Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Точно се събуждаме в Яребковица, имаше доволно кал - като за претоварената Витара.
    Започвам да снимам.
    А къща.. и ние бихме си купили -много е хубаво!
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
      Точно се събуждаме в Яребковица, имаше доволно кал - като за претоварената Витара.
      Започвам да снимам.
      А къща.. и ние бихме си купили -много е хубаво!
      Да си "купиш"?....

      Та, там без ток, вода и път трябва да ги подаряват къщите....па и некой лев да ти дадат за стимул....
      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
      Стефан, 0888851800

      Коментар


      • От: Разходки около София

        По стара традиция се прибрахме само на задно... счупих каре на Дебелец... едвам изкарах претоварената с камери, стативи , снимачна техника и 5има души витара.
        Последно редактирано от трол; 16-09-14, 11:23.
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
          По стара традиция се прибрахме само на задно... счупих каре на Дебелец... едвам изкарах претоварената с камери, стативи , снимачна техника и 5има души витара.
          Кво си правил пак бе младеж
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Re: Разходки около София

            тази уикенд ше има ли ниаква разходка? леки вариант не успиах да слойим кал на кола си само в софия.
            o89 sedem sedem 33 986

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Не знам, ама има Зверино. Иначе може и аз да се разходя до Яребковица.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-09-19 13.38.11.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5611833Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-09-19 13.51.35.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5611834Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-09-19 14.27.41.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5611835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-09-19 14.26.27.jpg
Прегледи:1
Размер:240.7 КБ
ID:5611836 Актуално инфо за Яребковица (през Ковачевци)
                Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Е какво му е на пътя-екстра си е,като се има предвид що дъжд се изля.Намират се и доста по-изровени.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Аз вчера си спретнах доста хубава разходка...покрай вело-състезанието през Мургаш. Та се качихме два джипа, аз и "Дефендъра" на Планинска Спасителна Служба (ПСС)...времето хубаво...напълнихме два чувала Сърнела и хоп ето ги и първите състезатели...
                    Покрай веселбата, някой от състезателите счупил ключица и ПСС тръгнаха надолу....а аз продължих по трасето на състезанието към селата Потоп, Чурек и Желява....Там предстоеше поредното спускане и стръмно изкачване...към финала в Бухово...
                    Та, там се натъкнах на едно страхотно място със сипеи...и докато колоездачите тихичко въртяха педали из рекичката и поляната, едни мотористи изтискваха и последната капчица POWER от моторите в опит да покорят поредния сипей....а поляната отрупана със гъби....но ми свършиха чувалите...
                    Последно редактирано от chefo39; 29-09-14, 15:47.
                    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                    Стефан, 0888851800

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Тая година нали си е дъждовна та е пълно с гъби . Миналата седмица с домочадието и навлеците (тъста и тъщата) по Пирин набрахме 5 торби за 2 часа. Е 2 плика с Коралки изхвърлихме ,защото се оказа ,че има и отровни двойници ,ама все пак успяхме и да мариноваме няколко буркана ! Честно казано аз от гъби не разбирам и разчитам основно на тъста. Явно той ги разбира щом пиша тези редове !

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка391.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5613697[QUOTJE=cheЕfo39;2597464]Аз вчера си спретнах дост
                        а хубава разходка...покрай вело-състезанието през Мургаш. Та се качихме два джипа, аз и "Дефендъра" на Планинска Спасителна Служба (ПСС)...времето хубаво...напълнихме два чувала Сърнела и хоп ето ги и първите състезатели...
                        Покрай веселбата, някой от състезателите счупил ключица и ПСС тръгнаха надолу....а аз продължих по трасето на състезанието към селата Потоп, Чурек и Желява....Там предстоеше поредното спускане и стръмно изкачване...към финала в Бухово...
                        Та, там се натъкнах на едно страхотно място със сипеи...и докато колоездачите тихичко въртяха педали из рекичката и поляната, едни мотористи изтискваха и последната капчица POWER от моторите в опит да покорят поредния сипей....а поляната отрупана със гъби....но ми свършиха чувалите...[/QUOTE]Тази печурка е от същата разходка. Карахме с колоездачите и после за един багажник гъби. Как не сме се засекли.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Какъв е този каскет?....
                          Прилича на содена питка...
                          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                          Стефан, 0888851800

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Има ли мераклии,утре да спретнем една разходчица до едно заслонче в Лозенската.Дават го слънчево,а и да пооткрием сезона с тежко барбекю и некакво каляне.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Ако се върнем до 5 и става за стокова джипка - защо не
                              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                              0885372997 - Дани

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                За неделя?
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X