Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • колеги разходката в неделя подходяща ли ще е за новобранци ?

    да не съм ви в тежест ?
    Последно редактирано от Венци- малкия; 12-12-15, 07:02.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от joro gtp Преглед на мнение
      да не съм ви в тежест ?
      Ако държиш на бъзик всичко е наред.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от joro gtp Преглед на мнение
        колеги разходката в неделя подходяща ли ще е за новобранци ?

        да не съм ви в тежест ?
        Здрасти колега. Новобранците никога не са в тежест, понеже всички сме били новобранци (а някои си остават винаги такива де :-)). Единственото важно е да не ти е прекалено нисък джипа и да не те е страх да натискаш педала на газта. Иначе сериозно - разходките из Стара Планина рядко са леки или поне да го кажа по-културно, рядко са скучни. В Стара Планина по това време има доста приятна глинеста кал и не е за градски джип определено. Но ако си го прежалил, идвай и ще си помагаме както сме го правили винаги.
        тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Здравейте колеги! Днес се получи доста приятна разходка. Подозирам, че щеше да е по-готина, ако аз бях зад волана ;-)
          Но за сметка на това поснимах и ето резултата. Alexfield ще качи клипчетата (разделихме си работата един вид).
          Не можах да кача снимките директно, дава някаква грешка, за това ги сложих тук: https://goo.gl/photos/8HuFzzmSqCZg7niC7
          Honda TransAlp 650 '02

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Малко клипчета от днес.
            Една малка локва, която ни се видя леко страшна, но се оказа безобидна:


            Но пък после си намерихме една бая голяма






            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Намерихме си крив баир:






              Наложи се да вадим колани:








              И аз минах:
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                много ме е яд че неможах да да доида !!! настинах и ми беше много лошо ! следващия път няма да пропусна
                изкарали сте си ок !!поздравявам ви !!!!!!!!!!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Другият път карайте с нас докрай. Щяхте да имате възможност за още по-хубави места за забавление и страхотни нощтни снимки от връх Мургаш. Времето беше толкова чисто, че се виждаше цяла София, цялото Софииско поле, Ботевград и региона. Като бонус щяхте да получите няколко много ярки падащи звезди, пред които щяхте да затъите дъх.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Следващият път☺
                    Honda TransAlp 650 '02

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от zvinko Преглед на мнение
                      Другият път карайте с нас докрай. Щяхте да имате възможност за още по-хубави места за забавление и страхотни нощтни снимки от връх Мургаш. Времето беше толкова чисто, че се виждаше цяла София, цялото Софииско поле, Ботевград и региона. Като бонус щяхте да получите няколко много ярки падащи звезди, пред които щяхте да затъите дъх.
                      Да, определено последната част от разходката беше доста приятна. Много хубави нощни изгледи, доста стегнато темпо и доволно километри. Наистина беше много приятно.
                      тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Здравейте, от скоро и аз съм с Jeep даже сигурен съм много хора ще го познаят. Следващия път ще дойда и аз надявам се че ще е подходящо за начинаещи

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от svetulch0 Преглед на мнение
                          подходящо за начинаещи
                          Надявай се, 33-ките са новите 31-ци

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Просто лакомия.
                            Който не може да си кара и с 42ки пак толова не може
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              Просто лакомия.
                              Който не може да си кара и с 42ки пак толова не може
                              Съгласен на сто процента. АЗ с Каптивата много повече разчитах на оная разходка на собствените си умения, даже и снимки може да пусне ти, а сега за Вранглера все някой Ровър ще се появи да ме подпре

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Просто лакомия.
                                Който не може да си кара и с 42ки пак толова не може
                                100% вярно. И с гуми които стигат до третия етаж пак нищо няма да направиш ако нямаш малко усет. Най-важното устройство което трябва правилно да се монтира на всеки джип е зад-воланното, всичко останало са екстри и улеснения. Не че не помагат разбира се в много ситуации, но ако шофьора е бездарен и танк да му дадеш пак ще се окопае и няма да може да излезе
                                тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X