Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Зимна среща SUZUKI

    Момчета,точно така е,значи по принцип гледаме да не избягаме тотално от цивилизацията,защото машините не са несломяеми,и всичко се случва,миналата година на колегата Витарката го предаде в началото,но свевременно дойде в града първия ден и го оправихме за разходката,на голямото Чероки пък стартера му се прецака,та ходеха нашите го града да го оправят и всичко пак беше ОК,трябва да се внимава с тези дребни неща.Споменахме и времето,което по нашия край е непредсказуемо Януари,а една колона от 50 джипа се разпростира на голяма дължина и объркване може да се случи постоянно,ами ако закъсат 10 по средата или началото и става чудо,тази година се погрижихме да имаме връзка с останалия колектив,подобрихме си радиокомуникацията,и се надявам да се избегнат разминавания,така че всичко ще е на ниво.
    По традиция за втория ден винаги си облагородяваме някакво място за релакс и сплотяване на колектива,миналата година го направихме на Чешмата до Реката близодо комплекса на който бяхме,там изградихме пейки и маси за мероприятието и за последваците събирания на туристи и компаниии,за тази година сме решили да рециклираме една изоставена-забравена в годините Чешма в подножието на Средногорието,на която ще изградим и беседка с барбекю до срещата,някакси ни доставя удоволствие да ги вършим тея дейности при -15,-20 градуса,миналата година правихме пейките на смени че се изпонатръшкахме от студ,остава обаче удовлетворението че си направил още едно добро.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #32
      От: Зимна среща SUZUKI

      Сузуки срещите винаги са били много готини и многобройни. Миналата година зимната среща се получи много добре и от организация и от участници. С нетърпение очакваме изданието 2011.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #33
        От: Зимна среща SUZUKI

        Първоначално публикуван от benigi Преглед на мнение
        Неможе ли да е ТОYOTA и приятели
        Няма значение как се казва, но по традиция си върви сузуки и приятели.Всички знаем че,който с каквото има с това идва.Аз съм тамкакто и да се казва.
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #34
          От: Зимна среща SUZUKI

          Гледайте сега срещата си е Сузуки и приятели така сме я кръстили още от началото а това че Заралий се предадоха на други марки си е техен проблем.Като искате направете си среща Тойота и приятели само че няма да е толкова многобройна и организирана като нашата.
          ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

          Коментар


          • #35
            От: Зимна среща SUZUKI

            Причината не е в нас, колега! Проблвма в еволюцията... Но това не бива да бъде причина да си сформираме отделни събори и сбирки, защото страста ни води в една и съща посока... Дай Боже повече такива поводи и причини да се събираме!
            Поздрави!

            Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
            Гледайте сега срещата си е Сузуки и приятели така сме я кръстили още от началото а това че Заралий се предадоха на други марки си е техен проблем.Като искате направете си среща Тойота и приятели само че няма да е толкова многобройна и организирана като нашата.

            Коментар


            • #36
              От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              Добре ще е една зимна среща .

              Коментар


              • #37
                От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Ще направим два маршрута,единия ще е малко по екстремен,но първо да видим дали ще има мераклии за него,малко скали и доста драки,Антироуда-Антон Сливенски воевода го кара с нас,значи и Витара ще мине,зависи обаче колко сняг ще има по билото на Морулей.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #38
                  От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  не се напъвайте да е хард важното е да е фън
                  Лудак

                  Коментар


                  • #39
                    От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Ще направим два маршрута,единия ще е малко по екстремен,но първо да видим дали ще има мераклии за него,малко скали и доста драки,Антироуда-Антон Сливенски воевода го кара с нас,значи и Витара ще мине,зависи обаче колко сняг ще има по билото на Морулей.
                    Бела,нали ти казах,че ние такива маршрути ги минаваме за загрявка
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #40
                      От: Зимна среща SUZUKI

                      Първоначално публикуван от gopi1 Преглед на мнение
                      Причината не е в нас, колега! Проблвма в еволюцията... Но това не бива да бъде причина да си сформираме отделни събори и сбирки, защото страста ни води в една и съща посока... Дай Боже повече такива поводи и причини да се събираме!
                      Поздрави!
                      Много на място казано, нека не задълбаваме в подробности като марки и модели, идеята на тези сбирки беше да се видим, да се запознаем и да се позабавляваме заедно.Старозагорския клуб е един от най-сериозните в страната и с годините е доказал че знаят и 2 и 200.Нека да не им се месим, а да ги оставим да се подготвят за зимната сбирка, както те си преценят.Датата по традиция е към края на Януари, което съвпада с техния рожден ден на клуба.Още от сега им благодаря за домакинството и както винаги, могат да разчитат за музиката от мен, което ще е подарък за хубавото мероприятие.Витарата я замених за нещо по-голямо, но по душа си оставам Сузуки-фен
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #41
                        От: Зимна среща SUZUKI

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        Много на място казано, нека не задълбаваме в подробности като марки и модели, идеята на тези сбирки беше да се видим, да се запознаем и да се позабавляваме заедно.Старозагорския клуб е един от най-сериозните в страната и с годините е доказал че знаят и 2 и 200.Нека да не им се месим, а да ги оставим да се подготвят за зимната сбирка, както те си преценят.Датата по традиция е към края на Януари, което съвпада с техния рожден ден на клуба.Още от сега им благодаря за домакинството и както винаги, могат да разчитат за музиката от мен, което ще е подарък за хубавото мероприятие.Витарата я замених за нещо по-голямо, но по душа си оставам Сузуки-фен
                        Събра ги тия Вагени ма вземи си едно Сузуки бре
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #42
                          От: Зимна среща SUZUKI

                          Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                          Събра ги тия Вагени ма вземи си едно Сузуки бре
                          Преговарям за едно поразглобено варненско Самурайче-кабрио ама пича нещо нямал нужда от пари сега
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #43
                            От: Зимна среща SUZUKI

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Преговарям за едно поразглобено варненско Самурайче-кабрио ама пича нещо нямал нужда от пари сега
                            Ами вземи го на най-ниската възможна цена... от пари винаги има нужда, поне за времето, в което живеем. Аз още не знам как ще съм с изпитите в университета, но ако датите на въпросните и датите за събора ме устройват може и да дойда, понеже лятото много ми хареса приятната компания, която се събра
                            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                            Коментар


                            • #44
                              От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Дано всички сме живи и здрави! С нетърпение чакам поредния събор!
                              Бъдете щастливи!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Зимна среща SUZUKI

                                Еиии,тая снимка ми напомня колко много бира изпихме на брега на залива Вромос,направо бях полу мъртав сутринта....
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X