Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    Сняг вали вече а тема за зимна среща няма
    Последно редактирано от Ясен; 29-10-10, 16:55.
    Лудак

  • #2
    От: Зимна среща SUZUKI

    Ами те наще джипки и в снега ли вървят? Аз съм ги подценявал
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: Зимна среща SUZUKI

      Васе, недей с лошото де. Първия ми подвиг с Витарата беше на сняг. Само де ми се ще да е лято още 5-6 месеца, пък после ще видим
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Зимна среща SUZUKI

        То снега няма да се задържи дълго !
        Или май изобщо няма да се задържи !
        Идеята за зимна среща е добра !

        Ама те наистина вървели в сняг тез Витари ,да им се чудиш!

        Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
        костeнурков спринт.... и в гората !!!!

        Коментар


        • #5
          От: Зимна среща SUZUKI

          Миналата зима беше в Стара Загора, и на мен ми хареса.
          Ще стане ли тази сбирка традиционна, или ще разчитаме на инициативни самодейци?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Зимна среща SUZUKI

            Аз викам да се определи една дата и да стане традиционна !!!
            За място на мен ми е все едно , важното е да се събереме , че толкова хора имам да черпя ......
            Лудак

            Коментар


            • #7
              От: Зимна среща SUZUKI

              Заралии са хората!Тази година ако я направят ще е третата.Макар че те вече минаха на Тойоти ама сбирките им са незабравими!Даже на лятната се заканиха че ще направят много яко трасе за разходката и аз затова си купих рошави гуми.Бела и компания имате думата.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #8
                От: Зимна среща SUZUKI

                Зимната среща си е запазена марка на клуб Стара Загора
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #9
                  От: Зимна среща SUZUKI

                  Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                  Ами те наще джипки и в снега ли вървят? Аз съм ги подценявал
                  може и още как
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • #10
                    От: Зимна среща SUZUKI

                    Дайте някъде в Странджата и там пада як сняг и има хубави места.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Зимна среща SUZUKI

                      Ще спретнем нещо с бандата както винаги,и както винаги ще е запомняща се сбирка,проблема е че Зимната сбирка е най трудна за организиране,трябва да се съобрази с много фактори и най вече с метероологичните,затова по принцип обявяваме датата,но трасето го избираме и прокарваме в последния момент,понеже ако е трасирано по рано може да се окаже непроходимо,а знаем че се заформя солидна колона и задръстването ще е сигурно,а това не трябва да се случва,ще се консултираме с дружината и ще обявим дата за срещата,вие само се подгответе за купона,от предните срещи горе долу знаем предпочитанията за легловата база,затова тази година ще се опитаме да запазим хотел на Старозагорските Минирални Бани,а ако някой има други предложения тук е мястото да ги направи,все пак изкажете вашите желания,за да знаем и ние как да процедираме.Поздрави на всички фенове на 4x4 манията.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Зимна среща SUZUKI

                        Разбира се че Зимната среща ще е в Стара Загора не си даваме домакинството,вече подготвяме маршрутите и самата организация на срещата .Очакваме всички приятели на офроуда -заповядайте на купона .
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #13
                          От: Зимна среща SUZUKI

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Разбира се че Зимната среща ще е в Стара Загора не си даваме домакинството,вече подготвяме маршрутите и самата организация на срещата .Очакваме всички приятели на офроуда -заповядайте на купона .
                          Имам въпрос.
                          Защо разбира се в Ст Загора.
                          Нека малко разнообразие ние сощо сме гостоприемни.
                          Елате и се убедете.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Зимна среща SUZUKI

                            Купон ще има,всяка година става все по добре,ако тази година се потвърди да е отново Старозагоска Зимната среща,ще е за 4 година след втората седмица на януари когато приключва лова на едър дивеч,наясно сте че е време да се съобразяваме с ловците и никой не желае нелепи инциденти.Не случайно Зимната среща я правим в Стара Загора,за това допринася и добрата локация на града,разположен почти в центъра на България е удобно за всички при Зимни условия,Средна Гора и Стара Планина предлагат предостатъчно дестинации за екстремни и софт разходки,макар че при Зимни условия софт почти не съществува.
                            Това което се опитахме да променим през годините е да не се делим на марки и модели джипове,макар че началото на срещите бе дадено от Сузукаджиите,и доказаха че най масовите събори от определена марка са именно техните,но така се дискриминират останалите достойни марки и се получава разидинение в нашите среди,а ние сме твърдо против това,оффроуда е за всички,нека не бъдем егоисти и тази година срещата да бъде обявена като Национална за всички марки и модели.Здраве и успех за всички.
                            Последно редактирано от belata; 28-10-10, 21:35.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Зимна среща SUZUKI

                              Нека зимната сбирка си остане в Старозагорско , момчетата си я оргазинират от години а пък Стара Загора е горе долу центъра на България и за всички е добре
                              Лудак

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X