Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кия соренто с кофти парно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кия соренто с кофти парно

    Здравейте, имам следния проблем: лятото си взех кия соренто 2004 год. с климатроник(който работи перфектно), но сега след като застудя виждам, че парното не дава всичко от себе си, духа по скоро марно отколкото топло а е нагласено на 32 градуса. Проверих антифриза и е нормален, проверих маркучите които влизат в радиаторчето и двата са топли, но парното духа марно. Исками се да погледна и самото радиаторче дали е топло да не би да е запушено , но не мога да го намеря каде е, намерих едно зад джапката но се оказа че е за климатика. Имам два въпроса: някой знае ли къде се намира радиаторчето на парното и как се стига до него, защото разглобих почти цялото табло и не мога да го намеря и другият ми въпрос е дали е възможно да е запушено радиаторчето след като и двата маркуча са топли?
    Един приятел имаше подобен проблем с ауди а4 и се оказало някакъв датчик и като го сменил се оправило. Също да питам и на какъв майстор да утида да ми провери датчиците(моя приятел е ходил в сериз на фолцваген) но на мен в сервиза на кия в Хасково ми казаха че и хабер си нямат за какво става дума
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: кия соренто с кофти парно

    Огледай електрическата задвижка на кранчето/клапата за топло-студено. Обикновено се появява хлабина и не може да отвори напълно.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      От: кия соренто с кофти парно

      а тя как изглежда и къде горе долу се намира
      08888 седем шест 888

      Коментар


      • #4
        От: кия соренто с кофти парно

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Огледай електрическата задвижка на кранчето/клапата за топло-студено. Обикновено се появява хлабина и не може да отвори напълно.
        днес огледах кранчето за топло и студено и ми се струва че отваря добре, като намалям градусите и тя се завърта а като ги увеличавам се върти в обратна посока и след като се завъртя напълно се опитах да я бутна още малко с ръката но не помръдна.
        Може ли да е от нещо друго?
        Ако утида да ми я свържат на комп. може ли да покаже дали клапата си е наистина на ред?
        Може ли примерно радиаторчето да е запушено до някъде и антифриза да се върти само в начолото до тръбите и за това да духа марно, защото като пипам тръбите от към двигателя където влизат в купето и двете са топли?
        Не че ми е голям проблем че духа марно , но в началото на януари чакам бебе и тогава трябва да духа топло дори горещо ако може за да може да стопля колата, защото сега при външна температура 2-3 градуса не може да я стопли а като паднат още температурите може и студена да почне да духа затова моля Ви помагайте!
        08888 седем шест 888

        Коментар


        • #5
          От: кия соренто с кофти парно

          Благодаря на всички за отговори и съветите, за поредан път ми "помогнахте" много
          08888 седем шест 888

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X