Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

    Първоначално публикуван от Ares757 Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]347259[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]347260[/ATTACH] ето, метър минат и подминат и какво се оказа, 4е зимата минаваме на 285/75/16 а малките 275 се продават! сега вече започна да ми харесва визията. има още много работа, но всичко с времето.
    тук искам да благодаря на 2-ма човек, без които още щях да съм на 81-вия см. а именно на колегата falkongp [ATTACH=CONFIG]347265[/ATTACH] за безрезервната му готовност за изработка на части и детайли и наколегата kerkelov [ATTACH=CONFIG]347266[/ATTACH] който сподели с мен богатия си опит и подкрепи моят итосиазъм! и на двама ви за голямото търпение :П
    Тъй като не можеш да пишеш че кача една снимка с 33-те заради тебНатиснете снимката за да я уголемите

Име:22012012067.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5345604 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22012012068.jpg
Прегледи:2
Размер:139.6 КБ
ID:5345605
    OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
    Polaris Sportsman 800 EFI

    Коментар


    • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

      Първоначално публикуван от Ares757 Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]347259[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]347260[/ATTACH] ето, метър минат и подминат и какво се оказа, 4е зимата минаваме на 285/75/16 а малките 275 се продават! сега вече започна да ми харесва визията. има още много работа, но всичко с времето.
      тук искам да благодаря на 2-ма човек, без които още щях да съм на 81-вия см. а именно на колегата falkongp [ATTACH=CONFIG]347265[/ATTACH] за безрезервната му готовност за изработка на части и детайли и наколегата kerkelov [ATTACH=CONFIG]347266[/ATTACH] който сподели с мен богатия си опит и подкрепи моят итосиазъм! и на двама ви за голямото търпение :П
      Тъй като не можеш да пишеш ще кача една -две снимка с 33-те на Купър заради теб. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22012012067.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5345604 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22012012068.jpg
Прегледи:2
Размер:139.6 КБ
ID:5345605
      OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
      Polaris Sportsman 800 EFI

      Коментар


      • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

        Пишете ме и мен От преди 2 седмици вече и аз се сдобих с Фронтера 2.2 16v дълга база

        Поздрави!

        Коментар


        • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

          Броите ме и мен от едн месец съм с Фронтера 2.3td дълга база
          ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

          Коментар


          • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

            Здравейте!
            И аз от една седмица съм с Фронтера б кб 1999г 2.2 дтл. Нещо нисичка ми се вижда а като гледам има доста добре повдигнати тука.
            Някой от пловдивско може ли да ми направи подложките за задните пружини с които се повдига 4-5 сМ.
            Плащам си каквото струва и ще почерпя!

            Коментар


            • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

              Първоначално публикуван от bodybuilder_ Преглед на мнение
              Здравейте!
              И аз от една седмица съм с Фронтера б кб 1999г 2.2 дтл. Нещо нисичка ми се вижда а като гледам има доста добре повдигнати тука.
              Някой от пловдивско може ли да ми направи подложките за задните пружини с които се повдига 4-5 сМ.
              Плащам си каквото струва и ще почерпя!
              Защо от Пловдив трябва да е!? Има си колега който ги прави.Цената им е 70 лв комплекта.Ника му е scorpion1972 Ако ти трябва и телефон ще го потърся и ще ти го пратя!
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                Мисля че някъде му го мернах докато четох. Сега ще го потърся. Благодаря за бързия отговор!

                Коментар


                • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                  .Може да поръчвате на лични или тел:0887518051 Ивайло. Ето това е!
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                    здравейте колеги от тепетата имам един въпрос някой от вас да знае някои които е монтирал газова на дизел в друг форум намерих такъв които е монтирал на фронтера 2.3 тди и собственика е много доволен след поставянето на газта пише че фронтерата е станала по пъргава и по икономична тази идея ми се върти от много време от както видях това нещо във форума за лов и риболов но уви е много далече Луковит от Хасково за това да попитам дали се намира в Пловдив такъв маистор

                    Коментар


                    • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                      Първоначално публикуван от durlevbmw Преглед на мнение
                      здравейте колеги от тепетата имам един въпрос някой от вас да знае някои които е монтирал газова на дизел в друг форум намерих такъв които е монтирал на фронтера 2.3 тди и собственика е много доволен след поставянето на газта пише че фронтерата е станала по пъргава и по икономична тази идея ми се върти от много време от както видях това нещо във форума за лов и риболов но уви е много далече Луковит от Хасково за това да попитам дали се намира в Пловдив такъв маистор
                      Пробвал с/у новата сграда на ПУ-то срещу Алати.Преди метан станцията завиваш на дясно на сфетофара и продължаваш има няма стотина метра по надолу от лявата страна са газаджиите.
                      ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                      Коментар


                      • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                        благодаря за инфото като дойде на дневен ред ще ги търся а иначе отзиви за тях има ли

                        Коментар


                        • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                          Успех колега с начинанието значи за газаджии са номер едно! Собственика на сервиза имаше една Тундра V8 Работеше с газ и нитрометан така че .... Пробвай при тях.
                          Последно редактирано от georgi taskov; 21-11-13, 10:44.
                          ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                          Коментар


                          • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                            Колеги някои знае ли къде в Пловдив се прадава масло 75w140 с добавка за ЛСД. Че вече повече от месец търся и не намирам никъде .
                            ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                            Коментар


                            • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                              За намирането се намира,ама цената едва ли ще ти хареса(кастрол-около 40лв/л.).Аз лятото сложих Тутела 85w140 по препоръки на колегите от форума.Купих го от Динекспрес за 14лв/л.За сега се държи добре,пък да видим колко ще изкара.

                              Коментар


                              • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                                дилърите на Кастрол "Мотобул" и "Гладиатор Офроуд Техник" го предлагат на цени от около 40 лв за литър. Маслото е Кастрол 75W140 GL5
                                0877 83 30 90 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X