Страница 1 от 7 12345 ... ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 138

Тема: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

Място
    пловдив
    Публикации
    71
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

предлагам с тази тема да поставим началото на пловдивската група.нека като за начало да се преброим! после може да направим едно събиране да се видим и на живо/пиво/

Място
    пловдив
    Публикации
    71
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

е хубава работа! в ПЛ съм виждал поне 4 вронтери със стикер! хайде не се срамувайте!

Място
    София
    Публикации
    497
    Точки (при гласуване)
    11

Крият се колегите!Не на всеки му понася мръвката явно!
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

Място
    Пловдив
    Публикации
    170
    Точки (при гласуване)
    8

Е колега станахме двама.

Място
    Пловдив
    Публикации
    629
    Точки (при гласуване)
    11

Айде и аз съм тука.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

Място
    Пловдив
    Публикации
    170
    Точки (при гласуване)
    8

Леле мале вече сме трима а,днес като оставях колата в БОШ видях още две ама си мълчат.От това мълчане ходим по сервизите кто ненормални вместо да очакваш дискусия и събиране кой къде е ходил и от какво не е доволен.

Място
    гр.Пловдив GSM : 0899-43-23-58 - личен
    Публикации
    32
    Точки (при гласуване)
    8

Е хайде да станем четирима. Аз съм колаборатор /Яни/ - стар фронтераджия, Опел фронтера 2.3 ТДИ 1993 год. Нолеги бях две години абонат на сервиз Опел Стефанов - режеха ми главата от кръста,адска скъпотия,иначе момчетата си разбират от работата.
    Имам проблем - търся десен преден мигач,левия го намерих в една морга.И на двата мигача ми паднаха пластмасовите капаци.Ка-
    заха ми,че това била стара болка на Фронтерите,не знам доколко е верно.Ако някой знае къде да си намеря мигача моля да пома-
    га! А иначе съм твърдо за лично запознанство и сбирки!!! На всички фронтераджии - бъдете живи и здрави и безаварийно........!!!

Място
    Пловдив
    Публикации
    275
    Точки (при гласуване)
    11

опа
    0877 83 30 90 - Жоро

Място
    Пловдив
    Публикации
    170
    Точки (при гласуване)
    8

Мисля че има една разфърляна на моргата до колелото на митницата но може и да се лъжа ако накарат моята да запали в сряда съм на работа ще мина да питам.

Място
    пловдив
    Публикации
    147
    Точки (при гласуване)
    9

Айде бройте и мен.А за мигачите,в Куклен имаше един образ с морга само Опели,но не съм сигурен работи ли още.

Място
    пловдив
    Публикации
    71
    Точки (при гласуване)
    0

работи работи и наистина има всичко.
    еееее бях я отписал тази тема пък виж ти какво станало.

Място
    Публикации
    32
    Точки (при гласуване)
    8

Колеги,много Ви благодаря,че се отзовахте на повика ми. Falkongp,провери ли за тази фронтера,има ли я или не,за да знам да ходя ли там.Ако я няма да ходя направо в Куклен.Още веднаж благодаря за отзивите.А ега незнаещия иска да пита за стикерите-
    какви са,какво представляват,какво символизират и от къде се дават и на кого???. А имам и една идея за лично запознанство,
    не знам какво ке кажете. Е за сега толкова от мен - БЕЗАВАРИЙНО на всички!!!

Място
    София
    Публикации
    6,501
    Точки (при гласуване)
    24

Цитат Мнение на arni68 Преглед на публикациите
    Айде бройте и мен.А за мигачите,в Куклен имаше един образ с морга само Опели,но не съм сигурен работи ли още.
    Работи. Ама веднъж минах от там и за задно странично стъкло ми предложи цена по-висока от ново в Кобра. Като му го казах , отговора беше : "Ми зими си от Кобра бье! " ...което и направих .
    ... а иначе като гледам как набирате сила - като във филма "Великолепната седморка" . Хайде на хайрлия !
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Място
    пловдив
    Публикации
    147
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на Vlado_Ts Преглед на публикациите
    Работи. Ама веднъж минах от там и за задно странично стъкло ми предложи цена по-висока от ново в Кобра. Като му го казах , отговора беше : "Ми зими си от Кобра бье! " ...което и направих .
    ... а иначе като гледам как набирате сила - като във филма "Великолепната седморка" . Хайде на хайрлия !
    Прав си колега,с търгашите трябва да си малко психолог.И на мен навремето ми искаха 20лв.за спирачен диск за Вектра,пък той 25лв. нов.

