Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

    Я каква хитрина! Евалата! Това е правено от някой, който е видял много зор с пукнати глави
    Предполагам, че точно под щуцерите са бренерите и при евентуално образуване на мехурчета ги отвежда веднага в радиатора и оттам в разширителя. Ако останат там топлоотвеждането се влошава още повече и ... ето ти спукана глава

    Коментар


    • От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Я каква хитрина! Евалата! Това е правено от някой, който е видял много зор с пукнати глави
      Предполагам, че точно под щуцерите са бренерите и при евентуално образуване на мехурчета ги отвежда веднага в радиатора и оттам в разширителя. Ако останат там топлоотвеждането се влошава още повече и ... ето ти спукана глава
      Да, точно това имах в предвид. А освен друго и потока антифриз е по-обилен.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

        Да, нещо като надупчената ламарина в главата на УАЗ-а, за която някои и не знаят
        Но тези щуцери едва ли ще помогнат, ако дюзите пръскат накъдето си искат или е сбъркана центровката, тогава бренерите пак ще си почервенеят, ако и да се обтичат по-добре.

        Коментар


        • От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

          Много се съмнявам, английският "гаражен" технически гений да е надминал този на конструкторите от Мицубиши!!!
          Все пак това е двигател, който се произвежда и вгражда в Паджеро (което е емблема на марката) над 20 години. Ако имаше някакъв проблем, то за толкова много време щеше да е отстранен конструктивно, по някакъв начин. Поне аз така си мисля.
          И пак ще кажа. Двигателят е абсолютно безпроблемен при положение, че параметрите, които касаят правилната му работа са в норми.

          Коментар


          • От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
            Много се съмнявам, английският "гаражен" технически гений да е надминал този на конструкторите от Мицубиши!!!
            Все пак това е двигател, който се произвежда и вгражда в Паджеро (което е емблема на марката) над 20 години. Ако имаше някакъв проблем, то за толкова много време щеше да е отстранен конструктивно, по някакъв начин. Поне аз така си мисля.
            И пак ще кажа. Двигателят е абсолютно безпроблемен при положение, че параметрите, които касаят правилната му работа са в норми.
            Много си прав (за мен).
            MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
            (А1+)
            О877ООО98О

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X