Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
    Надявам се не мислиш да ги ползваш за теглене на джип-а. Ако пък си го помислил те съветвам да не го правиш. Има си колани за теглене, тези не са за тази цел. Не съм сигурен, че биха поели динамичното натоварване от дърпането.
    Подкрепям! Китайският ми колан за теглене е видимо доста по-"як" от немския ми за товар, който е до 12 т. Ако имаш и метални куки по края, риска е още по-голям.
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Тия коланчета не стават и за Самурай-ката...
      Като се видим ще ти покажа с какъв колан за товари съм се самоизвличал, метър и нещо, колкото да изляза от една яма...
      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
      Стефан, 0888851800

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Никакво теглене от друг, аз въже имам. Но при критична ситуация за укрепване или в краен случай за само-изтегляне.
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
          Никакво теглене от друг, аз въже имам. Но при критична ситуация за укрепване или в краен случай за само-изтегляне.
          Пишеш глупости,а с тия коланчета можеш ЕДИНСТВЕНО да си вържеш багажа да не танцува.Друго не пробвай,щото ще съжаляваш-колегите са го написали.А ако искаш истински колан за теглене-обади се да те водя да си купиш.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Пишеш глупости,а с тия коланчета можеш ЕДИНСТВЕНО да си вържеш багажа да не танцува.Друго не пробвай,щото ще съжаляваш-колегите са го написали.А ако искаш истински колан за теглене-обади се да те водя да си купиш.
            Е той само идейно показва колегата, за големите колани става дума, за укрепване на товари които са много здрави, недостатъка им е че не се разтягат ...
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Няма такива здрави колани - иначе тресчотката им трябва да е с диаметър 30-40 санта.
              Отделно - ако мислиш, че ще ти помогне за критична ситуация - не разчитай, че може с тресчотка да се теглиш... Ще се придвижиш 10 сантиметра и като го отпуснеш - ще се върнеш.
              Сложи ги в багажника, ма просто за резерва, не разчитай на тях.
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Какви работи пишете,с колан за укрепване на товари съм дърпал камйон с ремарке и 20 тона товар,опщо 35 тона и не се скъса.
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Илийка, обаждам се пиши на ЛС кога си свободен
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                    Какви работи пишете,с колан за укрепване на товари съм дърпал камйон с ремарке и 20 тона товар,опщо 35 тона и не се скъса.
                    Предварително се извинявам, че ще го напиша, не искам да те обидя, но трябва да го кажа.
                    Това, че някой е правил нещо и не се е случило нещастие, не е причина да го пишем във форума като проверено и безопасно.
                    С тези колани за укрепване на багаж могат да станат големи поразии.
                    Аз също се надявам да не станат.
                    Не са предвидени за теглене на джипки. Едно е статично натоварване, друго е динамично натоварване.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Обърнахте темата в друга посока. Никой нищо не казва за разходка в събота или неделя. Гледайте какво е хубаво времето. Да се разходим в Люлин планина, как ви звучи? Неделя(16.02) 10:30ч. на Лукойла преди Горна баня?
                      Life Begins Where The Road Ends.
                      Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                      0889 9две 99 55 Иво

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Предварително се извинявам, че ще го напиша, не искам да те обидя, но трябва да го кажа.
                        Това, че някой е правил нещо и не се е случило нещастие, не е причина да го пишем във форума като проверено и безопасно.
                        С тези колани за укрепване на багаж могат да станат големи поразии.
                        Аз също се надявам да не станат.
                        Не са предвидени за теглене на джипки. Едно е статично натоварване, друго е динамично натоварване.
                        Само не се сещам какво нещастие може да се случи,освен да се скъса колана,или да искубе нещо от джипа.
                        SUZUKI VITARA V6
                        HONDA CBR 919RR
                        MERCEDES ML
                        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Всеки има право да си троши главата както иска.
                          Някой просто се чувстваХМЕ задължени да предупредим.
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                            Само не се сещам какво нещастие може да се случи,освен да се скъса колана,или да искубе нещо от джипа.

                            https://www.youtube.com/watch?list=F...ailpage#t=1182

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                              Само не се сещам какво нещастие може да се случи,освен да се скъса колана,или да искубе нещо от джипа.
                              Лошо, че не се сещаш! Защото разни неща, изскубнати от джипа, имат лошия навик да трошат стъкла и оставят дълбоки следи в лети джанти и т.н. Какво ли ще е, ако попаднат в нечия глава?!?

                              Един път вадих от калта един, който имаше неподходящо коланче (май баш от тези евтинките за фиксиране на товар беше) и после остатъка от деня карах със строшено задно стъкло. Повече такава грешка няма да допусна ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Всичко е въпрос на денивилация и исползването на качествени или не чак толкава некачствени въжета . Важно е през средата да се наметне нещо което да обира камшичния удар .
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X