Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Може би е добре да извадим поуките...
    Никой не сме оставили в гората, но и на никой не сме платили ремонтите, нито гуми сме купили на някой.
    Тъй че - внимавайте с обещанията!
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар










    • Много хубава разходка се получи,само това че си тръгнахме и не останахме докрай,но нищо следващия пат повече
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-02-14, 20:20.
      тел: 0894 721 788
      mitsubishi pajero

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Може би е добре да извадим поуките...
        Никой не сме оставили в гората, но и на никой не сме платили ремонтите, нито гуми сме купили на някой.
        Тъй че - внимавайте с обещанията!
        Поуките са следните движих се с 2 часа , около 8 километра самостоятелно преднина от двете групи от вас тръгнали от кокаляне и тези тръгнали от гара Елин Пелин вашата група я предодопредих по телефона че трасето към чусурово е тежсо . А погоре пишеш каде е калта ? мога да ти доссавя един пикап бесплатно без това отказват да ме мият тукашнине автомивки та чуствай се персонално поканен следващия път поне да видиш кал и след това посети автомивка повярвай ми втори път няма да имаш шанс пак да миеш на същото място .
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Имаше доста кал, особено след като хапнахме барбекюто и продължихме към резервата над изкъра
          тел: 0894 721 788
          mitsubishi pajero

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            Поуките са следните движих се с 2 часа , около 8 километра самостоятелно преднина от двете групи от вас тръгнали от кокаляне и тези тръгнали от гара Елин Пелин вашата група я предодопредих по телефона че трасето към чусурово е тежсо . А погоре пишеш каде е калта ? мога да ти доссавя един пикап бесплатно без това отказват да ме мият тукашнине автомивки та чуствай се персонално поканен следващия път поне да видиш кал и след това посети автомивка повярвай ми втори път няма да имаш шанс пак да миеш на същото място .
            Пламка, къде сте карали? Щото аз минах от Чукурово до Борика и бая кал си имаше, но се минава.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Разходки около София

              С сопственика на този тел . Ном.0896066099 към 18.50 и ми каза че сте вече към искар а аз продължих до към полунощ с еваколция на закъсала джипка и обърнал се голф
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Пламка, къде сте карали? Щото аз минах от Чукурово до Борика и бая кал си имаше, но се минава.
                Ама теб ще те наказвам що не одари жицата да се чуем .И начи екстремите от нови хан ,злия алчак , връ. Попов дел после табаните на мината и обратво с насаждане на закъсала джибка и обърнат голф. Тоя последния беше толко пиян че ченакрая зорлем го търпех пред нас го откачих даже още е тук на сутринта ако още ми пречи му одарям куката и го връщам пак там
                Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 10-02-14, 20:57.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Така де-имаше си калчица Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3239.jpg
Прегледи:1
Размер:186.6 КБ
ID:5563046Като се чухме със Пламен тъкмо бяхме излезли на асфалта преди Шипоченския залив. Част от групата продължи по черно ,а аз си тръгнах към Софето

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    [QUOTE=ianely;2424139]Така де-имаше си калчица Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3239.jpg
Прегледи:1
Размер:186.6 КБ
ID:5563046Като се чухме със Пламен тъкмо бяхме излезли на асфалта преди Шипоченския залив. Част от групата продължи по черно ,а аз си тръгнах към Софето[/QUOE]

                    А начи с теб съм говорил хубава презентация на фронтерата ама това на снимката ако е кал значи да ти кажа за нисана е основната боя
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Аз само не разбрах като излизахме от резервата след срещата с горския какъв беше този човек, който се криеше под пътя? Калояне ти говори с него :-)

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Малко снимки и от нас, които решихме да се повозим повечко
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8882.jpg
Прегледи:1
Размер:173.2 КБ
ID:5563088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8887.jpg
Прегледи:1
Размер:221.7 КБ
ID:5563089Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8899.jpg
Прегледи:1
Размер:208.0 КБ
ID:5563090Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8901.jpg
Прегледи:1
Размер:168.6 КБ
ID:5563091Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8905.jpg
Прегледи:1
Размер:172.2 КБ
ID:5563092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8910.jpg
Прегледи:1
Размер:161.7 КБ
ID:5563093Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN8928.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5563094
                        NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                        SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                        GSM: О887б97З79

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Малко със закъснение и ние да благодарим з хубавата разходка. Ние се отказахме последни по тъмно и останаха 5 джипки в тъмната гора, но добре че се отказахме не след дълго свърши горивото, заваля и много ми се спеше. А и смият ден от сутринта тръгна странно след като объркахме Кокалянско с Горублянско ханче и закъсняхме за срещата но благодарения на Стефан догонихме групата. До следващия път и смело качвайте снимки. Късмет на всички.
                          Данчо 0897 81 81 02

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            И кво са, Зайко - гледайки Опела - имаше ли кал или нямаше?

                            Оги - вече няма да се оправдаваш, че не моеш, като ти кажат да прекопаш лозето
                            Пътчето е добро . Благодаря на за хубавото продължение на разходката и за многото лопати, дето фърлихте
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              И кво са, Зайко - гледайки Опела - имаше ли кал или нямаше?

                              Оги - вече няма да се оправдаваш, че не моеш, като ти кажат да прекопаш лозето
                              Пътчето е добро . Благодаря на за хубавото продължение на разходката и за многото лопати, дето фърлихте
                              Има има не е като да нема. Явно при мен е проблема джданните и гумите много съм го разкрачил и всичката кал е на джипката. Като гледам Огито с тая лопата хванал е двойна надница .
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                                ..... Огито с тая лопата ....
                                Високио рус маж е виновен,що ги носи тея лопатета-после компромати разни.
                                Последно редактирано от gimax; 11-02-14, 09:18.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X