Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Самурай!!Какво мислите??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки Самурай!!Какво мислите??

    здр офроудъри, нова пушка съм в форума и мися да си купя сузуки самураи,но искам да ви питам дали то ще е удачен избор,
    ще се използва предимно за работа на село,лов,лек оffroad,
    искам да ви попитам за частите за сузукито,знам че са ниски но колко точно ? Колко излиза едно обслужване на мотора(масло,филтри,свещи,ремъци+труд) ,ако можете да ми посочите примерни цени на частите?избрах сузукито имено заради ниските цени но какви са по точно те?намират ли се ?
    какъв разход мога да очаквам от 1300 кубика самураии и от 1000 кубика самураи(среден разход)?
    Това че повечето самураи са 93,95 год ме плаши малко ,защото си е старичка кола и не се знае какво е преживяла,но споделета и вие мнението си за тях,вие знаете доста повече от мене за тези сузукита,
    Благорая ви предварително,просто няма от кои друг да го науча
    Поздрави

  • #2
    Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

    ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ
    много съм доволен от габаритите на сузукито но не и от мошноста на 1000к-така че гледаи да е 1300 казват че вървели много
    като купуваш пробваи го по баири а не само по асвалт

    Коментар


    • #3
      Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

      Само да отбележа, че повечето въпроси и мен меинтересуват Според мен повечето самурай в България не са 93-95г. а по-стари 88-91г. За разхода на гориво в категория "Автомобили 4х4" има тема за разхода при различните марки и модели - прочети там
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

        купи си 1.3карборатор или моно инжек.10на сто газ в балкана .не се чупят много корави машини малко друсат ама тва е джип.носи на много тормоз.гледай като купуваш да му е здрав блокажа.и по добре е да е с ръчни хъбове.шасито е много кораво сравнено с повечето от наборите си джипове от другите марки .ама ламарината му гние .гледай веждите и праговете ...успех

        Коментар


        • #5
          Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

          мерси много за постовете,ще се съобразя с тях !!!
          а частите на самурая как са ?

          Коментар


          • #6
            Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

            ще ви бъда много благодарен ако ми кажете какъв разход мога да очаквам от 1.3 мотора на самурая

            Коментар


            • #7
              Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

              Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
              ще ви бъда много благодарен ако ми кажете какъв разход мога да очаквам от 1.3 мотора на самурая
              Колега, направи си труда да погледнеш написаното, има цяла 17 страници тема за разхода на гориво намира се ТУК ако не откриеш това което те интересува тогава питай и за да не търсиш много дълго както аз направих заради теб, направо отиди на пост N316, намира се на предпоследната 16-та страница.
              Чао
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                извън градксо-8 бензин 10газ
                градско -10бензин 11.5-12газ
                Последно редактирано от goran; 25-03-07, 22:30.
                "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                Коментар


                • #9
                  Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                  а въпроса със частите ,видях в темата "цени на части за 4x4"(маи така се казваше)
                  но инфото е много скромно...та нещо повече за частите на самураиката?

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                    колега машината е добра но стига да е читава ако и е зет акъла знеш кво става..
                    ако искаш да караш добра машина зимаш един на игодна цена и почваш от нулата докато стаен нещо свястно..
                    не знам как са цените в БГ но тук като вида зе 2000-3000€ и се плаша......
                    поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                      Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                      а въпроса със частите ,видях в темата "цени на части за 4x4"(маи така се казваше)
                      но инфото е много скромно...та нещо повече за частите на самураиката?
                      ако те интересува нещо конкретно пиши ми лс
                      не мога да изброявам цени на всички части-а съм сменил доста
                      всъщност от самурая които купих остана само купето,преден диф.и раздатката

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                        Първоначално публикуван от stevancochev Преглед на мнение
                        ако те интересува нещо конкретно пиши ми лс
                        не мога да изброявам цени на всички части-а съм сменил доста
                        всъщност от самурая които купих остана само купето,преден диф.и раздатката
                        нз как да ти пратя ЛС(никаде не намирам такова нещо в тоя форум),нищо интересува ме едно обслужване на мотора, колко пари излиза (масла,филтир,ремъци,ролкии,сичките му магиики + труда )? с това ще добия горе долу някаква представа за парите !!!
                        Мерси за помоща!!!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                          Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                          нз как да ти пратя ЛС(никаде не намирам такова нещо в тоя форум),нищо интересува ме едно обслужване на мотора, колко пари излиза (масла,филтир,ремъци,ролкии,сичките му магиики + труда )? с това ще добия горе долу някаква представа за парите !!!
                          Мерси за помоща!!!
                          (масла,филтир,ремъци,ролкии,сичките му магиики + труда )като на всяка нормална кола е от теб зависи какво масло ще слагаш

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                            и се пак около колко илиза ?

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                              От 5 до 500 ЛЕВА.......
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X