Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
    Еееех,те така импулсивно какви хубави разходки сме си правили...
    Помня,помня...!
    Боян 0898 / 63 66 73
    Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Нещо много на спомени го караме

      Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Има нещо такова. Ами да вземем да се поправим, а? Да се преброим старата група за една обиколка??
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • От: Разходки около София

          За съм за

          Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Мога да ви возя, за тези дето нямате МПС в момента

            П.П. След 21-ви съм наличен и много ми се кара.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
              Нещо много на спомени го караме

              Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk
              вярно ,е
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Говорим за уикенда, нали така? Че в работно време - трудно...
                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                  Говорим за уикенда, нали така? Че в работно време - трудно...
                  Къф уйкенд,кви пет лв.,в работно време е най-благо.Така като ти дотрябва някой да те вади-няма оправдание,че е на вилата или нам къде си.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Така, с риск отново да ме нахулите, че съм асфалтов офроудър , ви споделям, че миналата седмица-в четвъртък, на първия сняг така се наиграхме, че не беше истина. Както казва Търтьо, на 5 см. сняг бедствахме като кученца. Разбира се, аз и още една Фронтера с АТ гуми. Другата джипка - Чероки с 35-ци силвърстон си минаваше като на парад.
                    Естествено излязохме вечерта да караме по баирчетата зад Лидл, сняг 5-6 см. Спускаме наклона към реката и после няма качване. Снегът се заледяваше моментално. Нямаше никакво значение дали блъскаш баира със засилка от 20 метра или не. Просто стигаш до средата и от там следва динамично спускане назад и молба към Всевишния да успееш да спреш или да завиеш, а не влезнеш в реката с вратите напред. И това със спаднати гуми!
                    Изхода от ситуацията беше преминаване през дълбоката част на реката (мои сметки около 80-90 см) и излизане отново през 50 метров баир, но със значително по-малък наклон. Там нямахме проблеми.
                    В петък се събрахме доста голяма група и след Лидл се насочихме към една уж равна поляна между Филиповци и Банкя. Е да, ама не. Бях втори в редицата и както карах по едно време видях как първия джип взе да подскача и още малко ще направи челна стойка. Оказахме се в орана нива. Там шоуто беше голямо. Аз се изкантарих на една бабуна от браздата до такова положение, че май нямах сцепление нито с предни, нито със задни гуми. Просто си висях. Една фронтера дойде да ме спасява, но уви, и тя закъса - пропадна в браздата до толкова, че заден десен стоп беше на нивото на снегът. Зад мен друга фронтера имаше проблеми при обръщането, просто всичко беше в огромни буци. И така, в един момент бедствахме 3 опелчета. Добре, че големия и зъл Черок винаги е на линия да ни вади. Имаше и две паджерота с 33ки и 35ци силвъри, те не успяха да закъсат в ораното. Общо взето шоуто беше пълно.

                    Поздрави,
                    Ники
                    Николай Савов
                    Опел Фронтера А КБ, 2.0
                    +359885 07 00 92

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Илийката ако не налее мАсло - кой Неделя, 10 на санаториума да се преброим старухите
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Неделя, 15-ти януари ли имаш предвид?
                        Аз съм "ЗА"....по какъв маршрут, че до неделя ще има нови 30-тина см нов сняг?
                        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                        Стефан, 0888851800

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          И аз съм наличен за неделя.
                          Чефо, маршрута няма значение, в това време всякак ще ни е весело
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Така е...
                            И да не пропуснете да си носите витамин "ЦЕ" против грип....винЦЕ и месЦЕ...
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Аааа, такъв пропуск не може да се допусне
                              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                              0898777327

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                За тази, да 30 нови... ехааа - ако се качим до заслона с пейките от киносалона - ще ручаме, ако не - на беседката до асвалта
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X