Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

    И аз съм твърдо за, да се съберем та да се ведим на живо,само трябва да се уточним кога, къде и как,но смятам, че ще го измис
    лим, естествено след празниците. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И УМНАТА, а който пътува по празниците БЕЗАВАРИЙНО.......
    [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
    [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

    Коментар


    • #32
      От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

      Вие секта на Пловдивската група ли ще правите?
      Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
      Grand 3.1TD
      0898 620 306 Стоян

      Коментар


      • #33
        От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

        Защо секта? Когато Пловдивска кола има проблеми хората от целия форум помагат а,Пловдивчани мълчат? Или вашите коли не се развалят не ходите по сервизи и не купувате резервни части?
        OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
        Polaris Sportsman 800 EFI

        Коментар


        • #34
          От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

          Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
          Вие секта на Пловдивската група ли ще правите?
          Не ми с вярва да стане Стояне. Ние на срещата не можем да се съберем повече от двама фронтераджии та .....
          0877 83 30 90 - Жоро

          Коментар


          • #35
            От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

            Ssspeed тъй като, притежателите на Фронтери стават повече а, и регистрираните във форума да опитаме след празниците какво ще кажете и да няма сърдити и приказки който дойде може пък и да се съберем. Дата и час я оставям на вас.
            Последно редактирано от falkongp; 25-12-10, 17:31.
            OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
            Polaris Sportsman 800 EFI

            Коментар


            • #36
              От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=103708
              Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
              Grand 3.1TD
              0898 620 306 Стоян

              Коментар


              • #37
                От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                Хара имаме си цял Пловдивски раздел. Елате някой път на збирката която е сяка седмица.
                Ето тук е Пловдивския раздел.
                http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=414
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #38
                  От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                  признавам че като направих темата не бях видял този раздел.но нека и темата си остане тъй като ще е по ситематезирано а и няма да пречим ако има и малко празни приказки.тя така или иначе е преместена в този раздел.

                  Коментар


                  • #39
                    От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                    Колеги,отнасям се с уважение към всички Ви,но не мога да разбера защо някои от Вас смятат,че искаме да се отцепим от голямата Пловдивска група. Ние сме и ще си останем част от нея. Но има нещо друго,нас ни сближават общите неволи по поддръжката на една марка автомобили. Не виждам нищо нередно в това,че между нас се появява колегиално чувство на взаимопомощ. Не искайте да убиете хубавото нещо още в зародиша му. Естествено е,че всеки проявява най-голям интерес към собствения си автомобил,защо притежателите на същата марка да не си помагат взаимно повече. Тях ги сближават тесни общи интереси. Нека незабравяме,че и децата в едно семейство са със различни интереси,но живеят в него и не го напущат заради тях. Така,че не пребързвайте с изводите. Нека да видим какво ще излезе от нашето начинание,пък то ще ме се чуе гла
                    сът. Ако някой смята,че не съм прав нека пише,но моля да бъде аргументирано. Уважавам мненията на всички Ви и судоволст-
                    вие ще влезна в полемика с всеки един от Вас. Нали все пак по-умни от нас са казали,че в полемиката се ражда истината. За
                    сега спирам,нека друг да продължи,а от мен на всички ВЕСЕЛИ НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ И БЕЗАВАРИЙНО........................
                    [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                    [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                    Коментар


                    • #40
                      От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                      Колеги Фронтераджий, на всички ЗА МНОГО ГОДИНИ, БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ПО СПЛОТЕНИ!!! Дойде ми на ум за едно заведе-
                      ние за събиране. Казва се р-т "Райя" и се намира в центъра на града на ул. "Капитан Райчо" № 36, първия успореден блок от към
                      "Цар Борис ІІІ Обединител", зад генералския блок с гарнизонния стол. Приемливи цени, приятна обстановка, симпатичен персо-
                      нал, няма проблем за събирането на маси. Отпред голям паркинг "Синя зона" - безплатен след 17.00 ч. Много место за фронтери.
                      При съгласие мога да говоря за ден, час и колко места. Предлагайте и вие, нали твърдо сме решили да осъществим нашето съби-
                      ране, за да можем да си бъдем взаимно полезни, а и новите запознанства са хубаво нещо. Пишете и БЕЗАВАРИЙНО.....................
                      [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                      [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                      Коментар


                      • #41
                        От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                        за много години.аз съм за.мястото го знам и е тарикатско.само кажете кога!

                        Коментар


                        • #42
                          От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                          И аз съм за какво ще кажете за петък?
                          OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                          Polaris Sportsman 800 EFI

                          Коментар


                          • #43
                            От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                            +1

                            Коментар


                            • #44
                              От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                              Последно къде и кога?

                              Коментар


                              • #45
                                От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                                Поздрав към всички БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! Съгласен за ПЕТЪК 19.00 ч. Да гово
                                ря ли с управата за места и за колко или ще решаваме на место??? Пишете и за ча
                                са дали Ви устройва, ако ли пък не предлагайте друг час.
                                [B]НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!![/B]
                                [B]0899-43-23-58[SIGPIC][/SIGPIC][/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X