Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-грозният самурай (на Banjo)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-грозният самурай (на Banjo)

    Първо да честитя на колегата Banjo завръщането му в редиците на самураяджиите.
    След като се повози на Дискавъри и КИА, му дойде акъла и си купи ИСТИНСКИ джип отново.
    В тези времена на криза, потърси най-евтиният вариант, обаче евтиното си е евтино.... и много грозно.
    Толкова грозно, че дори продавача в МОБИЛЕ, не му беше пуснал снимки.
    Някой майстор си беше оставил ръчичките, че и краченцата даже в опита си да направи хардтоп за самурай присаждайки таван от... лада или москвич.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image013.jpg
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:5905988 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image007.jpg
Прегледи:1
Размер:90.5 КБ
ID:5905992 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image000.jpg
Прегледи:1
Размер:87.4 КБ
ID:5905993
    Първата работа беше.... да се отстранн това ТНТМ и се оказа, че отдолу се крие едно доста читаво самурайче, тръгнало по улиците в далечната 1982г.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image017.jpg
Прегледи:1
Размер:92.0 КБ
ID:5905990 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image015.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5905991
    Малко е клекнало, малко е позагнило, но има линия, не е блъскано, пали от раз, върви, на всичкото отгоре има и изрядни документи.
    Стоят дори оригиналните калобрани SUZUKI и заводската светлина за мъгла (която е под бронята). При нашето каране тея неща изчезват още на първите километри.
    Модела е от преди ерата на дисковите спирачи и хъбовете - екстри за асфалтови бегачки.

    ЧЕСТИТО Banjo, знам, че ще го оправиш. Добре дошъл в редиците на Самураите ОТНОВО !!!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image024.jpg
Прегледи:2
Размер:82.2 КБ
ID:5905989
    Последно редактирано от Kaskadiora; 11-11-10, 08:46.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

  • #2
    От: Най-грозният самурай (на Banjo)

    E така без керемиди ли ще го оставите това самурайче ??? Или ще му слагате автоматичен гюрюк със сензор за дъжд ?
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #3
      От: Най-грозният самурай (на Banjo)

      В първия момент си викам: К'ва е тая Нива тук? А то какво било
      Пуснете някоя снимка и по-нататък, като си придобие по-човешки вид.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Най-грозният самурай (на Banjo)

        Трябваше да попитате "майстора" който е сътворил тази грозотия,толкова грозна,че чак красива сам ли го е правил или със жена си двамата...Честито на колегата.
        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

        Коментар


        • #5
          От: Най-грозният самурай (на Banjo)

          Ами... почна се.
          Ъглошлайфчето, телената четка....да се види кое е ламарина и кое е ... излишно.
          Абе изгниличко е, но не е някаква ДРАМА. Повечето от гредичките са здрави и багажното отделение е в много добро състояние. От друг ДОНОР вече има средна колонка и заден капак, а Banjo извади от архивите един гюрук модел "бикини".
          Ако беше лято - джипката щеше да е готова още днес.
          Периодично ще пускам снимки.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            От: Най-грозният самурай (на Banjo)

            Честито!
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • #7
              От: Най-грозният самурай (на Banjo)

              хааа--ха-ха квазимодо,все съм си мислил че няма по грозен от ония с алуминиевата дограма до затвора ама това го бие,ужас. Честито все пак,ако не бяхте го махнали тавана щях да изкажа съболезнования но сега е ЧЕСТИТО.
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • #8
                От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                Грозен,грозен,та чак чаровен. Ей това е колата,а аз му треперя на моя да не го одраскам.

                Коментар


                • #9
                  От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                  Малиии тоз съм го виждал в Шумен!!Не е грозен ами направо страшен един ден го обикалях доста и жалко че нямаше от кого да купя патента за хард топа!.....А иначе сме се засичали по улиците зимата в големия сняг,върви грозника му с грозник!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #10
                    От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                    То, че върви не е никаква новина. Това е сузуки бе, да не е патрол който се чупи след 200 метра в гората
                    Май и аз съм го виждал тук, ама не съм съвсем сигурен.
                    Да честитя и аз на банджо. Много километри и много кал по тавана
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                      Честито! Малко е недодялан но ти ще си го додялаш. Успех в творението
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • #12
                        От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                        Честито и от мен . Някъде съм го виждал този грозлио ама като се сетя ще кажа
                        Лудак

                        Коментар


                        • #13
                          От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                          Благдаря за пожеланията,"Старата любов ръжда не хваща" са казали хората. По статистика това ми е шестия самурай по ред и всичките съм си ги обичал. Каскадьор,аз никога не съм напускал редиците на самураяджиите просто исках да видя как ще се чуствам с голям кораб ама нещо не ми е тръпка. И големите са хубави спор няма, ама не са ми в кръвната група.
                          Та за Самурая,наистина един добър екземпляр от страта школа направен от по-доброто тесто на япнците и преди незнайния майстор да опита да го нарави "Много хубав" е бил наистина много читав. Както и да е изчадието вече го няма и отиде за скрап а с парите от него ще купя най нужното в момента 1кв/м ламарина за малкото дупки които са се появили по пода,че и за грунд и боя ще има.
                          Както и да е работата по синия лебед вече започна а до къде съм стигнал хроникьора ми ще със сигурност ще пуска снимки.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • #14
                            От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                            banjo, това има ли си хидравлика?
                            Ако не, имам една от С-класа. Една бира, и си се уредил....
                            Честито.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #15
                              От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                              Честито и от мен. Хубаво е, че си го изрязал това нещо. Ще мина да го видя на живо.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X