Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера за състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фронтера за състезания

    Струва ли си да се подготви една къса база за участие в любителски състезания и хард офроуд.Цената за придобиване няма да е висока.

  • #2
    От: Фронтера за състезания

    (.Цената за придобиване няма да е висока.)При това положение аз бих я направил.За мойта имам такива планове,но като си закупя друга.Не че сега не и взимам душицата,но може и още.Ако имаш възможност действай.Питай и Евгени Турбото доколкото знам той неговата я кара по този начин

    Коментар


    • #3
      От: Фронтера за състезания

      Цената за придобиване няма, ама цената за "наджипване" може да дойде кисела. С кой мотор е тоя звяр?
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        От: Фронтера за състезания

        Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
        Струва ли си да се подготви една къса база за участие в любителски състезания и хард офроуд.Цената за придобиване няма да е висока.
        Защо не. Напоследък гледам по любителските състезания, че доста пъти щатно паджеро само с кални гуми се класира много напред. Фронтерата принципно е с почти същото окачване и килограми. Слагаш ръчни хъбове и кални гуми, вдигаш я, евентуално по-яки амортисьори, олекотяваш я от излишните неща и с впускаш в състезанието. Какво пречи при добро каране да се напредне в дадено състезание и с фронтера.

        Коментар


        • #5
          От: Фронтера за състезания

          Ей сега ходих да гледам "звяра".Първо пиша какво има-лебедка,газово,върви и спира.Какво няма-гражданска,преглед,винетка,резервоар/изгоряла бензинова помпа/ и преден кардан!Бил свален заради разбито каре-според продавача.Ако ме е излъгал може да е счупена раздатка или счупен преден диф.Иначе е 1992 г,2-литров мотор и ресьорно окачване.Кара се само на газ,има малки козметични дефекти,но те са последна грижа...

          Коментар


          • #6
            От: Фронтера за състезания

            Става зависи колко пари ти я дава.Иначе не че да те нахъсвам,но фронтерата дава добри резултати.Зави си колко мозък имаш.Аз моята я карах само по разходки-хард.Но за траял не става ужасно тежка е и е много дълга база.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              От: Фронтера за състезания

              Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
              Става зависи колко пари ти я дава.Иначе не че да те нахъсвам,но фронтерата дава добри резултати.Зави си колко мозък имаш.Аз моята я карах само по разходки-хард.Но за траял не става ужасно тежка е и е много дълга база.
              Абсулютно точно

              Коментар


              • #8
                От: Фронтера за състезания

                Прав е колегата Axiles,наистина Патрола ми е тръпка и ходих от Варна до Монтана да гледам един.Но все пак защо да няма и Фронтера по любителските състезания,а Патроли има доста/и ще продължават да се ми тръпка/.Вие по-добре кажете какво мислите за сваления преден кардан...

                Коментар


                • #9
                  От: Фронтера за състезания

                  счупен диф
                  прецакани автомати и щракат
                  ако иде някой бос да не чува шума
                  вдигни я отпред и превърти кардана на рака да видиш дали рейгират пулоските
                  ако искаш ми звъни да ти обясня.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фронтера за състезания

                    Искаш да кажеш фланеца на кардана на предния диф?
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фронтера за състезания

                      Ти докога тихоимълком ще правиш тия работи а?
                      Нали сме си говорили, че си струва отвсякъде и съм готов да се обзаложа че ще бие доста Витарки!
                      И знаеш ли защо, защото ще е прежалена ! А пък ако я карам аз може и да спечелим!!!
                      Фруктерата е дастатъчно механически здрава, при разумно каране ще се класира напред. Плюс това двулитровите мотори се продават на супер ниски цени по моргите така че няма смисъл да се пази мотора много, тоест спокойно каране на прекъсвач!
                      Що не се обади да дойда да я видя и аз А??
                      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фронтера за състезания

                        Ако беше с комплектацията на 2,8 ТДИ или 3,2 мисля, че нямаше да е особено трудно да я направиш Offroad animal, ама с тая комплектация да се състезаваш ... Малко се съмнявам. Иначе с едни хубави гуми и малко лифт може да си ходиш на доста хард разходки и с тая.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фронтера за състезания

                          А и да добавя , че според мен ще е по добре да е със пружини отзад, за по големи ходове!
                          Въпреки че не съм сигурен дали има разлика със ресорните!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фронтера за състезания

                            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                            Ти докога тихоимълком ще правиш тия работи а?
                            Нали сме си говорили, че си струва отвсякъде и съм готов да се обзаложа че ще бие доста Витарки!
                            И знаеш ли защо, защото ще е прежалена ! А пък ако я карам аз може и да спечелим!!!
                            Фруктерата е дастатъчно механически здрава, при разумно каране ще се класира напред. Плюс това двулитровите мотори се продават на супер ниски цени по моргите така че няма смисъл да се пази мотора много, тоест спокойно каране на прекъсвач!
                            Що не се обади да дойда да я видя и аз А??
                            Е дай да не намесваме и други марки джипове,че ще стане кат оная На кон не яхнали крака размахали.
                            sigpic

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фронтера за състезания

                              А не съм имал нищо лошо в предвид!
                              Просто те са доста разпространени по състезанията. А са със алуминиев кожух на предния диф, докато на Фрукта е джилезен! Все си мисля че е по здраво, а и моторите са повечко коне, за бензина иде реч.
                              Не обиждам марката хич, но има нужда от конкуренция!!!
                              Не виждам защо Фронтера да не може да е конкуренция и то осезателна.
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X