Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

    предлагам с тази тема да поставим началото на пловдивската група.нека като за начало да се преброим! после може да направим едно събиране да се видим и на живо/пиво/

  • #2
    От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

    е хубава работа! в ПЛ съм виждал поне 4 вронтери със стикер! хайде не се срамувайте!

    Коментар


    • #3
      От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

      Крият се колегите!Не на всеки му понася мръвката явно!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • #4
        От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

        Е колега станахме двама.
        OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
        Polaris Sportsman 800 EFI

        Коментар


        • #5
          От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

          Айде и аз съм тука.
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #6
            От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

            Леле мале вече сме трима а,днес като оставях колата в БОШ видях още две ама си мълчат.От това мълчане ходим по сервизите кто ненормални вместо да очакваш дискусия и събиране кой къде е ходил и от какво не е доволен.
            OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
            Polaris Sportsman 800 EFI

            Коментар


            • #7
              От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

              Е хайде да станем четирима. Аз съм колаборатор /Яни/ - стар фронтераджия, Опел фронтера 2.3 ТДИ 1993 год. Нолеги бях две години абонат на сервиз Опел Стефанов - режеха ми главата от кръста,адска скъпотия,иначе момчетата си разбират от работата.
              Имам проблем - търся десен преден мигач,левия го намерих в една морга.И на двата мигача ми паднаха пластмасовите капаци.Ка-
              заха ми,че това била стара болка на Фронтерите,не знам доколко е верно.Ако някой знае къде да си намеря мигача моля да пома-
              га! А иначе съм твърдо за лично запознанство и сбирки!!! На всички фронтераджии - бъдете живи и здрави и безаварийно........!!!
              [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
              [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

              Коментар


              • #8
                От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                опа
                0877 83 30 90 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                  Мисля че има една разфърляна на моргата до колелото на митницата но може и да се лъжа ако накарат моята да запали в сряда съм на работа ще мина да питам.
                  OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                  Polaris Sportsman 800 EFI

                  Коментар


                  • #10
                    От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                    Айде бройте и мен.А за мигачите,в Куклен имаше един образ с морга само Опели,но не съм сигурен работи ли още.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                      работи работи и наистина има всичко.
                      еееее бях я отписал тази тема пък виж ти какво станало.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                        Колеги,много Ви благодаря,че се отзовахте на повика ми. Falkongp,провери ли за тази фронтера,има ли я или не,за да знам да ходя ли там.Ако я няма да ходя направо в Куклен.Още веднаж благодаря за отзивите.А ега незнаещия иска да пита за стикерите-
                        какви са,какво представляват,какво символизират и от къде се дават и на кого???. А имам и една идея за лично запознанство,
                        не знам какво ке кажете. Е за сега толкова от мен - БЕЗАВАРИЙНО на всички!!!
                        [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                        [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                        Коментар


                        • #13
                          От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                          Първоначално публикуван от arni68 Преглед на мнение
                          Айде бройте и мен.А за мигачите,в Куклен имаше един образ с морга само Опели,но не съм сигурен работи ли още.
                          Работи. Ама веднъж минах от там и за задно странично стъкло ми предложи цена по-висока от ново в Кобра. Като му го казах , отговора беше : "Ми зими си от Кобра бье! " ...което и направих .
                          ... а иначе като гледам как набирате сила - като във филма "Великолепната седморка" . Хайде на хайрлия !
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Работи. Ама веднъж минах от там и за задно странично стъкло ми предложи цена по-висока от ново в Кобра. Като му го казах , отговора беше : "Ми зими си от Кобра бье! " ...което и направих .
                            ... а иначе като гледам как набирате сила - като във филма "Великолепната седморка" . Хайде на хайрлия !
                            Прав си колега,с търгашите трябва да си малко психолог.И на мен навремето ми искаха 20лв.за спирачен диск за Вектра,пък той 25лв. нов.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                              Момчетааааааааааааааааааааа,пак съм аз-колаборатор.Минах през тези морги,за съжаление нямат такова нещо.Много неприятна ситуация.Стягам я фронтерката и изведнаж увиснах.Обиколих доста морги,никъде няма.А не е кой знае какво един обикновен ДЕСЕН ПРЕДЕН МИГАЧ за Опел фронтера 1993 год. ТДИ.Имам голяма молба към всички,ако на някой му попадне това чудо нека го вземе и веднага да ми се обади на 0899-43-23-58 - Яни.Плащам си го незабавно,само да се намери.Имам и един друг въпрос към всички - на бул."Васил Априлов", в близост до здравната каса има един гумаджия,който продава гуми-полуофроуд,но с прилични грайфери,внос от Германия,мисля,че някакъв вид регенерат,но заводски,ако някой има впечатления от тях нека да каже. Е за сега толкова от мен. На всички БЕЗАВАРИЙНО..........!!!
                              [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                              [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X