Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вьншна памет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вьншна памет

    Само няма да се смеете,аз си знам


    Вьпроса е какво да взема като марка и модел на което да си прехвьрля информацията от компа преди да го преинсталирам?

    Имам около ммммммм 80 гига инфо в компа ако това има значение.Трябва ми нещо което да е сьвместимо и с МАК,че скоро време тоя си отива,а новия ще е МАК,а и искам да вьржа на жената Макчето,че и там има малко инфо за сваляне.


    Не е задьлжително да е много евтино,не е задьлжително да го купувам от магазина,не е задьлжително да е вьрха на сладоледа...............ако може нещо лесно и просто да е,че сьм много спьнат с комповете.Не го и бьрзам,за сега все още компа работи та няма да е проблем да го чакам и една седмица да дойде по пощата.




    Вие сте,какьв кютюк ми трябва или поне какво да гледам.В момента сьм с ХП и ДЕЛЛ 8400 ако това има значение.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Вьншна памет

    Външен хард няма ли да свърши работа?

    Коментар


    • #3
      От: Вьншна памет

      Един външен хард на USB ще ти свърши добра работа. И за конкретния случай, а и за след това (сигурно имаш файлове, които не би искал да се затрият, ако нещо стане). Има варианти по 500 гиги, а и по 1 или 2 терабайта. Има и по-преносими, и по-стационарни.
      Имаш мегдан да избираш и на външен вид дали ще ти пасва на мебелите.

      За примерна ориентация.

      Тук ей този модел с 1 ТВ върви по около 90 твои пари.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: Вьншна памет

        Дай ми до средата на седмицата, ще ти пратя външен диск. Файловите системи по подразбиране между мака и уиндоуса са различни, ще ти го форматирам по мярка.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Вьншна памет

          Ми какво му трябва още на човек,един модератор и един супер модератор и проблема е решен.


          БЛАГОДАРЯ пичове,натискам си парцалите и чакам.Бях се засилил да купувам някакви вчера ма като не им разбирам и крьгом в нас.

          А че имам да черпя то това е ясно.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Вьншна памет

            Гоблин,ти си знаеш,че си ПИЧ,но викам си да ти го кажа пак.За пореден пьт имам да черпя,а сега имам да си плащам и макината,че така за черните ми очи ми е много неудобно.

            Вьрзах го днес,свалих 30% от компа и напьлних 2 % от това малкото черно нещо дето ми светка под бюрото,утре врьзвам и Макчето,че да му олекне и на него.

            Кажи сега на едни лични кьде и какво да засилвам и с какво мога да ти вьрна услугата за пореден пьт.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X