменяеми без излишни главоболия,благодаря предварително за мненията на знаещите
    Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

  • #2
    От: Купе за витара дълга база

    Що, бре, кво стана?

    Коментар


    • #3
      От: Купе за витара дълга база

      На V6 е по-широко шасито като за начало.Като цяло мисля,че без доработки не може.
      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

      Коментар


      • #4
        От: Купе за витара дълга база

        Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
        На V6 е по-широко шасито като за начало.Като цяло мисля,че без доработки не може.
        Да, шасито е по-широко, както и задния мост, но захващането на купето е еднакво! Разликата е в лайсните и раздувките. Ако е цяло и има всичко по него ще стане без проблем. Табло, салон,кори на вратите и тавана са взаимозаменяеми. Най-съществената разлика е в предния капак, решетка, маска и калници. Различни са и двете брони. Сподели по-конкретно каква е идеята.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #5
          От: Купе за витара дълга база

          идеята е да вземе мойто купе от v6 и да го монтира на неговата 1.6 16v

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X