Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

    Трудно ми е да проверя тъй като още не съм излязал от сервиза на БОШ.След смяна на маркучите за обратна нафта,уплътнения на дюзите, смяна на гарнитурите на ГНП, стенд на ГНП,нови свещи и горивен филтър още не могат да я накарат да пали сутрин от първия път.Хванал съм се за главата и 10 дни съм без кола.Какви са тези полу офроуд?А/Т?Другото место където можеш да провериш за мигачи са Интеркар имат и онлайн каталог.
    OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
    Polaris Sportsman 800 EFI

    Коментар


    • #17
      От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

      Още една фронтера дти,почна да пали с много въртене през последните студени дни.До 0 градоса не подгрява и пали от първия път

      Коментар


      • #18
        От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

        Свещите работят маркучите за обратната нафта смених с нови от бош 28лв метъра тетките ги има в стефанов по 10лв бройката.Жабара беше сложил акумолатор 60ач смених го с нов 77ач и започна да пали малко по добре,но пак не е както на ме н ми се иска да пали.

        Коментар


        • #19
          От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

          Поздрав от Колаборатор за колегата Инат. Моят акумулатар е 100Ач. Освен това има един малък трик - контролната лампа на таблото за подгряването гасне преди да е изключило релето,а времето между гасненето и изключването на релето е около 15 секунди. Ако палиш веднага след гасненето на лампата,то свещити не са подгряли достатъчно и затова двигателя пали трудно.Ко
          гато релето изключва се чува едно цъкане,трябва да палиш в момента на цъкането-изключването на релето,тогава пали от раз,
          поне при мен е така.Опитай! За друго за момента не се сещам. Бъди жив и здрав и БЕЗАВАРИЙНО..............
          [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
          [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

          Коментар


          • #20
            От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

            Фалкон,благодаря за информацията.Днес звъних в Интеркар но никой ни отговори,може би почиват.Само не мога да намеря улица
            та на която им е магазина - Георги Трингов.Даже в БГ Мапса я няма,ако можеш да ме светнеш къде се намира?Що се отнася до гумите А/Т са но друго не знам за тях освен това което съм писал. АААААААА грайфера им е 5 см. дълбочина и имат много готин външен вид. Различен чолаж и ширина има в наличност - джипови.Това е всичко. Жив и здрав и БЕЗАВАРИЙНО...............
            [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
            [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

            Коментар


            • #21
              От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

              Излиза ми и друг адрес виж това http://www.goldenpages.bg/bg/b/D7934...5-00145E9525E4 намерих я тъпата улица http://interplastgroup.bg/index_files/Page574.htm бъркаш на нова гума А/Т сложих я преди два месеца грайфера 14,5мм. Тетките за обратната нафта ги има в магазин Явор в Кючук Париж и са доста по евтини.Магазина е по принцип за технически пластмаси и лепила.Пазаруваме от там служебно 8 години нямаме оплаквания.
              Последно редактирано от falkongp; 19-12-10, 10:21.
              OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
              Polaris Sportsman 800 EFI

              Коментар


              • #22
                От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                Инат,сетих се още нещо.Провери компресията в цилиндрите.При ниска компресия в тях нафтата много трудно се самозапалва и изисква много въртене,а пък от това страда акумулатора.Доколкото си спомням компресията на нов автомобил е около 35 атмосвери,а на по старите с времето пада,но не трябва да бъде под 28 атмосвери.Моят двигател е на над 200 000 км. и затова съм го третирал с тефлонова добавка в маслото - руска.Казват,че с нея дори да ти езтече всичкото масло можеш да минеш още 50 км.безаварийно.Запълвала драскотините в цилиндрите,заглаждала ги и повишавала компресията.А тази година на панаира видях нещо още по-ново,като технология,било е на въоръжение във военната промишленост - Русия - авангардна технология.Ако се сетяза нещо друго пак ще пиша.Бъди жив и здрав и на всички БЕЗАВАРИЙНО...........................
                [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                Коментар


                • #23
                  От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                  Благодаря на фалкон за информоцията за интеркар.Ще е възползвам още днес.
                  [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                  [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                  Коментар


                  • #24
                    От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                    Благодаря за отговорите и аз си мислех да проверя компресията но пък за 5000км ми е изгорила около 200грама масло.Фронтерата я платих скъпо зщото уж беше на 112000км със сервизна книжка и наистина много запазена но винаги има едно но.Другото което ме учудва е докато върти не припалва нито един цилиндър би трябвало да има поне един жив а тя след третото въртенеси запалва на всички цилиндри без да прекъсва.ВАЖНОТО Е ЧЕ ВСЕ ПАК ПАЛИ.БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

                    Коментар


                    • #25
                      От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                      Инат заради същата диагноза не мога да изляза от сервиза вече 13 дни като го открият какво е ще пиша (ако го открият днес свалят и стартера почнаха да гадаят а уж е сервиз на БОШ)
                      OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                      Polaris Sportsman 800 EFI

                      Коментар


                      • #26
                        От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                        Поздрави за Фалкон! Успях да се свържа с Интеркар,но за мое голямо съжаление при тях няма такъв мигач.Позвъних още в няколко морги,но получих същия отговор.Накрая се принудих да звънна в Опел-Стефанов.Имат го,но от цената ми се зави свят-
                        95 лева.Не ми се дават толкова пари за един мигач.Ще продължавам да търся пак по моргите,ако са останали такива в които не
                        съм проверявал.Е за сега от мен толкова.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И БЕЗАВАРИЙНО.........!!!
                        [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                        [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                        Коментар


                        • #27
                          От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                          Съжалявам но за друг магазин не се сещам.Алтернативата на Опел Стефанов е оторизирания сервиз на Опел и Шевролет след ресторант Чадърите и те доставят части имат снабдители и в София.
                          OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                          Polaris Sportsman 800 EFI

                          Коментар


                          • #28
                            От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                            Колега,нов мигач струва наистина скъпо-знам го от собствен опит.Ще погледна и по варненските морги-може да има някой останал...

                            Коментар


                            • #29
                              От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                              Предварително благодаря колега Кесов!Ако нещо изскочи свиркай веднага,ще чакам с нетърпение.
                              ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ И БЕЗАВАРИЙНО...............!!!
                              [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                              [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                              Коментар


                              • #30
                                От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                                Най-накрая си взех каручката оправена смених и част от стартера не са гадали хората в БОШ.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И УМНАТА.Сега остава да решим някой ден след празниците да се съберем.
                                OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                                Polaris Sportsman 800 EFI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X