Обява

Свий
Няма добавени обяви.

капачки за витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: капачки за витара

    A, aко е за постоянно зацепени, не искам Явно не съм разбрал правилно, извинения за което.
    А тебе как да те разбирам с ръчните? Или направо да се чуем като се пооправя?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      От: капачки за витара

      Не колега, не си ме разбрал, имам капачките само и съм склонен на бартер с доплащане от мен. Но както гледам сте се разбрали с колегата. Честно да ти кажа по добре е с капачки отколкото с ръчни хъбове, на няколко пъти се натрясквах в калта с изключени хъбове, но с мисълта че са включени голямо мацане падна. Относно автоматичните хъбове, незнам как ги чупиш но аз от две години карам едната витара с автоматични и досега не съм ги чупил...

      Коментар


      • #18
        От: капачки за витара

        Съгласен съм с барака 4х4,щом кара хард,никакви хъбове не му трябват !И аз съм с капачки-един механизъм за чупене по-малко!
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #19
          От: капачки за витара

          Първоначално публикуван от FIKI_VIP Преглед на мнение
          Не колега, не си ме разбрал, имам капачките само и съм склонен на бартер с доплащане от мен. Но както гледам сте се разбрали с колегата. Честно да ти кажа по добре е с капачки отколкото с ръчни хъбове, на няколко пъти се натрясквах в калта с изключени хъбове, но с мисълта че са включени голямо мацане падна. Относно автоматичните хъбове, незнам как ги чупиш но аз от две години карам едната витара с автоматични и досега не съм ги чупил...
          Не ги чупя автоматите, щото ги пазя, но това пазене ми струва много нерви и, понякога - махане с лопатата.Тук там и излишно търкане на съединител. преди имах проблем с единия хъб, но то беше от майстори-юнаци, сега са куклички и двата.
          Преди съм карал с ръчни, принципа беше следния: на сухо се кара на изключени. Замирише ли на кал или сняг - включват се и си стоят така, докато не реша друго.
          Просто по местата, на които ходим и по начина, по който карам, ръчни са ми по-добре от автоматични. Въпрос на вкус.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #20
            От: капачки за витара

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Не ги чупя автоматите, щото ги пазя, но това пазене ми струва много нерви и, понякога - махане с лопатата.Тук там и излишно търкане на съединител. преди имах проблем с единия хъб, но то беше от майстори-юнаци, сега са куклички и двата.
            Преди съм карал с ръчни, принципа беше следния: на сухо се кара на изключени. Замирише ли на кал или сняг - включват се и си стоят така, докато не реша друго.
            Просто по местата, на които ходим и по начина, по който карам, ръчни са ми по-добре от автоматични. Въпрос на вкус.
            +1
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X