Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-грозният самурай (на Banjo)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Най-грозният самурай (на Banjo)

    Браво!Това вече не изглежда на оня изгнил "кашон"
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #32
      От: Най-грозният самурай (на Banjo)

      То не само по гнилите места има подобрение,Сузукето се сдоби и с няколко подобрения като дискови спирачки,блокаж на задния мост,броня с лебедка 6000lb ,щит на резервоара,кожен салон,хард-топ обаче истински а не като онази гадост,ходове на окачването (23см- предни колела,27см-задни колела), нови амортисьори Монро, Гуми Малатеста 225/75R15 Кайман.
      Предстои направата на задна броня,Рол-бар,монтаж на шнорхел с циклонов филтър,направата на раздатка 4,16:1 и с това май ще приключи тунинговането.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #33
        От: Най-грозният самурай (на Banjo)

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        То не само по гнилите места има подобрение,Сузукето се сдоби и с няколко подобрения като дискови спирачки,блокаж на задния мост,броня с лебедка 6000lb ,щит на резервоара,кожен салон,хард-топ обаче истински а не като онази гадост,ходове на окачването (23см- предни колела,27см-задни колела), нови амортисьори Монро, Гуми Малатеста 225/75R15 Кайман.
        Предстои направата на задна броня,Рол-бар,монтаж на шнорхел с циклонов филтър,направата на раздатка 4,16:1 и с това май ще приключи тунинговането.

        Малииии то става "голям"звяр!По големите батковци ще им е трудно да се мерят с него!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #34
          От: Най-грозният самурай (на Banjo)

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          То не само по гнилите места има подобрение,Сузукето се сдоби и с няколко подобрения като дискови спирачки,блокаж на задния мост,броня с лебедка 6000lb ,щит на резервоара,кожен салон,хард-топ обаче истински а не като онази гадост,ходове на окачването (23см- предни колела,27см-задни колела), нови амортисьори Монро, Гуми Малатеста 225/75R15 Кайман.
          Предстои направата на задна броня,Рол-бар,монтаж на шнорхел с циклонов филтър,направата на раздатка 4,16:1 и с това май ще приключи тунинговането.
          А не замисляте ли смяна на мотора?Тези години не е ли с 1.0 мотор?Поне един 1.3 или малко по-голям?
          Иначе браво става си супер скокльо
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #35
            От: Най-грозният самурай (на Banjo)

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            А не замисляте ли смяна на мотора?Тези години не е ли с 1.0 мотор?Поне един 1.3 или малко по-голям?
            Иначе браво става си супер скокльо
            Имам един от OPEL 1,8 GSI-116 коня ще му пасне идеално
            ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

            Коментар


            • #36
              От: Най-грозният самурай (на Banjo)

              Двигателя на този Самурай няма да го сменям,970см3 45к.с. са ми напълно достатъчно. Другия ми Самурай е с V6 2,0 пък и незнам дали него няма да го сменя с нещо което ще е по-икономично при експедиции.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #37
                От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                Станал е чудесен!
                Заглавието на темата е време да бъде сменено!
                Особено ми хареса бронята с монтираната лебедка.
                Banjo,ако намериш време пиши по подробно за тунинга на окачването.
                Доколкото видях от снимките ресьорите са си на местата(под моста) ,но май си удължавал обиците...???
                Поздрави!

                Коментар


                • #38
                  От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                  Първоначално публикуван от minchevp Преглед на мнение
                  Станал е чудесен!
                  Заглавието на темата е време да бъде сменено!
                  Особено ми хареса бронята с монтираната лебедка.
                  Banjo,ако намериш време пиши по подробно за тунинга на окачването.
                  Доколкото видях от снимките ресьорите са си на местата(под моста) ,но май си удължавал обиците...???
                  Поздрави!
                  Благодаря, явно има и познавачи в този форум.
                  Бронята си е моя разработка и това е окончателния вариант. Като опитно зайче първия вариант бях монтирал на Самурая на Каскадьора и след като видях някой недостатъци бяха отстранени в последствие.
                  За окачването, не съм правил безмислените идиотщини с местенето на моста под ресьорите. Тук позна че моста си е на мястото, просто направих окачването много меко и с големи ходове на разчупване но с оригиналната компоновка без фрапиращи промени. Ходовете на разчупване на колелетата съм ги описал по-горе. След няколко дни ще направя снимки и ще обясня как съм го постигнал.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #39
                    От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                    Боги, я удари една рулетка на гумите.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Бронята си е моя разработка и това е окончателния вариант.......
                      И аз така предположих,...отлична работа,а също и протекторите на резервоара и предния диф!
                      ... не съм правил безмислените идиотщини с местенето на моста под ресьорите....
                      ...съгласен съм с теб ,именно затова те помолих за повече инфо...,но през това време открих какво си побликувал във форума с продажбите.
                      Все пак ,ако намериш време за по подробни разяснения....би било интересно!!!
                      Поздрави.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:006.jpg
Прегледи:1
Размер:108.8 КБ
ID:5299963Натиснете снимката за да я уголемите

Име:007.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5299964Натиснете снимката за да я уголемите

Име:012.jpg
Прегледи:1
Размер:108.3 КБ
ID:5299965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:013.jpg
Прегледи:1
Размер:104.9 КБ
ID:5299966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:016.jpg
Прегледи:1
Размер:96.4 КБ
ID:5299967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:018.jpg
Прегледи:1
Размер:127.9 КБ
ID:5299970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:019.jpg
Прегледи:1
Размер:121.3 КБ
ID:5299971Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020.jpg
Прегледи:1
Размер:114.1 КБ
ID:5299972Натиснете снимката за да я уголемите

Име:022.jpg
Прегледи:1
Размер:119.2 КБ
ID:5299973
                        Прикачени файлове
                        ... информацията влиза в главата му и отчаяно търси мозъка ...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                          Благодаря за снимките!
                          Ясно се вижда,че е пипано с мисъл и разбиране,а работата е свършена професионално!
                          Поздравления за резултата

                          Коментар


                          • #43
                            От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                            Леле колко неща пропускам, когато не съм във Варна. С тея гуми наистина е почнал да изглежда като истински. Относно заглавието на темата, може да се добави - ПЪЛНА ПРОМЯНА.
                            Моят самурай е след основен ремонт и като се върна трябва само да сменя масло и да излезем с Banjo да си премерим "джипките".

                            Поздрави от Англия, Франция, Белгия, Люксембург, Германия, Австрия и Италия
                            (горе долу това ми е местоположението)
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • #44
                              От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                              Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                              Леле колко неща пропускам, когато не съм във Варна. С тея гуми наистина е почнал да изглежда като истински. Относно заглавието на темата, може да се добави - ПЪЛНА ПРОМЯНА.
                              Моят самурай е след основен ремонт и като се върна трябва само да сменя масло и да излезем с Banjo да си премерим "джипките".

                              Поздрави от Англия, Франция, Белгия, Люксембург, Германия, Австрия и Италия
                              (горе долу това ми е местоположението)
                              Пешо,търси ми Шнорхел като този AIRFLOW Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S40_webnew_f.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:5302119 и се връщай по скоро че вече липсваш на компанията.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • #45
                                От: Най-грозният самурай (на Banjo)

                                Браво, Благо, добре се е получил Самурая.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X