Място
    Публикации
    32
    Точки (при гласуване)
    8

Момчетааааааааааааааааааааа,пак съм аз-колаборатор.Минах през тези морги,за съжаление нямат такова нещо.Много неприятна ситуация.Стягам я фронтерката и изведнаж увиснах.Обиколих доста морги,никъде няма.А не е кой знае какво един обикновен ДЕСЕН ПРЕДЕН МИГАЧ за Опел фронтера 1993 год. ТДИ.Имам голяма молба към всички,ако на някой му попадне това чудо нека го вземе и веднага да ми се обади на 0899-43-23-58 - Яни.Плащам си го незабавно,само да се намери.Имам и един друг въпрос към всички - на бул."Васил Априлов", в близост до здравната каса има един гумаджия,който продава гуми-полуофроуд,но с прилични грайфери,внос от Германия,мисля,че някакъв вид регенерат,но заводски,ако някой има впечатления от тях нека да каже. Е за сега толкова от мен. На всички БЕЗАВАРИЙНО..........!!!

Място
    Пловдив
    Публикации
    170
    Точки (при гласуване)
    8

Трудно ми е да проверя тъй като още не съм излязал от сервиза на БОШ.След смяна на маркучите за обратна нафта,уплътнения на дюзите, смяна на гарнитурите на ГНП, стенд на ГНП,нови свещи и горивен филтър още не могат да я накарат да пали сутрин от първия път.Хванал съм се за главата и 10 дни съм без кола.Какви са тези полу офроуд?А/Т?Другото место където можеш да провериш за мигачи са Интеркар имат и онлайн каталог.

Място
    ПЛОВДИВ
    Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Още една фронтера дти,почна да пали с много въртене през последните студени дни.До 0 градоса не подгрява и пали от първия път

Място
    ПЛОВДИВ
    Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Свещите работят маркучите за обратната нафта смених с нови от бош 28лв метъра тетките ги има в стефанов по 10лв бройката.Жабара беше сложил акумолатор 60ач смених го с нов 77ач и започна да пали малко по добре,но пак не е както на ме н ми се иска да пали.

Място
    Публикации
    32
    Точки (при гласуване)
    8

Поздрав от Колаборатор за колегата Инат. Моят акумулатар е 100Ач. Освен това има един малък трик - контролната лампа на таблото за подгряването гасне преди да е изключило релето,а времето между гасненето и изключването на релето е около 15 секунди. Ако палиш веднага след гасненето на лампата,то свещити не са подгряли достатъчно и затова двигателя пали трудно.Ко
    гато релето изключва се чува едно цъкане,трябва да палиш в момента на цъкането-изключването на релето,тогава пали от раз,
    поне при мен е така.Опитай! За друго за момента не се сещам. Бъди жив и здрав и БЕЗАВАРИЙНО..............

Място
    Публикации
    32
    Точки (при гласуване)
    8

Фалкон,благодаря за информацията.Днес звъних в Интеркар но никой ни отговори,може би почиват.Само не мога да намеря улица
    та на която им е магазина - Георги Трингов.Даже в БГ Мапса я няма,ако можеш да ме светнеш къде се намира?Що се отнася до гумите А/Т са но друго не знам за тях освен това което съм писал. АААААААА грайфера им е 5 см. дълбочина и имат много готин външен вид. Различен чолаж и ширина има в наличност - джипови.Това е всичко. Жив и здрав и БЕЗАВАРИЙНО...............

Страница 1 от 7 12345 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Каране в полите на родопите Пловдивско
    От kerkelov във форум Пътешествия и разходки с АТВ (завършени)
    Отговори: 16
    Последно мнение: 23-10-16, 20:56
  2. Фронтераджиите в Пловдив
    От vaseto във форум Общи приказки
    Отговори: 23
    Последно мнение: 11-01-11, 00:23
  3. Купувам Дворно мeсто в Пловдивско
    От modjoa във форум Архив
    Отговори: 4
    Последно мнение: 14-11-10, 23:05
  4. Отговори: 0
    Последно мнение: 18-03-10, 19:56