Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    А за главите - еми пукат, като са на незнайна възраст и с незнайна експлоатация. Тук събираме боклуците на европа, дето там няма кой да ги купи.
    Еми аз съм сменил много коли, за половината от които все съм чел отрицателни отзиви. Аз продавам масла, баща ми цял живот прави само дизели и нищо друго. Така съм научен, че като му дойде времето на нещо то се прави без отлагане и може би досега несъм имал проблеми с автомобилите. Изобщо не се притеснявам от кйопавост на двигатела от лоша подръжка. По скоро си мислех, че има фабрични дефекти които се проявяват във времето и от там идват многото и големи ремонти. От прочетеното дотук смятам, че няма да имам проблеми защото аз наистина подържам автомобилите си, спазвам предписанията на производителите и както се видя за най-малкото ми неясно нещо питам тези които знаят за да несъм аз причината за повреди и аварии

    Коментар


    • #17
      От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

      2.5 TDI се чупи само от мърлявост на Собственика и на Майстора , малко са хората който знаят как се ремонтира този двигател ! Мотора не е магистрален най-добър разход дава с около 90-100 км/ч. , харча е според това как си поддържаш мотора !
      Лудак

      Коментар


      • #18
        От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

        Аз ще си кажа моето мнение,върху база друг автомобил(говория за 2.5 на Тео и Лесов).Къде излизат всички тоес от 1.2 до 5.5 там излиза и 2.5-то.Така че защо плюете толкова много тези 2.5 като те са надеждни здрави и вървият на всякаде.

        ПС:Лесов и Тео да не си вдигат главите,но 2.5 си е супер.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        3.0 v6 24

        Коментар


        • #19
          От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

          Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
          Аз ще си кажа моето мнение,върху база друг автомобил(говория за 2.5 на Тео и Лесов).Къде излизат всички тоес от 1.2 до 5.5 там излиза и 2.5-то.Така че защо плюете толкова много тези 2.5 като те са надеждни здрави и вървият на всякаде.

          ПС:Лесов и Тео да не си вдигат главите,но 2.5 си е супер.
          Опни го със 140 по магистралата от край до край.

          А в гората на бавни - много ясно че е достатъчен.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

            Моят 6G72 също ми е слаб. А за 2,5 печка не ми се говори...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #21
              От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

              ами ,той не е правен да с еопва със 140 по магистралата открай до край
              куче или вълк?
              в клетка ,или свободен?
              въпрос на личен избор.
              Вихрен Илиев
              0888249888
              blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
              Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #22
                От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                ами ,той не е правен да с еопва със 140 по магистралата открай до край
                Не е. Ама го напъват така, а после разправят, че моторът бил скапан и пукал глави ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                  След като въпросното МПС е сертифицирано да се движи по пътищата и магистралите, би следвало да може да поддържа безболезнено поне 120км/ч., без да хвърля антифриза. Щото примерно в Германия ще го свалят от аутобана на първата отбивка
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                    Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                    ами ,той не е правен да с еопва със 140 по магистралата открай до край
                    А, именно! За това возило, с това тегло, и с тая аеродинамика, си е слаб още по дефиниция. Просто по времето, по което е правен, изискванията са били такива. А конкретно конструктивен недостатък е зъбния ремък на балансиращите валове. Затова в 2.8 е направено със зъбни колела, до колкото помня.

                    ПП: И за това на същото возило има и 2.8 дизел и 3.0 и 3.5 бензин. А всъщност и мен трилитровия бензин нещо не ме изкефи много и на двете, които опитвах.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      След като въпросното МПС е сертифицирано да се движи по пътищата и магистралите, би следвало да може да поддържа безболезнено поне 120км/ч., без да хвърля антифриза. Щото примерно в Германия ще го свалят от аутобана на първата отбивка
                      Е той може да ги поддържа. Друг въпрос е колко безболезнено ще е. Защото оборотите при тази скорост отиват накъмто 4000, шумът е як, както и разходът.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                        Ами просто си требе по-силен матор
                        Освен повече динамика и ресурсът му ще е друг.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                          ааа,няма такоз нещо...120 км определено не са 4000 оборота,или на мен ми е прецакан оборотомера
                          куче или вълк?
                          в клетка ,или свободен?
                          въпрос на личен избор.
                          Вихрен Илиев
                          0888249888
                          blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                          Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #28
                            От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                            Слаб ви е щото го сравнявате с по-силните. На мене ми е повече от добре. Като го сравня с Ферозата си е самолет, пък в Дайхатсу не видях никой да се оплаква от слаб двигател, щото там е само един . Предавките са къси със сток размера на гумите, но това се коригира. За каквато е да е къса база високата скорост си е самоубийство. Пък и не ви виждам къде сте се залетяли със 140 с тия самоходни кубчета
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • #29
                              От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                              То затова има много видове автомобили. За различни нужди и предназначения.
                              Никой обаче не може да оспори факта,че през далечната 1990 година това е била кола за много хора.
                              Да в 21 век нещата са различни,но тогава......е бил просто самолет!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Защо 2.5ТДИ на Паджеро е слаб мотор ?!

                                Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                                ааа,няма такоз нещо...120 км определено не са 4000 оборота,или на мен ми е прецакан оборотомера
                                Тц, не ти е прецакан. И аз съм с 3000 об/мин. при 110км/ч.
                                Мога спокойно да поддържам 140км/ч.
                                Но не искам. И затова не се оплаквам от ресурса на мотора.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X