Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтерей 3.2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монтерей 3.2

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    То и без това ако беше чист Опел, нямаше да го погледна. Не го казвам, за да обиждам някого, просто силно не им се радвам на производството. Въпрос на лични предпочитания.
    Аз също не бих карал Опел ако не беше Фронтера. При тоя монтерей хубавото е че съчетава най-доброто от япония и германия. А именно, много по-силната антикорозионна защита на рамата и купето ( за разлика от Исузу-то ) и качеството на Японските агрегати ( СК, РК, ДВГ ) за разлика от Опелските. Ако ти допада като размери се мятай смело.
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      От: Монтерей 3.2

      Баце ... нема се пУашиш!!

      Моята каручка (едната от 4-те) Мицу с 3 литра бензин, автомат, харчи около 12-15 бензин ... зависи ... знаеш от всичко.
      На газ е 15-20 л. ..... което си е около 20 лева.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        От: Монтерей 3.2

        Аз съм карал за кратко същият автомобил. Много приятен за управление. Идеален дететвоз. Въпреки многото коне не е резачка. Като набере веднъж е друго. За разхода- 10/100 го забрави абсолютно. Смесено ще си около и над 15. Виж, за частите колегите са ти го написали...вярно е, че се чупи рядко, но пък ако имаш ядове??? От друга страна, пък цената му е много примамлива...
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #19
          От: Монтерей 3.2

          Тъъъъй.... Монерея май ще го гледам само на снимка поне още 3-4 месеца
          Жената твърдо отказва да се раздели с Витарата (въпреки, че и тя много хареса камиончето), а по другите канали излишни пари засега не се очертават.
          Леко ме е яд, щото като се натуткам, сигурно ще се окаже, че точно тая комбинация (двигател,скорости,база, обурудване, състояние, цена) няма да я има, ще се ядосам и кой знае на каква кошница ще налетя...

          Вчера все още си беше на мястото, но забравих да питам за телефон, дано днес се сетя.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #20
            От: Монтерей 3.2

            Здравей колега. От месец и половина притежавам такова животно. Разход 15 градско е твърде оптимистичен! Реалния е 18-20. За извън градско 13. Повече от това не мога да го похваля.

            Коментар


            • #21
              От: Монтерей 3.2

              Колега и аз карам подобен такъв дзвер и не бих го сменил ... уникален кеф, при разхода е определящ десния крак от 13,4 до 20/100км. бензинец, ма кат го сриташ подскача от кеф! Вчера му платих данъка 349 левчета ... мааму стара ... ма кеф цена няма!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X