Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фасунга заден стоп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • фасунга заден стоп

    Имам следният проблем - жичката на задния габарит се е скъсала на доста неудобно място именно вътре във фасунгата.Някой има ли идея дали може да се извади платката и по какъв начин или къде мога да намерия друга такава.В две морги попитах ама ми казаха че вървяли комплект със стопа.
    ето за тази става въпрос
    Прикачени файлове

  • #2
    От: фасунга заден стоп

    Начини много.Всеки ,който може да работи с поялник би го оправил.Успех!
    [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

    Коментар


    • #3
      От: фасунга заден стоп

      ако се извади проблем няма да има но човката на поялника не може да влезне в дупката

      Коментар


      • #4
        От: фасунга заден стоп

        Не може ли да се извади фасунгата от пластмасовия корпус и след това поялник... ?
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • #5
          От: фасунга заден стоп

          Жиците се вадят от фасунгата без проблем. огледай внимателно, всичко е на гумени уплътнения и една пружинка. После вкарването по обратния начин, с 1 капка масълце в гумичките. Самата ламаринка на фасунгата също се вади, но малко по-трудно и внимателно.

          П.П. Чак сега зацепих какво те притеснява: има зъбче, което не позволява на изолатора в средата да излезе. Със сигурност може да се свали, обаче не си спомням как
          Преди месец го играх това упражнение, но при мен и самите фасунги бяха ръждясали много и жиците бяха скапани, та накрая направих всичко наново със светододи.
          Последно редактирано от tef4o; 16-11-10, 08:45.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #6
            От: фасунга заден стоп

            Днес спокоино свалих стопа и огледах ситуацията.Пръскане с WD-40 и оглед на другите фасунги и разбрах какво имахте под предвид че жиците сами си излизат.Точно на тази имаше зъбче и не излизаха,след пръскането със спрея и раздвижването на пружината с натиск близко до едното зъбче другото се освобождава.Успях да измъкна кабелчетата прикапах ги и тъкмо си мислих че съм готов и уви ..... оказа се че имам прекъснати жички по 3 от 4 те куплунга които стоят зад стопа.Оригинални такива не можело да се поръчат трябвало от морга да се търси В магазин за ел.компоненти открих подобни такива и утре ще видим дали могат да се заменят и пак сичко да свети.Че тази акция светлина аз май на тъмно я посрещнах
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              От: фасунга заден стоп

              Скапаните куплунзи ги реших с няколко метра нова жица в няколко цвята, резачките, поялника и дебелия термошлаух. И 2 куплунга от инсталацията на мицака.
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X