Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Ето и трака:

    [ATTACH]391121[/ATTACH]
    Е тва е! Мерси Илийка Отивам да лъскам валандара в очакване на уикенда

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
      ... да я видим тоя Стара планина,щото нещо много модерна е станала" ...
      Май има нещо такова напоследък.

      Пък то и в Плана не беше лошо.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000240.JPG
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5325307


      И бая народ имаше - 3 джипа с ловци, десетина пеши туристи + няколко велосипедисти.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Сипвай, сипвай...
        Гена, сипано е вече. Идвай, че ще се изстине бирата и ще се стоплят мръвките, или пък обратното беше


        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        Някак подло е така пост-фактум да се съобщава: "Пък ние ходихме еди къде си | Снимки"
        Не знам дали го казах: подло е
        Не че щях да дойда, но по принцип
        Колега,
        като ще си говорим за принципите, кое ти дава право да категоризираш какви са постъпките ми?

        Но като ще даваш определения нека те питам и още нещо - как ще наречеш следната ситуация? Обявявам разходката, събираме се няколко джипа с подходяща подготовка, но идват и няколко неподготвени и/или непрежалени джипа с още по-неподготвени и неопитни водачи, за които понятието каране офроуд има различно значение от моите виждания по въпроса. Които през голяма част от разходката трябва да бъдат теглени, бутани, убеждавани че могат да минат през определено място, съответно и да се внимавам да не направят някоя глупост и да не се катурнат някъде и т.н и т.н.. Всичко това за някои е фън, но за мен в много случаи е съсипване на цялата разходка и деня. Особено ако маршрута е по-дълъг.
        Затова и някои уговорки за разходки се правят извън форумните теми.
        Мислех, че всеки се сеща за тези неща, ама явно не е така. До този извод и сам ще стигнеш като понатрупаш опит.

        Трябва да се ориентираш коя група на какъв тип разходки ходи и с какво темпо кара, и тогава да се запиташ дали е подходящо да ходиш с тях.

        Ако стоях и чаках някой да организира разходка (както правят доста хора тук), за да отида да карам и да си доставям удоволствие от любимото си хоби, то сигурно джипа ми още щеше да изглежда лъскав и още щях да се чудя за какво служи втората ръчка дето е като скоростен лост, ама е по-малка.
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
          Гена, сипано е вече. Идвай, че ще се изстине бирата и ще се стоплят мръвките, или пък обратното беше




          Колега,
          като ще си говорим за принципите, кое ти дава право да категоризираш какви са постъпките ми?

          Но като ще даваш определения нека те питам и още нещо - как ще наречеш следната ситуация? Обявявам разходката, събираме се няколко джипа с подходяща подготовка, но идват и няколко неподготвени и/или непрежалени джипа с още по-неподготвени и неопитни водачи, за които понятието каране офроуд има различно значение от моите виждания по въпроса. Които през голяма част от разходката трябва да бъдат теглени, бутани, убеждавани че могат да минат през определено място, съответно и да се внимавам да не направят някоя глупост и да не се катурнат някъде и т.н и т.н.. Всичко това за някои е фън, но за мен в много случаи е съсипване на цялата разходка и деня. Особено ако маршрута е по-дълъг.
          Затова и някои уговорки за разходки се правят извън форумните теми.
          Мислех, че всеки се сеща за тези неща, ама явно не е така. До този извод и сам ще стигнеш като понатрупаш опит.

          Трябва да се ориентираш коя група на какъв тип разходки ходи и с какво темпо кара, и тогава да се запиташ дали е подходящо да ходиш с тях.

          Ако стоях и чаках някой да организира разходка (както правят доста хора тук), за да отида да карам и да си доставям удоволствие от любимото си хоби, то сигурно джипа ми още щеше да изглежда лъскав и още щях да се чудя за какво служи втората ръчка дето е като скоростен лост, ама е по-малка.
          А вие сте видни софтаджии за капак
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Излезнахме от реката,още малка доза прахоляк /покрай х.Ловец/ и на с.Кремиковци.Това беше.Решихме единодушно да повторим маршрута,но да повали малко,да поразкаля и задължително в събота-за да имаме време да го минем до неделя .
            Илийка, много арно си го разказал, ама лекинко щ'ъ коригирам. Хижата се казва Стрелец. Не че е важно, ама за протокола да го отбележим, та да не се обърка някой от незнаещите
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
              Илийка, много арно си го разказал, ама лекинко щ'ъ коригирам. Хижата се казва Стрелец. Не че е важно, ама за протокола да го отбележим, та да не се обърка някой от незнаещите
              Абе "Стрелец","Ловец" или както Крум я кръсти-"Програмист"-се тая .Ама той да си каже.
              Последно редактирано от gimax; 05-12-11, 22:04.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Благодаря за трака.
                Разходката ми изглежда доста приятна и смятам да събера две приятелски джипки да го прегазим в най-скоро време.
                Поздрави.
                Георги Тонев

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                  Благодаря за трака.
                  Разходката ми изглежда доста приятна и смятам да събера две приятелски джипки да го прегазим в най-скоро време.
                  Поздрави.
                  Ако познаят синоптиците и тия дни падне снежеца, наистина ще е яко газене Което ще направи разходката още по-приятна де.
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    А вие сте видни софтаджии за капак
                    Ми ти бе виден софтаджийо,да те питам аз,що не дойде да ни гледаш сеира,а?

