Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

    няко да знае стенд за дузите на Трупер 3.0 ТД аз удрям се на камък
    сащо ми трябва и една от клеимите за дузите моята се повреди при демонтажа на дузите

  • #2
    От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

    Колега нито съм чел нито съм чул някъде да има такъв стенд За да разбереш кой цилиндър не ти работи се ползва тестер Ако искаш обади ми се 0884679260

    Коментар


    • #3
      От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

      ако има подпушена дуза на стенда може дасе установи и може дасе отстрани проблема.
      а моето исузу немо достига гориво сякаш изгуби мошноста и почна да се тресе нещо двигателя а не е от много горино не кади.
      а компютарна диагностика няма.

      Коментар


      • #4
        От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

        Е те не са ли класически дюзи? Тогава всеки дизелджия може да ги види. Нищо сложно. Просто се гледа налягане на отваряне и форма на облака, дето правят + дали текат в затвирено състояние.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

          До колкото помня(ако не греша),тоя двигател е с common rail и по принцип си има известен проблем с дюзите.Отделно е доста вероятно тия дюзи да не са Бош,защото за Бош има и стендове и представители,та едва ли щеше да е проблем намирането на стенд.Може да са Лукас,Делфи(вече са една фирма) или някакви други,за които няма много представителства с правилните стендове(че струват и бая парици тези стендове).
          Има една пловдивска фирма,която най-вероятно ще свърши работа.Тя е единствения официален представител на Лукас–Делфи у нас,а е сертифицирана и от Бош и Денсо,като разполагат и със съвременно оборудване–стендове на Хартридж(май и на тия са им официален представител) и т.н.
          Мога да дам и директен линк,към сайта на фирмата,ама мисля че противоречи на правилата на Форума.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #6
            От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

            Първоначално публикуван от dimitar1 Преглед на мнение
            няко да знае стенд за дузите на Трупер 3.0 ТД аз удрям се на камък
            сащо ми трябва и една от клеимите за дузите моята се повреди при демонтажа на дузите
            Във Сливен има такъв стенд,днес ще изровя и телефона на сервиза.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #7
              От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              До колкото помня(ако не греша),тоя двигател е с common rail ...
              Kомън рейл е. Дюзите могат да се тестват на работещ двигател много елементарно, като се следи количеството обратна нафта.
              Ама е бързал да ги свали...

              Коментар


              • #8
                От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                Колеги !!!!!
                Не лъжете човека!
                Първо се запознайте с механиката на това чудо ... и после пишете глупости!

                Да Комън-Рейл е, ама ...... НЕ. По скоро ... хидро-комън-рейл.
                Дюзите са едни токмаци по около половин кило, че и повече ... да имат електрическо управление, ама .... не е на горивото .....
                Не ми се рови ... да Ви ги снимам.

                Казано по друг начин: НЯМА стенд на който може да бъдат проверени!
                За домашно ..... прочетете защо.
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                  За туй ли иде реч?
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:!B48Vby!!mk~$(KGrHqUOKiUEyZBdWQFHBMrvM2N)j!~~_12.JPG
Прегледи:1
Размер:11.0 КБ
ID:5229404
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                    Да Комън-Рейл е, ама ...... НЕ. По скоро ... хидро-комън-рейл.
                    Дюзите са едни токмаци по около половин кило, че и повече ... да имат електрическо управление, ама .... не е на горивото .....


                    Общата шина ( рейла ) е пълен със масло а не със нафта както при рейла, а ел. упавлението разрешава на маслото да влезе във хидро помпа дюзата
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                      Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                      Да Комън-Рейл е, ама ...... НЕ. По скоро ... хидро-комън-рейл.
                      Дюзите са едни токмаци по около половин кило, че и повече ... да имат електрическо управление, ама .... не е на горивото .....


                      Общата шина ( рейла ) е пълен със масло а не със нафта както при рейла, а ел. упавлението разрешава на маслото да влезе във хидро помпа дюзата

                      По информацията, дето намирам, е имало акция по безплатно сменяне на тия дюзи, че и на цели двигатели. Това по данни от миналата година на англичанин, купил такова от 2001г.

                      Ама, дали е възможно такова нещо да се случи в милата ни родина, нямам никаква идея.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                        2005г Isuzu викат всичките си клиенти с 3.0TD и им сменят дюзите безплатно. Най-близкия сервиз на Isuzu, в който ще направят диагностика на Trooper е в Атина. Има много писано във форума.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                          Тези дюзи са собствена разработка на Исузу и Къминс. Проблемът им е, че уплътненията им изпускат и горивото протича в маслото. Съвместими части от Бош, Денсо или Делфи за тях няма.
                          Y61

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            .................... За туй ли иде реч?
                            .........................................................................
                            Да това са!!
                            Някъде тука се варгалят едни .... ама не знам къде .....
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой да знае стенд за дюзите на Трупер 3.0 ТД

                              Сервиз на Исузу има на околовръсното срещу Люлинския Бриколаж. Или малко по към Горна баня. В бившото ДАП.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X