Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Въпрос за гуми

    Не забравяйте, че LASSA се произвежда в Турция по лиценз. Марката е скандинавска, не се сещам от коя точно държава. И не мисля, че една добра фирма ще позволи да се петни името и с калпава продукция. Нищо, че е под лиценз-сигурен съм, че има стриктен контрол по качеството в завода. Иначе просто няма как да стане.
    А знаете ли, че в Турция се произвеждат много добри медицински инструменти?
    И изтребители F-16. Има доста попара да сърбаме докато ги стигнем. Ама знаем да плюваме, характерна черта ни е...
    Имахме завод за гуми, защо не работи? Толкова фирми искаха да го купят...

    Карал съм ласи на астрата(още са на задните колела) и нямам забележки. Като за парите си-много добро представяне, нямам какво да кажа като минус.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #62
      От: Въпрос за гуми

      Подкрепям!
      Карам със зимни Ласса на Ситроена и съм много доволен.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #63
        От: Въпрос за гуми

        Ласа се произвежда под шапката на Бриджстоун,и не е никак лоша! Ама незнам що се връзвате на приказки на човек,който кара с регета,и твърди че се държат перфектно на сняг,лед,вода,асфалт,кал,пясък,а всички останали за нищо не стават! Този просто е открил перфектната гума,и каквото и да му кажете,НЕ сте прави!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #64
          От: Въпрос за гуми

          Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
          LASSA (Bridgestone) то като корморан и дебица понякога пишете смешки я попитай някои по осведомен за пробег на ласа и издръжливоста на страниците и после пак си помисли в кои клас гуми да я вкараш
          Явно доста некомпетентни хора си пишат тук.То това е повече от ясно де.Аз съм си помислил доста,преди да си напиша мнението?Не искам мнение от хора които са карали някви гуми,и това било нискобюджетните Ласса,Корморан и т.н.Щото разбираш ли,били под шапката на Мишлен,Гудиър,Бриджстоун и т.н.Ами купете си веднъж поне едни що-годе маркови гуми и пак си помислете какво пишете тук.Карал някой си някога маркови гуми Н-та употреба на незнам си колко километра и не били хубави.Ами не са!Били са хубави ама като нови.
          Сравнение могат да правят само хора които са купували и карали много и различни НОВИ гуми.Другите могат да дават само мнения.Лошо няма...
          А моето мнение беше,че не си струва да купуваме хмм то и бюджетни дори не могат да се нарекат марки.Не ,че и аз не съм карал такива,затова мога да правя и сравнение.
          Важното е да си помагаме,а не да пълним форума с плява,говорейки неучтиво с непознати.Заради такива човеци,вече не пишат някой доста направили за този форум хора.Не е нужно да ги изброявам,те се знаят от по-старите участници тук.
          Извинявам се за спама,ама вече на доста места срещам заяждания несвързани с тематиката на форума.
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • #65
            От: Въпрос за гуми

            Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
            Явно доста некомпетентни хора си пишат тук.То това е повече от ясно де.Аз съм си помислил доста,преди да си напиша мнението?Не искам мнение от хора които са карали някви гуми,и това било нискобюджетните Ласса,Корморан и т.н.Щото разбираш ли,били под шапката на Мишлен,Гудиър,Бриджстоун и т.н.Ами купете си веднъж поне едни що-годе маркови гуми и пак си помислете какво пишете тук.Карал някой си някога маркови гуми Н-та употреба на незнам си колко километра и не били хубави.Ами не са!Били са хубави ама като нови.
            Сравнение могат да правят само хора които са купували и карали много и различни НОВИ гуми.Другите могат да дават само мнения.Лошо няма...
            А моето мнение беше,че не си струва да купуваме хмм то и бюджетни дори не могат да се нарекат марки.Не ,че и аз не съм карал такива,затова мога да правя и сравнение.
            Важното е да си помагаме,а не да пълним форума с плява,говорейки неучтиво с непознати.Заради такива човеци,вече не пишат някой доста направили за този форум хора.Не е нужно да ги изброявам,те се знаят от по-старите участници тук.
            Извинявам се за спама,ама вече на доста места срещам заяждания несвързани с тематиката на форума.
            Гледам,обул си Граберки,върха на сладоледа(и аз имам такива).Обаче изказваш крайни мнения,в които няма грам истина.Ти лично колко чифта корморани и ласи скъса?!Аз съм карал зимни Корморан(Snow Pro) и лоша дума за тях няма да кажа!Да,карал съм и Корморан Impulser(лятна)-пълна отврат!И двата модела-made in UK!Ама това е защото не съм карал маркови гуми...Като Мишлен Синхро щар по щар...И кво като са МАРКОВИ?Гола вода и кал по гърба!Зимни ще търкалям 4 сезон Bridgestone DMZ-3.Не че са маркови,ама важат!Да оплюя ли други гуми от същата марка?Мога,вервай ми!
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #66
              От: Въпрос за гуми

              Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
              Явно доста некомпетентни хора си пишат тук.То това е повече от ясно де.Аз съм си помислил доста,преди да си напиша мнението?Не искам мнение от хора които са карали някви гуми,и това било нискобюджетните Ласса,Корморан и т.н.Щото разбираш ли,били под шапката на Мишлен,Гудиър,Бриджстоун и т.н.Ами купете си веднъж поне едни що-годе маркови гуми и пак си помислете какво пишете тук.Карал някой си някога маркови гуми Н-та употреба на незнам си колко километра и не били хубави.Ами не са!Били са хубави ама като нови.
              Сравнение могат да правят само хора които са купували и карали много и различни НОВИ гуми.Другите могат да дават само мнения.Лошо няма...
              А моето мнение беше,че не си струва да купуваме хмм то и бюджетни дори не могат да се нарекат марки.Не ,че и аз не съм карал такива,затова мога да правя и сравнение.
              Важното е да си помагаме,а не да пълним форума с плява,говорейки неучтиво с непознати.Заради такива човеци,вече не пишат някой доста направили за този форум хора.Не е нужно да ги изброявам,те се знаят от по-старите участници тук.
              Извинявам се за спама,ама вече на доста места срещам заяждания несвързани с тематиката на форума.
              То лошо няма само където от 16 години се занимавам с гуми но щом казваш че не съм карал ,а и не разбрах коя марка имитират ласата просто споделям че за качество цена е едно добро решение.
              Защо в всеки несъгласен с вас си мислите за заяждане и т.н
              Не съм нито вносител нито дистрибутор на марката предлагаме над 20 марки гуми и колко хора мислиш че карат с Мишлен,Гудиър,Бриджстоун само ще споделя че отстъпката на "марковите" ни е 28% представи си дори и жигули и лади с Мишлен,Гудиър,Бриджстоун ееехх мечти....

              Коментар


              • #67
                От: Въпрос за гуми

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Гледам,обул си Граберки,върха на сладоледа(и аз имам такива).Обаче изказваш крайни мнения,в които няма грам истина.Ти лично колко чифта корморани и ласи скъса?!Аз съм карал зимни Корморан(Snow Pro) и лоша дума за тях няма да кажа!Да,карал съм и Корморан Impulser(лятна)-пълна отврат!И двата модела-made in UK!Ама това е защото не съм карал маркови гуми...Като Мишлен Синхро щар по щар...И кво като са МАРКОВИ?Гола вода и кал по гърба!Зимни ще търкалям 4 сезон Bridgestone DMZ-3.Не че са маркови,ама важат!Да оплюя ли други гуми от същата марка?Мога,вервай ми!
                Марто,карал съм и Корморан и Ласа,нови зимни,на лека кола.Ласа-та са лоши,ама по-лошо от Корморана(Snow Pro) не съм.Мишлена е хубав.Най-хубавото зимно което съм карал е Континентал(830).От Граберките за сега съм доволен,като за АТ-та.
                Марто,кое е крайното мнение в което няма грам истина?Че разликата в цената не си заслужава разликата в качеството ли?Или казваш,че не е истина ,че Континентала е много по-добър от Корморана примерно?Ами те освен,че са кръгли и черни друго общо нямат Аз лично само едната нова зимна Корморан скъсах.Вервай ми-зарадвах се!С това скъсах и с тези марки.Не ме разбирай погрешно,ама поне що годе да значи марката нещо в гумаджииската промишленост.Има много добри гуми,които не са толкова скъпи-Фулда,Тойо,Клебер,не е нужно да изброявам.Даже и Барум си е име с около 100годишна история.
                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                Коментар


