Обява

Свий
Няма добавени обяви.

още един въпрос???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • още един въпрос???

    Хора болен съм на тема OFF ROAD и с мотор и с джип. Има ли лекарство за тази болест? Когато съм близо до гора или пресечена местност и не съм с едно от двете се побърквам. Как се справяте вие и дали ще ми мине. Успех на всички.

  • #2
    Ама защо искаш да я лекуваш тази болест то тя си е супер кат си болен от нея))) Само ти трябват играчки)))
    [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

    Коментар


    • #3
      Нема оправяне от тая болест ама има лек и той е "хубав мотор" или "хубав джип" ама облекчението трае много малко и после пак започва традиционния сърбеж

      Коментар


      • #4
        Тва е като СПИНа фанеш ли го, отърваване няма!

        Коментар


        • #5
          А лекарствата скъпиии ...

          Коментар


          • #6
            diavol koleda

            Те таз каргания фане ли те спасение нема и както каза Фулдата лекарствата скъпиии по точно вобще нема лекарства а по скоро стимуланти вземеш ли джип или мотор по лошо става палиш се двоино вече имаш баири за изкачване и места дето не си бил а искаш така че единствено ако искаш да се излекуваш може да вземеш да се хвърлиш от високо ма къв е смисъла по хубава от тая болест няма аз съм болен от тежкия оффроуд синдром(ТОС) от четери години не ме питаи кво ми е мъкааааааааааааааааааааааааааааааааа :x ма на за щастие на някои хора и за мое голямо нещастие още нямам джип ма чуствам че взема ли краи става по тежко така че хич и не са лекуви ми са зарази още повече и газ по баирите доре дочъл въвъ форума
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Re: още един въпрос???

              Първоначално публикуван от vasko jonchev
              Хора болен съм на тема OFF ROAD
              Васко, правилно поставяш въпроса тук, във форума. Човек като е болен търси доктор. Ама тука докторите са по-болни от тебе

              Коментар


              • #8
                Re: още един въпрос???

                Първоначално публикуван от vasko jonchev
                Хора болен съм на тема OFF ROAD и с мотор и с джип. Има ли лекарство за тази болест?
                Стига бре ... утре някой да не каже "Болен съм от любов - как се лекува" ...

                Офроуда е от хубавите болести... но трябва да се внимава с терапията (невнимателност може да доведе до тежки инциденти...)
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X