Обява

Свий
Няма добавени обяви.

П2 ФАРОВЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • П2 ФАРОВЕ

    Колеги,

    Търся назаем за ден-два фарова от П2 с ЛЯВА ДИРЕКЦИЯ-Правоъгълни.

    Сещате се за какво са, ми.

    Ако някой може да помогне, ще са ми нужни в Сряда, най-късно Четвъртък.


    После ги връщам с бутилка вино.

  • #2
    От: П2 ФАРОВЕ

    Тео,брат да няма проблеми с прегледа?!?
    0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

    Коментар


    • #3
      От: П2 ФАРОВЕ

      Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
      Тео,брат да няма проблеми с прегледа?!?
      Сега ми кажи, че в Плд. на преглед ти гледат и какви са ти фаровете и със сигурност няма да мина преглед там през живота си

      Коментар


      • #4
        От: П2 ФАРОВЕ

        Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
        Тео,брат да няма проблеми с прегледа?!?
        За сега няма, но ги търся като превантивна мярка.

        Коментар


        • #5
          От: П2 ФАРОВЕ

          Първоначално публикуван от hibit Преглед на мнение
          Сега ми кажи, че в Плд. на преглед ти гледат и какви са ти фаровете и със сигурност няма да мина преглед там през живота си
          А ако погледнат!? Ставаш неизправен и си на трупчета....

          Коментар


          • #6
            От: П2 ФАРОВЕ

            Първоначално публикуван от hibit Преглед на мнение
            ...на преглед ти гледат и какви са ти фаровете и със сигурност няма да мина преглед там през живота си
            Е, ако не си смениш фаровете, няма да минеш преглед до живот

            Коментар


            • #7
              От: П2 ФАРОВЕ

              A .... колега немислиш ли , че трябва да ги смениш за постоянно ? Все пак изискаването не е случаино !!
              [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                От: П2 ФАРОВЕ

                Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                A .... колега немислиш ли , че трябва да ги смениш за постоянно ? Все пак изискаването не е случаино !!
                Мисля колега,мисля.

                Само,че въпроса ми е дали някой може да помогне, а не дали мисля или не.

                Коментар


                • #9
                  От: П2 ФАРОВЕ

                  В Пловдив искат еврофарове. Аз минах по този път. Човека е арменец /нищо расисико не влагам/ симпатичен, с брадичка. Моето Pajero вече беше регистрирано когато го купих, със софийска регистрация. Мислех, че ще мина метър -да ама не. Въпросния служител е на входа на КАТ, като слага на фаровете някакво допотопно оптично устройство, но което безпогрешно определя дирекцията на светене на фаровете. Никакви уговорки, че "вече е била регистрирана" и прочие не минаха. Всъщност, той ми каза или да сменям фаровете и да мина пак или да минавам на моя отговорност. Аз казах - минавам. И ето какво стана. Отивам на канала - взеха ми документи без да кажат нищо. Изчаках и след около половин час ми донесоха новите. Викам си - минах. Обаче се оказа, че съм с временен талон, с който мога да предвижвам "до останяване на технически проблем" - само в областта и без пътници и товари . А сега, де. Вземам документите и се започна търсенето.
                  Веднага открих фарове DEPO или нещо такова с цена около 70.00 лв. Четох добри отзиви за тях, но аз намерих оригинални за същите пари /май и по-евтино беше/, та DEPO-то отпадна. Когато отидох да сменя талона беше друг служител и си помислих, че ще мина метър, но като погледнаха за какво съм там отново изкараха оптическото чудо за да замерят фаровете.
                  Та така е в Пловдив. Интересно ми е как са я регистрирали в София? И там ли са такива правилата или само тук, в Пловдив?

                  P.S. Тео, ако искаш ми звънни. Фаровете ги взех от човек от Асеновград и май имаше още от джипове с ляв волан. Ако се интерсуваш ще ти обясня къде се намира. 0888/57 43 99
                  Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                  Бахти, как се изказах...

                  Коментар


                  • #10
                    От: П2 ФАРОВЕ

                    минал съм по същия път-регистрирана кола,с несменени фарове ,със същия арменец-той навремето беше изпитващ-при него взех А и Б категория..
                    та нови фарове по 68 бройката,и проблема отпадна
                    куче или вълк?
                    в клетка ,или свободен?
                    въпрос на личен избор.
                    Вихрен Илиев
                    0888249888
                    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      От: П2 ФАРОВЕ

                      Аз без да искам днеска ги намерих даже по 60лв. с безплатна доставка. Ако те интересува ще ти дам сайт-а. В Сф. мисля че е магазина и пише, че ги имат на склад

                      Коментар


                      • #12
                        От: П2 ФАРОВЕ

                        Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
                        . Въпросния служител е на входа на КАТ, като слага на фаровете някакво допотопно оптично устройство, но което безпогрешно определя дирекцията на светене на фаровете.
                        Колкото и да е допотопно, няма начин да се излъже. Лупа и екран. Всичко се вижда като с дигитална камера, или от насрещно движещ се.
                        А по-неприятното, при каране с "обратни" фарове е, че не осветяват в дясно от пътя.
                        До белята има малко.

                        Коментар


                        • #13
                          От: П2 ФАРОВЕ

                          Първоначално публикуван от hibit Преглед на мнение
                          Аз без да искам днеска ги намерих даже по 60лв. с безплатна доставка. Ако те интересува ще ти дам сайт-а. В Сф. мисля че е магазина и пише, че ги имат на склад
                          Дай сайта моля те.

                          Коментар


                          • #14
                            От: П2 ФАРОВЕ

                            А някой виждал ли ги е тези фарове по 60 лв бройката? Не ми вдъхват доверие. Моля за коментари от първа ръка.

                            Коментар


                            • #15
                              От: П2 ФАРОВЕ

                              Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                              Дай сайта моля те.
                              http://www.avto.bim.bg/m367/t18/MITS...-92-95/Farove/

                              Има и от по новия модел ... разгледайте има доста интересни неща

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X