Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вградена антена за авторадио - каква?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вградена антена за авторадио - каква?

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Е та не ти ли я пратиха с куриер барем? Хем и по-скъпо от мен я плати? Моята излезе 40 евра със все доставката с DHL.
    Уфф... дойде бре. Ама още не съм я монтирал. На пръв поглед мяза на старовремския ми бош. Ще видим, що за дърво е

    Коментар


    • #32
      От: Вградена антена за авторадио - каква?

      И първите лоши впечатления - лепенката за гърба е пълен шит. За 3 дни 3 пъти се отпели. Не от стъклото - от пластмасата. Към стъклото се беше бетонирала. Заместих я с "лепило на лист" на 3М - надявам се да реши проблема.

      Проблема вероятно е че стъклото ми има лека извивка на мястото, където е монтирана кутийката. Монтирах по указанията. До един момент държа (или така си мисля), и после като започна да се отлепва - след всеки ден престой го залепвах наново. Кухите лейки на всичкото отгоре соожили дупки по въприосната пластмаса, та да може между нея и лепенката съвсем лесно да влезе въздух и да подпомогне още повечеотлепването. Иначе като я натиснех, в първия момент хващаше яко но... до другия ден, когато я намирах пак отлепена.

      Така де.... Ще видим чудото на 3М дали ще се справи. Ако не - ще търся друго чудо на 3М, или просто ще намажа пластмасата с грунд на 3М, преди залепването. Макар че не е нито полиетилен, нито полипропилен.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Вградена антена за авторадио - каква?

        Моята стои още, ма ми се гледа че ще падне всеки момент, па да видим..

        Коментар


        • #34
          От: Вградена антена за авторадио - каква?

          Пружината под дюшека изпълняваше идеално тази функция. Днес също толкова добре биха се справили пружините на седалката. Но си трябва и приемник, и предавател. Барабар с техните антени, не само крайни стъпала. Моите са външни счупени и една от нагревателя. 100 лева си е цифра, а за радио си мисля е с нищо подплатена .
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #35
            От: Вградена антена за авторадио - каква?

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            ...Днес също толкова добре биха се справили пружините на седалката.
            Ми.... НЕ!

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            Но си трябва и приемник, и предавател. Барабар с техните антени, не само крайни стъпала. Моите са външни счупени и една от нагревателя.
            От нагревателя става, понякога. С променлив успех. И с преправяне на инсталации (защото искам нагревателя да продължи да си работи).

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            ...100 лева си е цифра, а за радио си мисля е с нищо подплатена .
            Не 100, а 80. Ако не беше доставката - 50-60. Старата ми китайска антена струваше нещо като 30. Тая приема осезаемо по-добре. Имал съм и българска за 20 кинта някога на Ладата - пълен ташак. Като и резнах кабела радиото си приемаше все така.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Вградена антена за авторадио - каква?

              Моето CD Sony, лови ради мноого калпаво. Само с тази антена се кротна ..

              Коментар


              • #37
                От: Вградена антена за авторадио - каква?

                Не съм големия офроудър, но след покупка на джипа карам и по гората. Та варианта за антена на калника(оригинално си е така) си беше счупен още с купуване на колата и антена нямаше...Сложих китайска вътрешна, но си играх с масата и известно време. Докарах нещата да е почти добре(нямам високи очаквания просто да е като фабрична на ауди това ми е представата). Та на Гранд Чероки мисля да сложа такава или перка на акула? И за двете си ми казаха да не очаквам повече от нормална дълга антена. Заради багажника не ми се слага къса пръчка понеже Аудито беше с такава и просто след известно време спря да се развива, пък и си е много досадно. Въпроса е струва ли си упражнението сваляне на кора таван, дупчене, сглобяване и тн. ако резултата е посредствен? Направо да вземам вътрешната и да се радвам?

                Коментар


                • #38
                  От: Вградена антена за авторадио - каква?

                  Вземи си Blaulunkt и не се занимавай с глупости. По-скъпа е, ама има защо. Карах с подобна на тая от линка ти - Блаупункта е осезаемо по-добре.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Вградена антена за авторадио - каква?антената е за форд ескорт

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    ами аз за някаква такава антенка май питам
                    а
                    Антената е за Форд ескорт предна външна.Нямам претенции за вида на новата антена.Радиото
                    работи и само на кабел.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X