Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На гости в друг град ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На гости в друг град ...

    Скоро като разглеждах снимки по чужди форуми ме осени една идея. Може да се съберем група примерно от София и да тръгнем за два-три дни на обиколка по асфалт от град на град. Просто ей така. Със 70-80 км/ч. Примерно до Пловдив или Велинград, или Стара Загора, или Своге, или Зверино, по пътя да се видим с местните групи, които да се присъединят и да ни покажат джипките си, площада където да спрем и най-добрата кръчма в района, в която да си побъбрим за хъбове , лебетки, окачвания, диференциали, раздатки и др. После те да дойдат насам към София. Или примерно варненската група да направи същото в някоя посока. Или старозагорската група. Или която и да е друга група.
    Може и за един ден, някъде на стотина километра от "местоживеене" на групата. Отиване, дъра-бъра, може и безалкохолна бира и връщане.
    За обща обиколка на абсолютно всички не мога и да си мечтая, защото е почти невъзможно да се организира предвид, това че всички работят и ще струва и доста пари подобно нещо. Но пък няма невъзможни неща.
    Последно редактирано от sony bono; 29-10-10, 21:20.

  • #2
    От: На гости в друг град ...

    Отлична идея,бате.Дано повече колеги се навият на подобно нещо.
    Лошото е че живота в момента е малко сложен.
    Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
    Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      От: На гости в друг град ...

      Аз също съм навит!!!!Въпреки че за сега нямам вече Фронтерка СЪМ ЗА такива събирания!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • #4
        От: На гости в друг град ...

        Хайде давайте........пак съм в отбора така чееееееее
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X