                • #68
                  От: Въпрос за гуми

                  Ок,на вкус и на цвет...Кое не ти хареса в сноу про-то на Корморан?Летния Импулсер е отврат,повтарям се!Мишлена е хубав,да,ама кой МОДЕЛ?Всяка марка има сполучливи и кофти модели.Това,че е примерно Мишлен,Бриджстоун,Конти,не я прави автоматично по-добра гумата.Нека си говорим за конкретни модели.
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #69
                    От: Въпрос за гуми

                    Айде стига препирня де , има гуми и гуми .Марката е безначение стига гумата да е добра !!
                    Лудак

                    Коментар


                    • #70
                      От: Въпрос за гуми

                      то като гледам тези дето пишете тука си ползвате джиповете само да се качите на някой тротоар то дали било пред дома Ви или пред работата та и по джанти само да тръгнете няма къде да закъсате. Вместо да обсъждате кой какви впечатления има от различните гуми с различен протектор в тежки услувия и доста кал и сняг. Вие обсъждате кой какви зимни и летни гуми кара на леката си кола.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Въпрос за гуми

                        Според ръководството за Витара оригиналните гуми са 195R15, което означава 195/80/15. Просто буквата R означава 80.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Въпрос за гуми

                          Здравейте,едно време като карахме само видинки на москвичо сигурно през зимата не карахме а?Карахме и още как даже и катастрофите бяхя "лукс".Днес като имаме сумати маркови гуми защо пътищата станаха като гробища-пълни с паметници и то най вече на "майстори с маркови коли и гуми".Не че омаловажавам ролята на гумата ама най важно е културата на управление на МПС и доброто убочение което за съжаление вече липсва.В далечната 86г карах курс за категария"В" 6 месеца.
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • #73
                            От: Въпрос за гуми

                            Първоначално публикуван от baraka_4x4 Преглед на мнение
                            то като гледам тези дето пишете тука си ползвате джиповете само да се качите на някой тротоар то дали било пред дома Ви или пред работата та и по джанти само да тръгнете няма къде да закъсате. Вместо да обсъждате кой какви впечатления има от различните гуми с различен протектор в тежки услувия и доста кал и сняг. Вие обсъждате кой какви зимни и летни гуми кара на леката си кола.
                            Това като го пишеш колко си сигурен? Не прави генерални изводи от няколко думи...
                            за Витара оригиналните гуми са 195R15, което означава 195/80/15. Просто буквата R означава 80.[/QUOTE]
                            Точната цифра е 82%
                            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                            Здравейте,едно време като карахме само видинки на москвичо сигурно през зимата не карахме а?Карахме и още как даже и катастрофите бяхя "лукс".Днес като имаме сумати маркови гуми защо пътищата станаха като гробища-пълни с паметници и то най вече на "майстори с маркови коли и гуми".Не че омаловажавам ролята на гумата ама най важно е културата на управление на МПС и доброто убочение което за съжаление вече липсва.В далечната 86г карах курс за категария"В" 6 месеца.
                            Големия брой катастрофи се дължи на по-големия брой коли които се движат сега по пътищата. Разбира се пръст в тази гадна статистика има и обучението, има и по-гоямата мощност на двигателите, слабия контрол на скоростта, и т.н. Отчасти и по-добрите гуми. Защото дават по-голяма стабилност в сравнение с видинкитре например, и започваме да се увличаме по скоростта.
                            Имаше някакъв американски психолог който се беше изказал, че ако в колите вместо предпазни колани, стърчи по един остър шиш ит кормилото-катастрофите щяха да са доста по-малко...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X