Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ - 69 Бутала

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГАЗ - 69 Бутала

    Имам 4 бр български бутала на 89 мм. Платил съм ги 60 лв ,за толкова мога да ти ги дам. Но са без сегменти.

    Коментар


    • #17
      От: ГАЗ - 69 Бутала

      Колега даи кординати че излезнаха едни бутала със биели три броя от един приятел има и един стар блок
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #18
        много добре,блока здрав ли е и колко мм-тра е,имам в предвид дали е шлайфан,за да видя дали мога да го оборудвам.


        0876088267-мартин-гр.Кубрат(обл.Разград)

        привет,чудесно е че имаш такъв комплект,в момента издирвам и блок здрав,не шлайфан и ще те потърся,дай ако искаш някакви координати.
        Последно редактирано от Паджеровод; 14-12-10, 20:44.

        Коментар


        • #19
          От: ГАЗ - 69 Бутала

          Колега буталата са 82мм и нети вършат работа а и днес разглобих и моят и тои е 82мм ужас ще ходи на вторични и ще злагам от жук тои става точно даже и амбриажните щанги пасват точно а и ако не се лъжа буталата са 88мм като на газ 69 и на молотовката са същите ми казаха а за биели или нещо друго нямаш проблем
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #20
            От: ГАЗ - 69 Бутала

            И аз много съжалявам. Нищо, ще продължавам да търся бутало 88мм. Удареното в цилиндъра е ниско долу. Ще опитам да го загладя и ако не отива до там буталото ще го подкарам така на първо време,но остава проблема,че ми трябва 1 бутало 88мм за експеримента.

            Коментар


            • #21
              От: ГАЗ - 69 Бутала

              Благодаря за помощта ти....
              Много

              Коментар


              • #22
                От: ГАЗ - 69 Бутала

                Колега аз поръчах от савов 4 бутала 82мм,сигменти, лагери но имаше само биелни и сега и аз издървам основни 0,25 и гарнитура за главата клапаните на струг ги минах на 45градъса наклон и ще го събирам.обади се и ти на савов
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #23
                  От: ГАЗ - 69 Бутала

                  Аз май имам гарнитури за главата.
                  Ако те интересува, звънни утре на 0887308286, но да е преди обяд, че след това запразнявам

                  Коментар


                  • #24
                    От: ГАЗ - 69 Бутала

                    весела коледа,първо,както ти казах,трудно се оринтиран из форума ако можеш попитай го ти ако не те затруднява,а после ще го притесня и аз човека.Благодаря ти предварително!

                    Коментар


                    • #25
                      От: ГАЗ - 69 Бутала

                      Колеги, това ли е бутало 82мм за Газ-69?





                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X