Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
    Добре поваля, та няма да ти е скучно
    Обади се да се видим, ако минаваш покрай нас.
    ОК.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Меркалия съм за Калин, ама поне да не вали дъжд, че да походим
      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

      0885372997 - Дани

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ники само с теб ли ще покараме

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Утре ще разберем , вземи си станцията.
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Малко от днес :
            http://vbox7.com/play:fe519265e9
            http://vbox7.com/play:6557d0d6f7
            http://vbox7.com/play:0c1eba5dc9
            Прикачени файлове
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ето малко снимки от днешната ни лека разходка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-15 10.59.55.jpg
Прегледи:1
Размер:184.8 КБ
ID:5593525Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-15 10.59.20.jpg
Прегледи:1
Размер:206.2 КБ
ID:5593527Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-15 11.34.39.jpg
Прегледи:1
Размер:231.3 КБ
ID:5593528Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-15 12.04.52.jpg
Прегледи:1
Размер:248.6 КБ
ID:5593529Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-15 12.06.41.jpg
Прегледи:1
Размер:272.4 КБ
ID:5593530Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-15 12.37.52.jpg
Прегледи:1
Размер:271.3 КБ
ID:5593531

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Вчера навъртяхме 200 километра по Стара планина.Божурище,Гниляне,Батулия,Бакьово,вр.Мургаш,Бухово и пак Божурище,на най-важната част от разходката.





                И този камион щяхме да вземем с нас ,ма не можа да запали



































                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Аз ви засякох над бухово, бях с черната витара но гледам не е била много хард разходката.Тази или другата седмица мислим да ходиме по газопроводите от Ябланица към Мургаш ще пиша тук ако има желаещи да дойдат.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                    Още един опит за язовир Калин? Аз съм вече на линия, но до там си е по-скоро софт.
                    Аз съм много навит ,ама ще мога 5-6 юли най-рано !

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Здравейте
                      По пътя за яз. Калин ( мисля, че започват от 6- ти от обратните завой) има дълбоки преспи, от горе заледени, от доло разтопени от течаштата вода по пътя, можеби с добри лопати и упорството на групата ще се пробият (признавам, бях с асвалтова шарка на гумите и не успях да направя нищо)

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от 325racing Преглед на мнение
                        Аз ви засякох над бухово, бях с черната витара но гледам не е била много хард разходката.Тази или другата седмица мислим да ходиме по газопроводите от Ябланица към Мургаш ще пиша тук ако има желаещи да дойдат.
                        Разходката бе лека, но повода го изискваше. А той бе първото каране на събирана от Злати повече от месец Витара - подарък за неговата дъщеря. Имаше и панделка сутринта на предния капак. Девойчето е на 16 години и се справи перфектно включително и по газопровода от Ябланица към Мургаш. Качи го без никакво замисляне с междинно спиране за спадане на налягането в гумите. Явно не кара за пръв път, но таланта си личи от сега и в съчетание с огромния мерак обяснява показаното. На следващата разходка ще и търсим нещо малко по-сложно, защото газопровода грам не я впечатли
                        Последно редактирано от elbgt; 17-06-14, 17:17.
                        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                          Разходката бе лека, но повода го изискваше. А той бе първото каране на събирана от Злати повече от месец Витара - подарък за неговата дъщеря. Имаше и панделка сутринта на предния капак. Девойчето е на 16 години и се справи перфектно включително и по газопровода от Ябланица към Мургаш. Качи го без никакво замисляне с междинно спиране за спадане на налягането в гумите. Явно не кара за пръв път, но таланта си личи от сега и в съчетание с огромния мерак обяснява показаното. На следващата разходка ще и търсим нещо малко по-сложно, защото газопровода грам не я впечатли
                          Евала за девойчето, нека все така да трупа опит с джипката си сред природата, вместо да кисне като повечето девойки по кафенета и по моловете

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                            Разходката бе лека, но повода го изискваше. А той бе първото каране на събирана от Злати повече от месец Витара - подарък за неговата дъщеря. Имаше и панделка сутринта на предния капак. Девойчето е на 16 години и се справи перфектно включително и по газопровода от Ябланица към Мургаш. Качи го без никакво замисляне с междинно спиране за спадане на налягането в гумите. Явно не кара за пръв път, но таланта си личи от сега и в съчетание с огромния мерак обяснява показаното. На следващата разходка ще и търсим нещо малко по-сложно, защото газопровода грам не я впечатли

                            Давайте от другата страна на газопроводите по Яловица към с.Врачеш

                            Коментар


                            • От: Разходки около София



                              Ей това моНче с просташката физиономия е виновно за турбо софта в неделя.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение

                                Ей това моНче с просташката физиономия е виновно за турбо софта в неделя.
                                Е пъ тоя сички гу знаят, че си е софтаджия! Аз с такива не карам! Питай го, ако не вярваш! (фръц)
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X