Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зимна среща SUZUKI

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    Имам въпрос.
    Защо разбира се в Ст Загора.
    Нека малко разнообразие ние сощо сме гостоприемни.
    Елате и се убедете.
    Знаем че сте гостоприемни,но вече стана традиция зимната среща да е при нас ,а щом искате разнообразие-организирайте нещо към края на годината .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #17
      От: Зимна среща SUZUKI

      От гостуването си на миналата среща в Стара Загора останах силно очарован. Домакините се бяха погрижили почти за всяка дреболия, и всичко си мина добре. Ако имаше неякакъв проблем-той дойде от нашата разюзданост, но нищо сериозно.
      Така, че щом Заралии са мерак за следващата сбирка да е пак при тях-не виждам защо да им отнемаме възможността, те вече са се доказали, че го могат. Ако съм в кондиция(витарата де)-задължително ще дойда.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        От: Зимна среща SUZUKI

        Тази година на лятната сбирка,бяхме с "Брачедката",но на зимната сме с "Виаграта" Стара Загора и на мен ми харесва
        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

        Коментар


        • #19
          От: Зимна среща SUZUKI

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          Дайте някъде в Странджата и там пада як сняг и има хубави места.
          Вальо,ами нали лятната среща беше във вашия край,ама ти се скри и не дойде да почерпиш по една приморска ракияОт тази радиация на другия ден главата ми беше като чужда.
          Аз също съм за Стара Загора,става купон,даже тази година ще гледам да помогна за осъществяването му!
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #20
            От: Зимна среща SUZUKI

            Ми като сбирката ще е в района на Стара Загора що не пробвате Зимата да я направите на х.Българка.Те заралий я знаят-от Мъглиж през Селце,Дюлята и горе на Българка.Шоуто Зимата е пълно там,а има и места за каране в района.Ето и някоя снимка.......П.П.Ние Ниваджиите сега на 6 и 7 ноември ще сме на х.Чумерна.Вечерта ще има и банкетче-ако има желаещи приемаме и Сузукита естествено.То и без туй очаквам да сме най-много 5 Ниви.Извинете,че ви се меся в темата.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              От: Зимна среща SUZUKI

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD0007[1].jpg
Прегледи:1
Размер:164.2 КБ
ID:5221972Аз съм един новобранец от Стара Загора имаме кал и никой няма да меже да мине ,елате повече Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0597[2].jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5221971

              Коментар


              • #22
                От: Зимна среща SUZUKI

                Belata прав си , всички сме любители на оффроуда няма значение от марката на машината (е има и такива дето на Wrangler лепят лепенки Самурай но са малко ) така че аз поне невиждам проблем .
                Направете нещо интересно , ако има нужда от помощ телефона ми го има в подписа
                Лудак

                Коментар


                • #23
                  От: Зимна среща SUZUKI

                  моля модератор да прекръсти темата на : Зимна среща СУЗУКИ и ПРИЯТЕЛИ
                  Лудак

                  Коментар


                  • #24
                    От: Зимна среща SUZUKI

                    Неможе ли да е ТОYOTA и приятели
                    Последно редактирано от Ясен; 29-10-10, 10:09. Причина: Модераторите публикуват, когато могат.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Зимна среща SUZUKI

                      Темата да е: Змина среща - Стара Загора!
                      0878 706 714

                      WWW.OFFROADMASHINI.COM

                      Коментар


                      • #26
                        От: Зимна среща SUZUKI

                        Старозагорци са много добри в организацията, вижте темата от миналата година:
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=79495
                        [COLOR=blue][B][SIZE=3]le Roi-Soleil[/SIZE][/B][/COLOR]

                        Коментар


                        • #27
                          От: Зимна среща SUZUKI

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Знаем че сте гостоприемни,но вече стана традиция зимната среща да е при нас ,а щом искате разнообразие-организирайте нещо към края на годината .
                          В края на годината и при нас лова нее свършил а и аз съм доста запален ловец нека е януари.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Зимна среща SUZUKI

                            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                            Вальо,ами нали лятната среща беше във вашия край,ама ти се скри и не дойде да почерпиш по една приморска ракияОт тази радиация на другия ден главата ми беше като чужда.
                            Аз също съм за Стара Загора,става купон,даже тази година ще гледам да помогна за осъществяването му!
                            Тони не се скрих работа брат няма как.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Зимна среща SUZUKI

                              Ако четири поредни години ни е било готино на всички в район СтЗ по това време на годината, то не виждам причина да се мести мястото... Тук вече има изградена традиция, нека не я нарушаваме! А и от чисто практично гледна точка има много положителни причини... Аз съм за Ст.Загора!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Зимна среща SUZUKI

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Ми като сбирката ще е в района на Стара Загора що не пробвате Зимата да я направите на х.Българка...
                                Мястото е чудно, нооооооо .... е малко нещо защитена територия. Това, според мен, е главния недостатък.
                                Отделно, терена е такъв, че ако снега е малко повече, добирането до там си става интересно приключение, а ако няма хич сняг - лекува камъни в бъбреците от раз.
                                Най-близката бензиностанция (за газ да не говорим) хич не е близко, а шанса някой да остане без гориво докато се добере до горе при по-кофти време е реален.
                                Има и още неудобства, но според мен и тези стигат.
                                Района на Старозагорски минерални бани не е избран случайно, въпреки, че има и много други интересни за офроуд места в региона.
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X