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                      Ми ти бе виден софтаджийо,да те питам аз,що не дойде да ни гледаш сеира,а?
                      Заварвах едни търби с майка им, та цела събота и неделя и данеска до 2100 сахата, да го еба у търбите, да го е.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Тя верно станала много модна Стара планина.
                        Ето малко снимки и от мен по маршрут Подгумер - пре гората до билото и от там до Гола глава. После обратно.

                        Превозът дебне на сянка.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080830.jpg
Прегледи:1
Размер:266.9 КБ
ID:5325337

                        А долу кипи усилен труд.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080837.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5325338

                        Високи сини планини!
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080843.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5325339Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080844.jpg
Прегледи:1
Размер:127.8 КБ
ID:5325340Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080846.jpg
Прегледи:1
Размер:149.6 КБ
ID:5325341

                        И единствената седалка с подгрев.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080851.jpg
Прегледи:1
Размер:157.8 КБ
ID:5325336

                        Понеже бяхме само с една джипка се спираше само за по цигара време и снимките са малко.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          .....Мите,така си мислиш ти и група съветски учени ........
                          ......това в кръга на шегата.


                          Чудесна разходка сте си направили.
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                            Гена, сипано е вече. Идвай, че ще се изстине бирата и ще се стоплят мръвките, или пък обратното беше




                            Колега,
                            като ще си говорим за принципите, кое ти дава право да категоризираш какви са постъпките ми?

                            Но като ще даваш определения нека те питам и още нещо - как ще наречеш следната ситуация? Обявявам разходката, събираме се няколко джипа с подходяща подготовка, но идват и няколко неподготвени и/или непрежалени джипа с още по-неподготвени и неопитни водачи, за които понятието каране офроуд има различно значение от моите виждания по въпроса. Които през голяма част от разходката трябва да бъдат теглени, бутани, убеждавани че могат да минат през определено място, съответно и да се внимавам да не направят някоя глупост и да не се катурнат някъде и т.н и т.н.. Всичко това за някои е фън, но за мен в много случаи е съсипване на цялата разходка и деня. Особено ако маршрута е по-дълъг.
                            Затова и някои уговорки за разходки се правят извън форумните теми.
                            Мислех, че всеки се сеща за тези неща, ама явно не е така. До този извод и сам ще стигнеш като понатрупаш опит.

                            Трябва да се ориентираш коя група на какъв тип разходки ходи и с какво темпо кара, и тогава да се запиташ дали е подходящо да ходиш с тях.

                            Ако стоях и чаках някой да организира разходка (както правят доста хора тук), за да отида да карам и да си доставям удоволствие от любимото си хоби, то сигурно джипа ми още щеше да изглежда лъскав и още щях да се чудя за какво служи втората ръчка дето е като скоростен лост, ама е по-малка.
                            Всъщност аз се опитах само да намекна нещо. Но явно много трябва да се обяснявам, за да ме разберат.
                            Според мен тази тема точно е за организиране на разходки около София и трябва да работи на принципа:
                            Организираш се тук в темата с колеги от форума
                            Ходиш на разходка
                            После се фукаш със снимки

                            Иначе всеки ходи някъде. Някои после пускат снимки да се похвалят или да споделят - но в отделна тема - а не в тази за организиране на разходки около град Х - в случая София
                            Ето 2 теми, които показват какво имам предвид:
                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=133292
                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=131402
                            Далеч съм от мисълта да държа сметка на някого, защо не ме е поканил на своята разходка. Както вече казах, така или иначе нямаше да дойда.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Всъщност аз се опитах само да намекна нещо. Но явно много трябва да се обяснявам, за да ме разберат.
                              Според мен тази тема точно е за организиране на разходки около София и трябва да работи на принципа:
                              Организираш се тук в темата с колеги от форума
                              Ходиш на разходка
                              После се фукаш със снимки

                              Иначе всеки ходи някъде. Някои после пускат снимки да се похвалят или да споделят - но в отделна тема - а не в тази за организиране на разходки около град Х - в случая София
                              ...
                              Далеч съм от мисълта да държа сметка на някого, защо не ме е поканил на своята разходка. Както вече казах, така или иначе нямаше да дойда.
                              Честно казано, изобщо не разбрах какъв ти е проблемът. "Не че щях да дойда, ама сте подлеци, щото не ме поканихте". Някак странно звучи ...

                              Ако някой не е разбрал, да се поясни - темата е за разходки в района София. Без значение как са организирани. Да се правят забележки на хората, които са решили да споделят информация за разходката си, намирам за крайно неуместно. Тези, които карат, пак ще си карат, само дето ще спрат да пишат. От това по-лесно няма, само дето форумът по-скоро ще загуби. Той и без това все по-малко е форум за офроуд.

                              И, ако някой все още не е разбрал, във форума няма щатни аниматори, които да са задължени да организират разходки и да обикалят да раздават персонални покани на потенциални участници. Който има желание да кара - намира начин. Кой чака някой друг да дойде отнякъде, да направи нещо и да дойде да го покани, ще си остане с чакането.

                              П.П. А, както показва опитът, масовките, организирани на мегдана, обикновено са малко подходящи за хора, които искат наистина да карат ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Както вече казах, до сега смятах, че тази тема е за организиране на разходки около София. Явно съм се объркал. Извинявам се на всички, които са се засегнали от някоя моя дума.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X